دهانه و بسته شدن را-برای مسافت های طولانی

همانطور که شما ممکن است متوجه دهانه و بسته شدن ستون متمرکز شده است در رستوران ها در سراسر هوستون که تبدیل شده به خارج و تحویل آن را از طریق زمان coronavirus همه گیر و محدودیت در ناهار خوری ، اما در واقع ما به تازگی افتتاح کامیون مواد غذایی و رستوران است که بازگشایی در یک نقطه جدید در این هفته پس از این صنعت تبدیل شده است که قلب هوستون است که هنوز هم ضرب و شتم قوی است.

آن را دشوار است. ما می دانیم که ما ظهور خواهد کرد از این با برخی از زیان های وحشتناک. بسیاری از ما در حال از دست دادن شغل و درآمد و سلامت عقل. اما ما نمی توانیم امید را از دست بدهند. در اینجا خوشحال فهرست خوشمزه رستوران کامیون های مواد غذایی و بازار است که اضافه کردن کمی بیشتر ژله به قرنطینه حلقه. نیز وجود دارد مقدار زیادی از کمک به دست در خارج وجود دارد برای کسانی که نیاز به کمی حمایت در طول این زمان.

دهانه: Yaaaaayyy!!!!

The Mini KOs are halal and can be as mild or spicy as you like.گسترش

مینی کوس حلال است و می تواند به عنوان خفیف یا تند به عنوان شما می خواهم.

عکس Ardsley Ringor

آکو ساندویچ مرغ
10505 E. تلفن جاده
832-808-4298

این کامیون مواد غذایی خود را به حال نرم افتتاحیه مارس 19 سال 2020 است. آن را به فروش می رساند ساندویچ مرغ که ترکیب فیلیپینی, adobo طعم با نشویل مرغ گرم ادویه جات ترشی جات. آشپز خاکستر به عنوان او را دوست دارد به نام شده است در این بازی گاه به گاه و ناهار خوری خوب در صنعت برای بیش از ده سال است و زمانی رویای خود را از داشتن یک غذا تریلر است که در خدمت مواد غذایی است که نشان دهنده خود فیلیپینی فرهنگ است. چرا که همه چیز ساخته شده است از ابتدا منوی ساده است و فقط ارائه می دهد آکو ساندویچ مرغ و مینی KOs دو مناقصه مرغ با خامه سالاد کلم. آشپز خاکستر همچنین ایجاد سیاه, سیر, سس Aioli ساخته شده با گران ترین در جهان سیر و خود ویژه ساخته شده و سس مایونز.

مشتریان باید چند حرارتی سطوح را انتخاب کنید از جمله این پرنده خوب (بدون گرما) آتش پرنده (خفیف) و دیوانه پرنده است که بیشتر شبیه به نشویل سبک. برای کسانی که مایل به ثبت نام در یک چشم پوشی وجود گرمای شدید ساندویچ: پرنده عصبانی (extra hot) و آتش پرنده (آن را می سوزاند).

غذا حلال است. آشپز خاکستر می گوید: “مواد غذایی استفاده می شود برای شکستن موانع بین فرهنگ ها و ادیان مختلف به دلیل آن است که یک چند چیز است که می تواند خورده شود و لذت می برد توسط هر کس.”

مشتریان می توانند سفارش های آینده از طریق تلفن و یا متن.

The lovely owner of Vietopia pushes forward with a new location.گسترش

دوست داشتنی صاحب Vietopia فشار رو به جلو با یک مکان جدید.

عکس دنی Nguyen

Vietopia
3805 جنوب غربی آزادراه
713-664-7303
vietopiawestu.com

زمانی که بسیاری از مردم در آمریکا می آیند با هم اهدا به بانک غذا سفارش از رستوران های محلی و کار در خط مقدم برای تغذیه و صرفه جویی هموطنان خود انسان آن را گاهی اوقات سخت به این باور است که هنوز هم وجود دارد مردم پر از نفرت است که آنها در واقع می داد نژادپرستانه و ظالمانه و توهین در خود همکار آمریکایی, اما این چیزی است که اتفاق افتاده است به صاحبان Vietopia در 7 آوریل. این زوج که خود را از رستوران بودند که قربانیان یک سرداری از یک خریدار در پارکینگ در حالی که آنها در مورد کسب و کار خود را از حرکت رستوران محتویات آن به محل جدید در خیابان. زن فریاد زد: “خارج شدن از کشور ما!” و “خارج از ایالات متحده!” شما می توانید به تماشای این ویدئو تکان دهنده در اینجا در abc13.com.

Vietopia has new digs.گسترش

Vietopia جدید حفاری.

