عید فصح آغاز می شود چهار شنبه, آوریل 8 در غروب آفتاب برای کسانی که از ایمان یهودی. یکشنبه نخل بود این آخر هفته گذشته و برای بسیاری از مسیحیان آن آغاز می شود مقدس ترین روز سال است. ماه رمضان شروع می شود مارس 23 این ماه برای مسلمانان است. این که آیا شما یک مؤمن یا نه که در خاموش کردن در طول این زمان افسرده حتی اگر معنویت را بشود بیشتر به خوردن شکلات و تخم مرغ و یا نوشیدن بیش از حد فصح شراب. برای برخی از ما این است که یک زمان برای بازتاب درونی. برای دیگران آن است که بیشتر در مورد بودن با خانواده و دوستان است. حتی سکولار از ما لذت بردن از سنت به خاطر آنها ما کراوات به عزیزان ما را تشکیل می دهند بخش مهمی از ما بافت اجتماعی.

Coronavirus بیماری همه گیر است که بسیاری از ما گفت: “گه مقدس” در طول زمان هنگامی که ایمان ما در حال آزمایش است فراتر از آنچه ما می توانست تا کنون تصور است. اما ما منحصر به فرد هستند در این. در طول تاریخ مردم رنج می برد از طریق جنگ و قحطی و بیماری های همه گیر و آزار و اذیت مذهبی. آنچه ما را نگه می دارد رفتن است روح انسان است که معتقد است یک روز بهتر خواهد شد. و از آن خواهد شد. در طول این هفته از ایمان و سنت همه ما خواهد بود بهتر خدمت توسط پیدا کردن راه هایی برای بیان انسانیت ما و نگه داشتن آیین ها و تعطیلات غذاهای که زمین ما و منعکس کننده که ما به عنوان شهروندان و دوستان و خانواده و همسایگان.

ما باید برخی از راهنمایی در مورد لذت بردن از تعطیلات با وجود اینکه به لحاظ اجتماعی جدا شده است. ما همچنین باید برخی از ایده ها از خانواده هایی که در حال تلاش برای نگه داشتن خود را سالانه سنت های زنده در حالی که خود quarantining برای جامعه خاطر.

Challah bread is definitely not on the menu for Passover.

نان Challah است که قطعا نه در منو برای عید فصح.

عکس های رایان هیل

متصل نگه دارید.

برخی از ما به اندازه کافی خوش شانس بود ماندم, به, با ما همکاران و اعضای خانواده و یا حتی دوستان است. آن را دشوار است به توضیح به شما سه ساله که چرا آنها نمی توانند به دیدن مادر بزرگ و پدر بزرگ در حال حاضر. در حالی که تکنولوژی نمی تواند محل خوبی خرس آغوش گرفتن, دیدن چهره عزیزان می توانید به راحتی جدا کنید کمی. اگر شما می توانید پدربزرگ و مادربزرگ برای ورود به سیستم با موفقیت است.

این هفته زمان مناسبی برای تماس همه اقوام که شما نمی بینید به طور منظم و یا یک دوست است که شما را به صحبت نکرده در حالی که. خود را رسیدن مارس روز خود را. شما می دانید که هرگز کسی احساس افسردگی و یا تنهایی. شما می تواند این باشد که تاسیسات که آنها نیاز دارند. در حالی که برخی از ما شادی در تنهایی دیگران با سلامت روان و اعتیاد به مسائل نیاز به می دانم که آنها یک سیستم پشتیبانی.

ما همسایه سالمندان که کودکان نمی توانند برای بازدید در طول این زمان. من زنگ زد همسایه من زنگ درب با یک ضد عفونی کننده, پاک کردن, و سپس حمایت حدود 15 پا در حالی که او ساخته شده راه خود را به درب. هر چند او پنج پسر نمی توان آنها را با او در این زمان بنابراین ما تا به حال یک ساعت و نیم مکالمه در حالی که ما دور است. چیز کمی بود که برای کمک به از بین بردن احساس انزوا و آن را خوب به صحبت با کسی خارج از خانواده خود و واحد یک بار در در حالی که. شما هنوز هم می تواند نشستن در خود ایوان جلو و یا بالکن و صحبت کردن با مردم به عنوان آنها بروید. اجتماعی فاصله است در مورد جلوگیری از تماس فیزیکی نیست و در واقع فاصله خود را از مردم اجتماعی است.

بسیاری از خدمات کلیسا در حال پخش دیجیتالی و خانواده ها در حال معرفی به زوم یک پلت فرم آنلاین است که به طور گسترده ای استفاده می شود با مردمی کار از خانه است و در حال حاضر تبدیل شدن به یک تعاملی پلت فرم اجتماعی برای خانواده ها و دوستان مجازی انجام مبارک ساعت و خانواده دریافت-togethers. رایان و جنیفر هیل از آستین در حال انجام یک مجازی Seder با هر دو طرف از خانواده خود را. جنیفر یهودی است در حالی که رایان یک, زنجبیل, موهای بودایی با کاتولیک پدر و مادر است. هر دو طرف خواهد شد مشتاق به دیدن نوه دیلن در زمان واقعی است. جرمی Parzen محلی شراب نویسنده و نویسندگان به هوستون مطبوعاتمی گوید که او و همسرش Tracie برنامه جشن عید فصح Seder با خانواده از طریق Facetime. زیرا آنها ادیان و شوهر آنها را نیز جشن عید پاک با تماشای Tracie پدر که وزیر متدیست در نارنجی تگزاس ارائه خود را جمعه در خطبه Facebook. اگر که نه امریکا و من نمی دانم چیست.

عید پاک را پای ژامبون.

The ham pie will be smaller this year.

ژامبون پای کوچکتر خواهد بود این سال است.

عکس باب دکتر ruggier

یا پستان گاو نان فطیر و یا دکتر فلفل ژامبون. هر چه سنت های خانواده خود را به طور معمول نگه می دارد و ممکن است قطع شود اما شما می توانید بداهه نوازی. اوایل زائران استعمارگران پیشگامان و مهاجران که ساخته شده است این کشور تا به حال به آنچه که آنها تا به حال که نه خیلی زیاد. ما حداقل باید از فروشگاه های مواد غذایی. ما ممکن است قادر به پیدا کردن همه چیز ما نیاز داریم به صورت کامل Seder یا عید پاک جشن اما فقط تعداد کمی از این موارد می تواند ما را به احساس می کنم که ما هنوز هم در جشن. Parzen می گوید خانواده اش قادر به دریافت تازه ترب کوهی برای خانه سس است که آنها را به طوری که آنها با استفاده از آماده ترب کوهی برای گوشت ماهیچه. آنها قادر به دریافت gefilte ماهی اما پس از جرمی است که تنها کسی که آن را می خورد آن ممکن است که یک دست دادن. هر چند آنها نمی قادر خواهد بود به عمل Pesach به عنوان آنها به طور معمول, آنها هنوز هم برای باز کردن درب برای الیاس به در آمده و خود را به جام شراب. چرا که آنها را نگه نمی حلال در عید فصح Parzens خواهد لذت بردن از یک وعده غذایی خانواده از Tracie در خانه همبرگر و مقدار زیادی از در حال حاضر به خریداری آب نبات برای دختران گرجستان و لیلا جین. آن را احتمالا خواهد بود تعطیلات حافظه که دختران هشت و شش را به یاد داشته باشید برای همیشه.

تپه خانواده ساخته شده نان challah و یک کیک شکلاتی در اوایل این هفته. پس از عید فطر آغاز می شود و هر leavened محصول ممنوع است برای این هفته است. من پرسید که آیا به همین دلیل است که آنها انجام می دهند بسیار پخت و گفتند که تا به حال در مورد آن فکر, اما آن را یک ایده خوب است.

هر سال من را برخی از نسخه ژامبون ایتالیایی پای سنتی در خانواده شوهر. در این سال تنها با خانواده من چهار من تلاش خواهد کرد به مدرج کردن نسخه. من نمی تواند بیرون رفتن و منبع تمام گوشت های مختلف است که من معمولا انجام, اما من یک رول کالباس در فریزر و که خوب کار می کنند. دسر با این حال هنوز هم در هوا.

The Peeps are not practicing social distancing.

Peeps نیست تمرین های اجتماعی فاصله.

عکس Lorretta دکتر ruggier

آن را به ویژه برای کودکان است.

