مواد مخدر نسخه های پس از زایمان همراه با مصرف بیش از حد خطرات: مطالعه

زنانی که تجویز مخدرها پس از زایمان باید افزایش خطر جدی مواد مخدر-اخبار مرتبط از جمله مصرف بیش از حد و مرگ در اولین سال پس از زایمان, محققان می گویند. این درست است صرف نظر از اینکه زن در حال زایمان طبیعی یا سزارین, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله Annals of Internal Medicine.

“این کار برجسته خطرات جدی در ارتباط با مواد مخدر تجویز پس از زایمان به ویژه در میان زنانی که دریافت چندین نسخه” گفت: مطالعه محقق سارا Osmundson از دانشگاه واندربیلت در ایالات متحده است. “روال تجویز پس از زايمان است که هنوز هم رایج است و آن را نگران کننده می دانم که این ممکن است قرار دادن زنان در معرض خطر ابتلا به مشکلات طولانی مدت با مواد مخدر برای روش (زایمان طبیعی) که در آن مواد مخدر باید مشکوک به نفع” Osmundson اضافه شده است.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی به دنبال بیش از 160000 زنان باردار در سنین 18-44 که تا به حال هیچ سابقه ای از مواد مخدر نسخه و یا استفاده از مواد مخدر اختلال در عرض 180 روز قبل از زايمان. نتايج نشان داد که بیش از نیمی از زنانی که تحویل واژینال و 91 درصد از زنانی که تحویل از طریق C-بخش پر شده حداقل یک مخدر تجویزی زیر زایمان.

Opioids prescribed post chilbirth
مواد مخدر نسخه های پس از زایمان ممکن است تا مصرف بیش از حد خطر مطالعه نشان می دهد. Pixabay

بیش از 10 درصد از زایمان واژینال و 24 درصد از C-بخش نیز درگیر پر کردن یک دوم مواد مخدر تجویزی در دوره پس از زايمان. به گفته محققان افزايش تعداد زايمان مخدر نسخه نیز با افزایش یک زن خطر برای تجربه جدی مخدر مربوط به رویداد از جمله مواد مخدر مربوط به مرگ و استفاده مداوم و تشخیص استفاده از مواد مخدر اختلال است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

“در حالی که قبل از مطالعات در نگاه مداوم استفاده از مواد مخدر پس از عمل جراحی از جمله C-بخش کمتر توجه شده است به جدی مخدر مربوط به رویدادهای پس از زايمان زایمان و خروج پزشکان با اطلاعات محدود در مورد خطرات همراه” گفت: مطالعه پژوهشگر ارشد Carlos G. Grijalva.

همچنین بخوانید: دانستن بیشتر در مورد منحصر به فرد Tanjore نقاشی

“زمان دستورالعمل های بالینی فراهم نیست و روشن توصیه هایی برای مصرف تجویز پس از زایمان, پس از این کار می تواند کمک به اطلاع رسانی به عمل” Grijalva اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im