عکس توسط Sammi/Vietopia

صاحب Sammi می گوید که آنها در حال حاضر امضا اجاره نامه برای محل جدید قبل از همه گیر و همه چیز به اندازه کافی دشوار برای کسب و کارهای کوچک بدون این نوع از مسائل. با توجه به وب سایت خود را Vietopia باز در سال 1999. خانواده مهاجرت از ویتنام در سال 1978.

در حال حاضر اصلی نقطه در 5176 بوفالو جاده سریع السیر است که هنوز هم انجام می دهند به رفتن و گرفتن سفارش از منوی گسترده ویتنامی مورد علاقه های شما مانند فو و فرنگی همراه با برخی از ظروف چینی مانند Szechuan بسیار گرم میگو و اردک پکن. تحویل در دسترس است از طریق Postmates, GrubHub, به نفع و UberEats. محل جدید باید باز این هفته است. لطفا برای حمایت از این سخت کوش و آنها را نشان می دهد که بسیاری از هموطنان خود آمریکایی ها خوب و مناسب و معقول انسان است.

رستوران ها انجام می دهند برای رفتن:

Cavatore رستوران ایتالیایی
2120 الا
713-869-6622
cavatores.com

این مدرسه قدیمی, ایتالیایی رستوران با آن قرمز شطرنجی سفره شده و یک مناسبت خاص و یا عاشقانه شب تاریخ انتخاب برای بسیاری از Houstonian از سال 1983. آن را تسلیم احساس مانند محیط روستایی, ایتالیایی, فیلم, پوستر, و, پیانو, موسیقی ممکن است از حد در طول همه گیر اما آن قرمز استفاده نا مشروع کرایه ایتالیایی مانند لازانیا و بادمجان parmigiana هنوز هم در دسترس برای از بین بردن. نیز وجود دارد که خانواده بسته است که می تواند دستور داد پیش رو برای جمعه و شنبه ، اگر شما وجود دارد در روز شنبه اتمام آن Eleanora بازار, یک بازار کشاورزان با فروشندگان محلی از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر بازار باز هم جمعه از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر

در حالی که تلاش برای زنده ماندن در این آب و هوا و کارکنان و برکت شد توسط یک مشتری خروج 1000 نکته در $19-به منظور با توجه گفت: “قوی باش” با توجه به این رستوران Facebook صفحه.

Saturday is chicken and dumplings at Coppa Osteria.گسترش

شنبه مرغ و کوفته در Coppa Osteria.

عکس شانون اسمیت

Coppa Osteria/کلارک کوپر مفاهیم
5210 Morningside
713-522-3535
coppaosteriahouston.com

کلارک کوپر مفاهیم به طور موقت خود را تثبیت رستوران های مختلف را در یک محل به صورت هم زمان در Coppa Osteria. مشتریان می توانید سفارش آنلاین و یا از طریق تلفن برای منظقه وانت و یا تحویل. وجود دارد انواع پاستا غذا و حتی پانک را مرغ سرخ شده در دسترس است. آشپز جین وحشی (به Dunlavy) آشپز مایکل هافمن (Brasserie 19) و سرآشپزها Jorge و Davide (Coppa) نیز ایجاد شده روزانه در وعده غذایی خانواده packs for pre-order. هر وعده غذای روزانه در دسترس است برای انتخاب کنید تا از 4 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر دوشنبه مرغ پارمسان با capellini و سالاد. شنبه است carnitas tacos. یک روز جشن شکرگزاری کبابی محلی موروثی آمریکایی ترکیه در خدمت با چاشنی پوره سیب زمینی لوبیا سبز رول مخمر و استفاده نا مشروع. یکشنبه به ارمغان می آورد ایبیزا را Paella شب. وعده های غذایی را می توان به 2, 4 و یا 6.

نیز وجود دارد که $15 پیتزا کیت برای چیزی سرگرم کننده برای بچه ها و بطری های شراب را می توان دستور داد برای بزرگسالان است.

Frio Grill has plenty of Texas comfort food to-go.

Frio کوره دارای مقدار زیادی از مواد غذایی راحتی برو.

عکس آنتونی Wegmann

Frio کوره
16410 Mueschke
281-256-3746
friogrill.com

این تگزاس هیل کشور-الهام رستوران در سرو آسان آنلاین منو را خارج وجود دارد و تحویل از طریق DoorDash. علاوه بر آن محبوب گردو بوربن مرغ و مرغ سرخ شده Sammich وجود دارد مقدار زیادی از غذاها و وعده های غذایی کودکان و نوجوانان بیش از حد. وجود دارد یکشنبه صبحانه منو همراه با درخت گل ابریشم کیت و منظقه crawfish در روز شنبه. وجود خانواده 4 وعده غذایی بسته برای $40, دوشنبه تا جمعه.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا یک مورد از غنچه نور (25 دلار) یک گالن از هنر و صنعت آبجو (25 دلار) و یا margaritas (35 دلار) و چندین کوکتل کیت با مواد غذایی خرید. چهارشنبه شراب با بطری ها نیمه خاموش.

