برخی از نزدیک به 3,700 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 پس مارس 3 در CenturyLink مجموعه ورزشی در جنوب Lee County آزمایش مثبت است.

فضای تست سایت انتظار می رود که برای عموم یکشنبه, آب و هوا اجازه با توجه به یک ایمیل از بتسی کلیتون Lee County مدیر ارتباطات.

همانطور که از شنبه, 3,641 افراد آزمایش شده در سایت کلیتون ایمیل متحده است.

روزانه بالغ از COVID-19 آزمون:

• ممکن است 3: 19 (نرم باز)

• ممکن است 4: 468

• مه 5: 651

• ممکن است 6: 678

• مارس 7: 764

• ممکن است 8: 673

• مارس 9: 388

بیشتر: درایو-از طریق coronavirus تست در لی شهرستان: آنچه شما باید بدانید

بیشتر: درایو-از طریق آزمایش COVID-19 وقوع در قرن لینک مجموعه ورزشی

بیشتر: Lee County COVID-19 تست سایت می شود تقریبا دو برابر تعداد کیت پس از در حال اجرا از شنبه

شرکت کنندگان که مورد آزمایش قرار گرفتند در آغاز هفته در حال حاضر دریافت نتایج خود را با برخی از مثبت نتایج آزمون برای شرکت کنندگان بودند که بدون علامت در زمان تست با توجه به کلیتون ایمیل.

هر کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و در تماس بوده است با نتایج می توانید با ما تماس بگیرید: دکتر اریک Pantaleon در 954-239-8167 یا Genetworx آزمایشگاه در 804-346-4363.

کلیتون گفت: این شهرستان در انتظار رعد و برق یکشنبه.

آب و هوا “است که برای تعیین اگر تست سایت می توانید عملیاتی باقی می ماند,” کلیتون ایمیل متحده است. “بارش باران و رعد و برق و یا توفانی باد می تواند کاهش سرعت عملیات, توقف عملیات و یا تعطیل کردن سایت برای باقی مانده از روز.”

اگر لازم فوری ایمنی اطلاعیه ها خواهد بود ساخته شده به وسیله کارکنان از طریق سیستم آدرس عمومی با ایمنی در محل پرسنل داده می شود اولویت با توجه به کلیتون ایمیل.

این CenturyLink مجموعه ورزشی برنامه ریزی شده است برای باز کردن از 9 صبح تا 3:30 بعد از ظهر و 7 روز در هفته تا اطلاع ثانوی.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو