نظر: چه چیزی شما را اذیت بیشتر ؟ جورج فلوید مرگ یا شورش?

در 27 سپتامبر سال 1966 60 دقیقه پخش مصاحبه ای از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در طول این مصاحبه دکتر شاه اظهار داشت: “من ادعا می کنند که این گریه از قدرت سیاه در پایین واکنش به بی میلی سفید قدرت را به نوع تغییرات لازم برای ایجاد عدالت یک واقعیت برای نگرو. من فکر می کنم ما باید برای دیدن که یک شورش است که زبان از بی سابقه و آنچه که آمریکا شکست خورده است را به گوش؟”

پنجاه و چهار سال بعد در مه 27, 2020, هوستون, رئیس پلیس هنر اکودو توییتی از “مرگ او [جورج فلوید را] به عنوان یک استارک یادآوری است که زمانی که پلیس بد اتفاق می افتد, آن را به طور نامتناسبی اثرات جوامع رنگ و جوامع فقیر.”

در مه 28, 2020, من به تماشای تصویری از جورج فلوید مرگ — صحنه به عنوان یک مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او و سه افسر ایستاده بود و چیزی به آن را متوقف کند.

من بارها و بارها mulled بیش از آنچه رویکرد به هنگام نوشتن در مورد این مرگ آشکار نژادی تقسیم در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی سیستم عامل شورش و بیشتر. من می خواستم به مراقب باشید که کسی دلخور و نه در سراسر آمده به عنوان رزمنده به طوری که پیام من را نمی خواهد از دست داد; اما حقیقت موضوع این است: من در کشوری زندگی می کنند که تاسیس شد و پس از نژادپرستی غیر مسلح سیاه مردان و زنان هنوز هم به قتل توسط پلیس و من یک زن که دارای یک پسر و شوهر هر دو از آنها اهداف در هر روز است.

ثابت وجود دارد تمرین از تروما و ترس از سیاه و سفید در حالی که تلاش برای به سادگی در امریکا زندگی می کنند. ما به زودی به 18 سال پسر درایوهای در حال حاضر و هر زمان او را ترک خانه ما, من از ترس است که او بیش از حد ممکن است بار نژادپرستی در دست یک افسر است که سوگند به خدمت و حفاظت از جامعه است که در آن او گشت. من به خوبی آگاه است که نمی افسران از قانون “بد” و نه همه ماموران پلیس نژادپرست; اما این واقعیت هنوز هم باقی مانده است که به عنوان بسیاری از مردم آن را “پلیس بد” به مراتب بیشتر از آنهایی که خوب در هر حوزه.

برای قرار دادن این ترس به چشم انداز مورد این فکر می کنم: مدرن-روز نیروی پلیس در جنوب برگزار شد در 1704 و پس از آن شناخته شده به عنوان “برده گشت.” دکتر گری پاتر, استاد آنلاین و در دانشگاه دوره های شرقی کندی دانشگاه عدالت مطالعات پرسد “برده گشت تا به حال سه عملکرد اصلی: 1) به تعقیب کردن دستگیری و بازگشت به صاحبان بردگان فراری, 2) به ارائه یک شکل سازمان یافته ترور برای جلوگیری از شورش برده; و 3) برای حفظ یک شکل از نظم و انضباط برای برده-کارگران بودند که موضوع را به طور خلاصه و عدالت خارج از قانون در صورتی که هر گونه نقض کشت و زرع قوانین است.”

در طول Jim Crow دوران در ایالات متحده این سرعت تکامل از ابتلا و بازگشت بردگان فراری به یک سازمان بیش از حد هوشیار گروه “اجرای قانون” با تنها هدف از کنترل و وحشت آمریکایی های آفریقایی تبار.

من نقطه ؟ نیروی پلیس هرگز طراحی شده برای خدمت و حفاظت از مردم سیاه و سفید—این طراحی شده است برای خدمت و حفاظت از سفید پوستان توسط brutalizing و وحشت هر کسی آفریقایی تبار.

سریع به جلو 316 سال 2020 و هیچ چیز تغییر کرده است—مردم سیاه و سفید هنوز هم کشته شده توسط این “مجریان قانون” ما هنوز هم ترس و وحشت و ما هنوز در ترس زندگی می کنند هر روز. تنها تفاوت در حال حاضر این است که اعمال خود را از ترور در حال فیلم برداری شده است.

شما را بپوشاند و با تهدید و ارعاب از یک گروه از مردم برای 316 سال فشار آنها را به محدودیت های خود را هر روز از زندگی خود را حمایت و دفاع از سیستم ها که به صورت هدفمند و استراتژیک قرار داده و به جای به disenfranchise آنها و کشتن آنها را تحت پوشش اجرای این قانون و پس از آن در محکوم کردن آنها را زمانی که آنها واکنش نشان می دهند “نامناسب”. هر کس نظر در مورد چگونه ساکنان مینیاپولیس باید “رفتار” و در عین حال آنها را بدون راه حل در واقع به مقابله با ریشه این مسئله است.

این “اخلاقی پلیس” که ترول Facebook و سریع به را, نقطهنظرات خود را ممتاز نظرات با ساخت نواخته شارژ نظرات همه در حالی که پنهان شده در پشت صفحه نمایش کامپیوتر از گروه های مسیحی که سریع به ذکر است که رفتار خود است نه مسیح مانند و نماز مورد نیاز است اما حاضر به اقدامات برای ساخت جوامع سیاه سفید supremacists و گنجه نژادپرستان که به دنبال توجیه افسر درک چوین را دو زانو بر جورج فلوید گردن برای تقریبا نه دقیقه و در نهایت به کسانی که همچنان به عمل در انطباق — کسانی که سکوت نمی, رای گیری در تلاش برای حذف نژادپرستان از مواضع خود را از قدرت و یا کسانی که تحمل اظهارات نژادپرستانه ساخته شده در دفتر کولر آبی — به آنها را از من بپرسید:

آنچه که خشم شما بیشتر است ؟ این شورش و یا این واقعیت است که دیگر غیر مسلح سیاه مرد کشته شده در دوربین برای جهان برای دیدن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im