هیمالیا
6652 جنوب غربی آزادراه
713-532-2837
himalayarestauranthouston.com

این پاکستانی/هندی رستوران به طور منظم در سرزمین صاحب و سرآشپز قیصر لشکری در آلیسون کوک هوستون بالا 100 رستوران ها لیست. لشکری بود که جیمز ریش جایزه نیمه نهایی سال گذشته برای بهترین آشپز:غربی. او و همسرش Azra خدمت شده اند غذاهای خود را به هوستون و سرآشپزها مشهور مانند Anthony Bourdain و dwell برای 16 سال است. لشکری در اصل از افتتاح یک رستوران به نام قیصر رستوران در سال 1992 در خدمت تنها-به گزارش اینجا را در هوستون مطبوعات. در حال حاضر او را به انجام به به و تحویل سفارشات در طول زمان بحران. بیشتر از این منو در دسترس است را خارج و لشکری نگه داشتن است تا با همیشه در حال تغییر چشم انداز آشپزی با ایجاد نسخه خود را از یک ساندویچ مرغ. هیمالیا سرخ شده ساندویچ مرغ ($11.50) است ضخیم آبدار سینه مرغ سوخاری با لشکری ویژه سس و ترشی پیاز در یک challah مستی از محلی نان مرد Tasos Katsaounis از مرد نان پخت Co. این خدمت با سرگرمی سیب زمینی سرخ کرده.

اگر شما اشتیاق برای چیزی بیشتر سنتی وجود دارد, مختلف, مرغ, ادویه کاری مانند خفیف چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی یا کاری سبز, مرغ هارا تاپیک از Hyderabad منطقه است. این آشپز لشکری را ظرف امضا و مورد علاقه Bourdain است. برای خانواده های بزرگتر وجود دارد پذیرایی سینی بریانی, ثروت مكنت, زعفران, برنج, و بیشتر.

لو شیرینی بی شیرینی
2803, پیر, اسپانیایی دنباله دار
713-741-7170

این کوچک محلی متعلق به فروشگاه doughnut می شود بررسی بیحوصلگی حرف زدن نه تنها برای خود شیرینی و kolaches بلکه به صورت دوستانه خود صاحبان و کارکنان. آن را در مرکز پزشکی منطقه بنابراین اگر شما می خواهید برای درمان برخی از کارکنان پرستاری یا دیگران کار در خط مقدم در زمینه های پزشکی چند ده دوناتها را به یک لبخند. نیز وجود دارد cronuts و خوشمزه بودین kolache.

Loch Bar and Ouzo Bay give back to the community.گسترش

دریاچه نوار و Ouzo خلیج دادن به جامعه.

عکس از مایکل آنتونی

دریاچه نوار و Ouzo بای
4444 Westheimer
lochbar.com
ouzobay.com

در حالی که هر دو کسب و کار بسته به طور موقت در طول خاموش کردن آنها در حال ارائه رایگان مواد غذایی بسته های مراقبتی به کارکنان رستوران و اولین پاسخ دهندگان در نیاز هر جمعه در ماه آوریل از ساعت 10 صبح تا ظهر. فقط نشان می دهد یک 2020 بايستی به گرفتن برخی از هوای تازه تولید و موارد دیگر از شهری برداشت همراه با دستور العمل های از Ouzo خلیج و دریاچه نوار به ایجاد یک وعده غذایی برای چهار. اجازه دهید مطمئن شوید که برای حمایت از این کسب و کار هنگامی که آنها بازگشایی شده است.

Lucky's Pub has two locations for take-out.گسترش

خوش شانس است میخانه دارای دو مکان برای گرفتن است.

عکس آنتونی Wegmann

خوش شانس است میخانه
801 سنت Emanuel
713-522-2010
خوش شانس است میخانه غرب
17754 کتی آزادراه
281-206-7369
luckyspub.com

اگر شما ولع مصرف برخی از صادق-به-خوبی بار, غذا, خوش شانس را میخانه می تواند شما را با برخی از غذا ساندویچ همبرگر و پیتزا. به عنوان شما را roomie تماشای لیکرز بازی Celtics از سال 1985 شما می توانید لذت بردن از قرنطینه پک ($49.99) که شامل یک پیتزا بزرگ, 10 بال و یک مورد از جوانه های نور است.

اشتها آور پلاتر ارائه انواع موضوعات مانند استخوان بوفالو نیش تند, ترشی و چندین و چند تخم مرغ رول گزینه ها از جمله, می شود و هنوز هم قلب من مونت کریستو رول تخم مرغ. وجود دارد Cheeseteak آنهایی که به عنوان خوبی. در صورتی که باعث می شود ضربان قلب خود را فقط یک کمی بیش از حد سریع وجود دارد سالاد entrees, بیش از حد. آبجو در دسترس است در 6 ، 12 و 24 بسته. شما باید دستور غذا را با الکل خرید.

Ninfa's executive chef Alex Padilla roasts a pig.گسترش

Ninfa اجرایی آشپز الکس پدیللا کباب خوک.

Photo by Rachael Austin

اصلی Ninfa در Naviagtion
2704 جهت 713-228-1175
1700 پست بلوط بلوار 346-335-2404
ninfa’s.com

Ninfa رستوران انجام خواهد شد خوک کباب به نفع furloughed و بیکار هتلداری و رستوران کارگران در همکاری با هوستون تغییر وعده غذایی. خوک خواهد بود بوداده این چهار شنبه, مارس 18 و وعده های غذایی توزیع خواهد شد این پنج شنبه, مارس 19 از ساعت 10 صبح تا ظهر.

Soto's Cantina has great lunch specials.

صوت مغازه خواربار یا مشروب فروشی بزرگ ناهار ویژه.

عکس Lorretta دکتر ruggier

صوت مغازه خواربار یا مشروب فروشی
10609 گرانت
281-955-5667
sotoscantina.com

این رستوران مکزیکی به طور منظم باعث می شود آلیسون کوک بالا 100 رستوران در هوستون برای هوستون کرونیکل. در حال حاضر به آن نیاز دارد حمایت خود را. ناهار آهسته بوده است به تازگی و پس از آن ارائه شده است $7 ناهار ویژه. گزینه ها عبارتند از: گوشت یا مرغ خرد شده tacos, enchiladas flautas و quesadillas. این غذا با برنج و لوبیا و یک نوشابه. کل منو در دسترس است اما, و margaritas آبجو و شراب را می توان اضافه شده به مواد غذایی خود را سفارش دهید. آنها را تحویل طریق DoorDash به نفع و GrubHub اما ساکنان نزدیک ممکن است بخواهید برای کمک بیشتر با از بین بردن تحویل کمیسیون و انتخاب کنید تا منظقه به جای.

The Bacon Maple Bar is a favorite.گسترش

بیکن افرا نوار مورد علاقه است.

عکس Lorretta دکتر ruggier

افسون دونات
3715 واشنگتن
346-802-3138
voodoodoughnut.com

افسون دوناتها به طور موقت بسته شد و طی آن مکان از جمله 6th Street فروشگاه در Austin, اما آن هوستون فروشگاه باز است 24/7 با درایو از طریق سرویس. لابی باز است و از 5 صبح تا 3 صبح مشتریان می توانید سفارش آنلاین و یا در فروشگاه.

وجود دارد انواع طعم بنابراین سعی کنید افسون ده ای ده یا وگان ده برای پیدا کردن مورد علاقه خود را.

ZOA Moroccan Kitchen will color your world.

ZOA درهم آشپزخانه را رنگ جهان را به خود.

عکس برایان McKenney

ZOA درهم
4710 لیلیان
832-516-8825
zoamoroccan.com

این جدید ترین مفهوم از صاحب و سرآشپز Youssef Nafaa را بلا رستوران شدند. آن را جشن بزرگ خود را افتتاح مارس 3, فقط دو هفته قبل از رستوران محدودیت در محل قرار داده شد برای هوستون و هریس کانتی. آن را ارائه می دهد build-your-own ساندویچ و کاسه با پروتئین گزینه های مانند گوشت گاو tagine میگو و kefta (گوشت کوفته). مهمانان می توانید یک پایه از درهم پیتا, کوسکوس, عدس مخلوط سبزی و بیشتر. حتی فاقد گلوتن و گیاهی کیک سیب زمینی گزینه است. پر کردن شامل دارچین هویج بو چغندر پنیر فتا و zaalouk (بادمجان). اگر قرنطینه پانزده تهدید کمر خود را وجود دارد تعدادی از گزینه های سالم به حال در ZOA از جمله مخلوط. نیز وجود دارد که رفتار مانند baghir (درهم پنکیک), تارت و کوکی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر