Paatal Lok و آن اعتراض انگیزه

Patal Lok-objectionable
بالیوود بازیگر Anushka Sharma تولید یک سری وب Patal Lok به تازگی. سری به دست آورده است خشم بسیاری از نپالی زبان Gorkha جوامع در هند.

SALIL GEWALI

One شگفتی که چرا برخی خشنود فیلم سازان خوراک مخاطبان خود را با سطل زباله. هیچ چیز می تواند نفرت انگیز تر از این واقعیت است که ما در حال خدمت با ویژوال اعیاد که تنها صدمه دیده قلب ما. بله چرا یک نوع خاص فیلم ستاره ها و تولید کنندگان همیشه دیدن برخی جوامع و نژادها با چشم نفرت? بدون احساس گناه آنها طبخ یک سری از سینمایی تئاتر به نام خلاقیت و قرار دادن آن جوامع پایین صدمه زدن به خود جمعی احساسات و غرور است. در حال سرگرمی مشهور عصر مدرن مترادف با سادیسم?

بسیاری از ظالمانه روایات و كليشه اي هستند که در مورد از یک “گروه خاص” و پرمخاطب بازیگران و تولید کنندگان است. متاسفانه با وجود این ما ساده لوحانه مخاطبان پشته ما ستایش را بر آنها. ما اتلاف وقت با ارزش ما به تماشای sleazes و بار از تعصبات. اگر یکی طول می کشد نگاه نزدیک در proclivities و فعالیت های کسانی که فیلمسازان آنها در زمان نه تنها صدمه دیده مردم تمایلات اما آنها همچنین “سوراخ” پارچه بسیار اساسی و ارزش های انسانی است.

اما به تازگی یکی از این نمونه ساخته شده است ، یک بازیگر هندی آنوشکا شرما که تولید یک سری وب Patal Lok, جریان از آمازون نخستاست به دست آورده و خشم بسیاری از نپالی زبان Gorkha جوامع در هند. چه بسیار توهین آمیز به Gorkha مردم در شمال شرقی هند است که یک شخصیت زن در این سری شده است demeaned هستند و متاسفانه در زشت و ناپسند از نظر در نپال است. بسیاری از سازمان ها بلافاصله رفت و در آغوش علیه این بیماری نژادی لکه دار کردن. نه فقط که یکی از وکلای تیم از غرب بنگال (هند) بلافاصله ثبت یک دست کت و شلوار در برابر تولید. وضعیت در حال حاضر بسیار شارژ. دو تن از نمایندگان مجلس (نماینده) از غرب بنگال و هند باید شات نامه به وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون دهلی نو بیان یک حس عمیق از خشم و محکومیت صحنه خاص را در سری. یکی دیگر از کنگره MP از آسام – آقای Gaurav Gogoi در نامه خود به وزیر برعلیه berated نشان می دهد و خواستار آن شدند که نگاهی به اقدام فوری. این آسام MP درستی تاکید بی بدیل سهم Gorkha جوامع به کشور به خصوص در ملت سازی. به نظر می رسد این بازیگر که تنها basks در زرق و برق دنیا باید باشد یا نه “آگاه” از تاریخ با شکوه از Gorkhas یا او هیچ حس انسان حساسیت و دلسوزی نسبت به شهروندان.

Add- Patallok
این Gorkha جامعه شده است جرم نشان می دهد تولید شده توسط بازیگر Anushka Sharma.

یک پژوهشگر دفاع افسر از هاریانا می گوید: – “قبل از استقلال هند از Gorkhas بودند مورد اعتماد ترین رزمندگان به مبارزه برای کشور علاوه بر خود غالب حضور در حال حاضر در هر بخش از دفاع خدمات در کشور است. فداکاری خود را در حالی که حفاظت از این کشور به ویژه در هند و پاکستان مرزهای… و همچنین در حالی که مبارزه با جنگ های مختلف به مراتب فراتر از تخیل. آیا این قیمت از وفادار بودن و قهرمانانه مبارزان برای ملت؟” به نظر می رسد تهیه کننده این مجموعه قادر است فکر می کنم فراتر از غیر اخلاقی و مضر وقاحت? چرا که آنها تنها حمل تعصبات نژادی علیه مردم تحمل nikhil/mongoloid از ویژگی های به خصوص از شمال شرقی هند است. گرفتن لذت در صدمه زدن به جوامع دیگر و همچنین خدشه دار کردن تصویر از کشور قبل از مخاطبان جهانی و نه منحرف گرایش?

این جدا سری فیلم آمده است به عنوان یک شوک برای سیک و تحت تملک جوامع به عنوان به خوبی. “Manjinder سینگ سیرسا”, سابق Akali Dal رهبر سیاسی و دهلی سیک Gurudwara Prabandhak نیز فرستاده حقوقی به آمازون نخست با اعتراض به مطالب و “ایده پشت این لحنی نشان می دهد”.

Nandkishore Gurjar BJP MLA از لونی (مونتاژ حوزه) از اوتار پرادش نیز به طور رسمی شکایت علیه Anushka Sharma برای استفاده از عکس خود را در بخش web-سری بدون اجازه قبلی است. MLA گرفته استثنا به این واقعیت است که آمازون سری تصویر می کشد Gurjar جامعه به عنوان جنایتکاران. او در ادامه با اشاره به این که سری تلاش برای آوردن لشکر و جنگ در میان طبقات مختلف در کشور مانند قوم از پنجاب Brahmins و Tyagis. BJP رهبران نیز اضافه شده است که استفاده از casteist تهمت ها در این سری بسیار قابل اعتراض است. Nandkishore آمده است که این سری است که ظاهرا در نظر گرفته شده برای نشان دادن Bhartiya Janata Party و این کشور به عنوان یک کل در نور ضعیف در حالی که از یک ترور-رایگان وضعیت پاکستان است.

اتفاقا ما می دانیم که چگونه بسیاری از فیلم هایی که تولید شده اند در 10 سال گذشته به طور مستقیم یا غیر مستقیم صدمه زدن به احساسات تعدادی از جوامع و یا فرهنگ خود را در هند ؟ البته بسیاری وجود دارد. خود را, سینمایی, تم و مطالب در نظر گرفته شده برای نشان اخلاق فرهنگی جوامع خاص در نور بد. بله چنین تئاتری سرگرمی اغلب تیز با هدف تحقیر هنجارهای اجتماعی و اخلاق نیز هست که بسیار متناقض. چطور کسانی که بازیگران و هنرپیشه های زن گمشده در بیابان “فسق” و ارزان نوع از سرگرمی می تواند دیکته از نظر اخلاق به جامعه ؟ وجود دارد مجموعه ای از فیلم ها از جمله صفحه نمایش کوچک سریال های که باید پرهیاهو denigrated به “مذهبی هنجارها و شیوه های اخلاقی” که در وجود از زمان بسیار قدیم.

اما متاسفانه در بسیاری از موارد مخاطبان توانید به راحتی انجام دور با آن دسته از فیلمسازان بدون دانستن انگیزه های نهان در پشت پروژه های خود را. معمولا چنین شوم شور و قصد شوهای صنایع به زودی دریافت به خاک سپرده شد در ضخامت پوشش از “فراموشی” و مردم دوباره شروع به ستایش و مشروعیت همان دسته از بازیگران و هنرپیشه های زن. آن است که بدجور عجیب و غریب? نگاهی به تولید ولتاژ بالا فیلم “skip prince” در سال 2018 است. این فیلم باعث بی سابقه شورش و خرابکاری در سراسر کشور برای صدمه زدن به Rajput جوامع است. بسیار منطقی صحبت انجام هر یک از ما فیلم ستاره بود “یادآوری” در مورد هر چیزی “زشت و مضر” حوادث مربوط به خود را “پدر و مادر” و یا آنهایی که آنها را نگه دارید در اعتماد به نفس بالا? چگونه می تواند راجپوت جامعه تحمل خود را “بت و مادرانه شکل” skip prince بودن بینی به عنوان یک شی از lust که نشان داده شد که پس از تعقیب توسط استبدادی مهاجم خارجی Alauddin Khilji?

Padmavati
در فیلم skip prince های راجپوت جامعه مادرانه رقم ‘skip prince’ پیش بینی شده بود به عنوان یک شی از lust که نشان داده شد که پس از تعقیب توسط استبدادی مهاجم خارجی Alauddin Khilji.

به طور مشابه, فیلم هایی مانند زاغه نشین میلیونر انشاالله فوتبال در هند… تولید شد تنها به قرار دادن کشور به شرم و یا به سوال حاکمیت ملت آوردن بخش در میان جوامع مختلف متفاوت است. چگونه تعجب آور نخبگان مردم می توانند با خم شدن به دنبال راه هایی برای بدگویی کشور از تولد خود را!

تکان دهنده تر — فقط یک هفته عقب یک کمدین Surleen Kaur است نشان می دهد او نامرد شرمی. در یکی از نشان می دهد او ارتباط بسیار مورد احترام معنوی سازمان – ISKCON با پورنوگرافی. سازمان های مذهبی در حال حاضر در زمینه کت و شلوار در برابر کمدین. فقط فکر می کنم به طور جدی چه نوع آینده ای که ما انتظار داریم اگر چنین چیزهایی مجاز هستند و ما همچنان به “کف زدن و خنده” به لحن خود را. البته آن را دشوار است به سازمان دیده بان فیلم/نشان می دهد این روزها همراه با اعضای خانواده.

همچنین بخوانید: میزان بهبودی افزایش می یابد و مورد مرگ و میر پایین می رود در هند

درست است شوهای کامیاب و رشد در حمایت از میلیون ها نفر از مخاطبان است. اما phew ما در بازگشت اگر نه تنها تهوع sleazes و ناسزا برای گمراه کردن ما جوانان همه سميت که تنها می رود به زنگ زدن حرمت جامعه ما و آن ارزشمند ارزش.

در نهایت سرگرم کننده و افزودنی حباب در هزینه های اجتماعی تحقیر و بی احترامی به هر جامعه تحمل باید به هر قیمتی. مردم هستند نه مرده ورود به مصرف هر چه مطرح برای دستاوردهای تجاری; آنها انسان هستند. آنها به اندازه کافی خوب حواس افتراق بین عشق و نفرت و خوب و بد است. بنابراین هیچ تهیه کننده/کارگردان باید در خدمت ظالمانه افزودنی حباب خود را پلاتر و در نتیجه گمراه کردن جامعه و “آلوده” حرمت, هندی, خانواده و طرز فکر ما جوانان. مبتذل جاه طلبی هند پرمخاطب است که تنها به عنوان یک تهدید جدی به ملت و فرهنگ آن.

یک شیللنگ بر اساس نویسنده و پژوهشگر Salil Gewali بهترین و شناخته شده برای پژوهش خود را بر اساس کار تحت عنوان ” ذهن های بزرگ در هند است که در سراسر جهان به دست آورده قدرشناسی. ترجمه شده به دوازده زبان کتاب خود شده است مقدمه با یک دنیا تحسین ناسا دانشمند ارشد – دکتر Kamlesh Lulla, هوستون, ایالات متحده آمریکا.

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im