یکی از دوستان من اعتراف کرد که او امیدوار است پسرش را فراموش کرده است که عید پاک بود. هیچ گونه شانس و اقبال. او احساس روح تعطیلات اما در دنیای عدم قطعیت کودکان (و بزرگسالان) نیاز به احساس می کنید از بعضی جهات از ثبات. در حالی که هر دو عید پاک و عید فصح در طول سال تغییر کرده و سنت های متفاوت از خانواده به خانواده وجود دارد هنوز هم برخی از دستورالعمل جامد که آیا آنها مذهبی و یا سکولار. زمانی که بسیاری از کودکان و نوجوانان در حال از دست رفته خود را با معلمان و دوستان آن را خوب است برای آنها را به از دست, تعطیلات, جشن, حتی اگر آنها کوچک برگشت. اگر شما در حال ساخت یک مواد غذایی اجرا گرفتن چند عید پاک آب نبات. شما می توانید پاک کردن بسته کردن و پنهان کردن آنها را در گنجه برای چند روز به اطمینان حاصل شود که آنها بی خطر هستند. شما می توانید یک کیک است که آیا این سه لایه کیک نارگیل برای عید پاک یا فطیر flourless کیک برای عید فصح. اگر شما مواد تشکیل دهنده وجود دارد مقدار زیادی از منابع آنلاین برای کمک به شما را به یک جشن ظرف.

این Parzen خانواده است که با صرف نظر کردن از عید پاک تخم مرغ شکار به منظور صرفه جویی در تخم مرغ است که آنها را, اما شما می توانید سعی کنید از یک شکار روبنده به جای. اگر شما مانند من هستید شما را نجات تخم مرغ پلاستیکی برای سال بنابراین شما می توانید با قرار دادن آب نبات و سکه و یا دیگر رفتار کمی در آنها است. و یا اگر شما بچه سعی کنید چند اسکناس دلار است.

تماشای یک فیلم با هم.

من شوهر مادر بزرگ مؤمن کاتولیک ایتالیایی و او هرگز از دست رفته تماشای ده فرمان و عیسی ناصری یا هر مذهبی دیگر فیلم از Technicolor روز. من خانواده را دوست دارد به تماشای عیسی مسیح سوپراستار –– یک فیلم که همان مادر بزرگ اعتراض کردند که آن را به, New Haven, کانکتیکات در اوایل 1970s.

وجود ندارد بسیاری از عید پاک فوق العاده اما Rick Steves’ اروپا عید جالب یک نگاه اجمالی به سنت ها و مناسک اروپایی مسیحیان است. این است که رفتن به بسیار سال سختی برای مومن در ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورها ضربه گیر; کشورهایی که جشن عید پاک با حتی بیشتر هیاهو و هيأتهاي مذهبي از کریسمس.

Stop and smell the flowers.

متوقف کردن و بوی گل.

عکس Lorretta دکتر ruggier

نگاهی به پیاده روی. تفکر. دعا.

برای روحانی عید فصح و عید پاک تر از سنت است. این بار از خود بازتاب خیریه و رستگاری است. و هرگز به این چیزها بیشتر لازم از طول بحران. برای مسیحیان پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی یک روز هنگامی که مؤمنان فرمان به رعایت عهد جدید کتاب مقدس از جان 13:34 “فقط به عنوان من دوست داشتم شما نیز باید یکی دیگر از عشق.” جمعه خوب است برای یادآوری بازتابی از مصلوب شدن در حالی که مقدس شنبه آخرین روز از لنت است. و البته از یکشنبه عید پاک است که در روز قیامت و جشن.

یکی از نیاز های مذهبی برای شرکت در اعمال خیریه و درون گرایی. در حالی که ما در این برزخ, ما می توانیم ruminate آنچه برای ما مهم است. که ما در حال حاضر و که آیا ما می خواهیم به زمانی که این بحران است ؟ شاید ما بهتر خواهد بود استوارت از سیاره ما است. شاید ما متوجه خواهد شد که یک بیماری همه گیر است و نه حزبی. شاید ما در واقع گوش دادن به ما درونی و عزیزان در اطراف ما.

ممنون.

بله ما می دانیم که “نگرش قدردانی” تبدیل شده است بیش از استفاده کمی مبتذل بیان. هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم رنج می برند در حال حاضر و آن را در حال رفتن برای پایان دادن به زودی. زمانی که ما سپاسگزار برای آنچه که ما باید قلب ما باز به دیگران که کمتر است. و سپاسگزار بودن به این معناست که سخاوتمندانه. به اشتراک گذاری فراوانی خود را اگر شما آن را داشته باشد. به دوستی خود و بدون بیماری است. فرزندان خود را raspbellies. خانواده تان بگویید شما آنها را دوست دارم.

و لذت بردن از که راز ذخیره کردن Cadbury تخم مرغ است که پنهان شده در گنجه از فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو