نظر: تشکر. برایان ماست آب طرح نادیده طول تاریخ موفق متعادل روند

نظر

توجه داشته باشید برای خوانندگان ما: این پاسخ از ایالات متحده شکر به یک ستون ما منتشر شده پنج شنبه, مه 7 سال 2020 توسط کنگره ایالات متحده برایان ماست.

عزیز ادیتور / نرمافزار:

کنگره دکل قابل توجه است که مانند بدترین نوع سیاستمدار به دنبال سرزنش دیگران برای خود را شکست. حقیقت امر این است که ماست دارای سخت تحت فشار قرار دادند به طور دائم کاهش دریاچه اوکیچوبی سطوح در نتیجه کاهش آب همه عرضه در جنوب فلوریدا.

کشاورزان همراه با زیادی و متنوع گروه از ذینفعان نمی خواهند “خود” آب —هر آنچه که بدان معنی است. این گروه فقط می خواهید آب است که آنها که آنها از نظر قانونی مجاز تحت قانون فلوریدا. و بله, ایالات متحده شکر می خواهد آب شده است که اختصاص داده شده به کشاورزان منطقه است که ما اجازه می دهد برای به مزرعه ما محصولات غذایی (تفاله مرکبات و انواع سبزیجات تازه).

ماست را در برنامه ریزی برای کاهش دریاچه و در نتیجه کاهش هر Floridian جنوبی تامین آب می رود در برابر یک روند متعادل است که ارائه آب برای همه 75 سال است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای همه اگر ما نمی ابلهانه کاهش عرضه و ارائه شده توسط مادر طبیعت.

همچنین توجه داشته باشید که اکثر فاجعه جلبک دریایی و ساحلی تخلیه نمی ایجاد چنین مشکل تا زمانی که سپاه کاهش دریاچه برای تعمیر آسیب دیده خاکریز. در حال حاضر که تعمیرات و می رویم به پایان رسید و پس از یک میلیارد دلار سرمایه گذاری مالیات دهندگان آن را بی خطر است برای نگه داشتن آب در این دریاچه است.

زمانی که سیستم ما دچار یک خشکسالی همه — از جمله کشاورزان — قطع هستند و نه همه آب آنها نیاز دارید. در حال حاضر که نزدیک به 10 میلیون نفر زندگی می کنند در منطقه ما با کمبود آب خواهد شد و حتی بیشتر مکرر و ویرانگر اگر ماست و همدستان او موفقیت در تلاش خود را برای تخلیه دریاچه اوکیچوبی ، پس از او زندگی می کند در یکی از مناطق در جنوب فلوریدا می کند که تکیه بر دریاچه برای آب, خطر هر کس دیگری را به آب و مواد غذایی محلی عرضه به نظر می رسد به موضوع ،

مردم ایالات متحده شکر

دفعات بازدید: در اینجا یک لینک به نوشته. دکل ستون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de