یک ماه بعد از ناهار خوری اتاق بسته فلوریدا رستوران ها ویران نامشخص

آنابل Tometich فورت مایرز اخبار-مطبوعاتانتشار: 10:00 AM EDT Apr 20, 2020جمعه, مارس 20 طبیعی بود و آن نبود. در

توسط ABDOOSNEWS در 1 اردیبهشت 1399

جمعه, مارس 20 طبیعی بود و آن نبود.

در شیرین ملیسا کافه در Sanibel آشپز ملیسا Donahue و تیم او تا به حال کامل کتاب رزرو — کامل به 50 درصد حداقل کاهش ظرفیت در جای خود قرار داده در اوایل این هفته توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به افزایش اجتماعی فاصله.

در ویستریا اتاق چای در فورت مایرز صاحب بابی شوارتز بود prepping برای یکی دیگر از شنبه پر از گل و بلبل دوش نوزاد و تولد brunches چک کردن 6-پا فاصله بر روی توری و کتانی-چادری جداول.

آشپز وینچنتزو بتولیا منعکس از فرانسه به Osteria Tulia به نوار Tulia, مشاوره با کارکنان خود و آماده شدن برای یک آخر هفته شلوغ در اوج فصل توریستی در خیابان پنجم جنوبی در ناپل. چند بلوک بیش از تونی Ridgway خوردند ناهار در باغ Ridgway Bar & Grill با خانواده اش.

آنها تا به حال 200 مهمان آمدن در آن شب و یا آنها قرار گرفتند.

"در وسط ناهار به من گفته شد به گزارش یک فرد من انجام کسب و کار با حق دور" Ridgway گفت.

"این 2 ساعت که جمعه زمانی که آنها به ما گفت و من گفتم: منظور شما در حال حاضر ؟ منظور شما نزدیک بلافاصله در مقابل پس از 200 نفر بوده ایم آماده شدن برای را ترک کرده اند ؟ و بله, آن را فوری. ما بسته کردن تب ها نشان داد مردم به درب و قفل شده است تا برای شب."

یک ماه پیش رستوران ها به عنوان ما می دانستیم که آنها را متوقف موجود.

بیشتر: SWFL رستوران اخراج صدها نفر به عنوان اتاق ناهار خوری نزدیک به دلیل COVID-19

و: ناپل رستوران در جستجوی رمز و راز کسی که شام میخورد که در سمت چپ $10,000 نکته

در بعد از ظهر مارس 20 DeSantis دستور داد اتاق ناهار خوری در سطح ایالت در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. به منظور اجازه می دهد تا رستوران به ارائه takeout و تحویل تنها. اتاق ناهار خوری می تواند بسته باقی می ماند از طریق مه 8 یا بیشتر.

این حرکت در حالی که "مسطح منحنی" را ویران کرده است این صنعت است.

اقتصادی-تاثیر بررسی انجام شده در اواخر ماه مارس توسط دانشگاه بین المللی چابهار نشان داد تقاضای مصرف کننده در بخش مهمان نوازی کاهش یافته است بیش از 87 درصد در Lee County, تقریبا 94 درصد در ذغال سنگ و حدود 86 درصد در شارلوت.

محلی رستوران ها گزارش مشابه رایگان-آبشار با کسب و کار توسط 90 ٪ یا بیشتر با توجه به بیش از یک دوجین صاحبان رستوران در مصاحبه با اخبار مطبوعات.

گفت: تمام مارس 20 بود که در میان سخت ترین روز زندگی خود را.

"من شده است به انجام این کار تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید" گفت: اعطای فلن صاحب فلن خانواده برندها که در عمل 17 رستوران از کلید غرب به تمپا از جمله بونیتا اسپرینگز-متولد Pinchers زنجیره ای.

"زمانی که من یک کودک بود من فکر کردم یک غرفه بود ، پدر و مادر من تا به حال رستوران در تگزاس قبل از ما نقل مکان کرد و به جنوب غربی فلوریدا. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در زندگی من است.

"این غم انگیز است. این وحشتناک است. آن دلخراش است."

استخوان لخت

مارس 20 جمعه در لنت طول فصل باید یک شب برای فلن و بسیاری از ماهی ها-متمرکز رستوران. به جای او صرف آن furloughing هر یک از 1,100 کارکنان و بسته شدن خود را 17 خواص او به عنوان پیش نویس یک طرح.

بیشتر: شما می توانید whaaat? مجنون همه چیز برای وانت, تحویل, از SWFL رستوران

این فلن خانواده رستوران تکیه به شدت در غذاهای دریایی و اسکله انداز نه که سفر خوبی در یک برو جعبه. فلن تا کنون آورده 40 کارکنان کمتر از 4% از مارس 19 خدمه عمدتا مدیران با تجربه پخت و پز. او به آنها کمک کرد بازگشایی هفت مکان با نونما منوها. این یک لاغر اسکلت سابق خود کسب و کار.

"ما فروش در بهترین حالت حداقل. آنها به سختی نگه می دارد چراغ" فلن گفت.

"مواد غذایی ما به طور کلی است به معنای برای بایگانی اطلاعات. قدرت ما است خانواده بزرگ ناهار خوری. این واقعا چیزی است که ما انجام می دهیم. Takeout بود شاید 3 درصد از فروش پیش از این و در حال حاضر از آن همه ما است."

این همه هر کسی است.

اما حتی takeout-متمرکز رستوران در حال صدمه زدن به.

با کاهش تقاضا و رقابت در همه جا — ناهارخوری زیبا است در حال حاضر به رفتن به عنوان steakhouses, سوشی, میله, حتی صنایع دستی-کوکتل بارها — به طور مستقل متعلق به سرویس سریع عملیات نیز رنج می برند.

تیم Mankin صاحب BurgerQue drive-thru و کامیون مواد غذایی در فورت مایرز گزارش حدود 37 درصد کاهش در فروش پس از 20 مارس "و من احساس می کنم خوش شانس که در مورد او گفت:" در متن و پایان آن با "سلام."

حداکثر Izquierdo شرکت مالک Kreips & آب در کیپ کرال, گزارش 70% کاهش در فروش پس از 20 مارس. خود را گرفتن و رفتن کرپ و اسموتی های زنجیره ای شد و مجبور به بستن آن ادیسون بازار و لا مکان تناسب اندام پس از آن خواص توقیف با توجه به همه گیر. او 6 سال-فروشگاه در دل پرادو چهار راه است که یکی از آخرین ایستاده. این کارکنان توسط او و خانواده اش. آنها اجازه رفتن از هشت کارکنان.

"ما باز شده است فقط سعی کنید و به پایان می رسد ملاقات کند اما ما هنوز در منفی" Izquierdo گفت.

"ما در حال انجام بسیاری از نیش تیم ملی و بارگذاری می خورد سفارشات که به آنها اتهام ما 30 درصد از هر بلیط و طول می کشد که پول بیشتری از دست ما. مشتریانی که سفارش به طور مستقیم ما واقعا آن را درک. اما در پایان روز شما می توانید آن را با 70 ٪ از کسب و کار رفته است."

'بسیاری از نیاز'

داده ها از انجمن ملی رستوران نشان می دهد این صنعت از دست داد 3 میلیون شغل در سراسر کشور و از 25 میلیارد دلار تقریبا 50 ٪ از فروش از تاریخ 1 مارس به حدود 26 مارس است.

این انجمن تخمین 44 درصد از اپراتورها به طور موقت بسته رستوران خود را در حالی که 3 درصد باید به طور دائم بسته; 11 درصد از رستوران های انجمن نظر سنجی پیش بینی بسته شدن دائم در 30 روز آینده.

به صورت محلی و برخی از ترس که شماره می تواند به مراتب بالاتر است.

"من نمی شود شگفت زده اگر 30 تا 40 درصد از این رستوران قادر به بازگشت" فلن گفت.

"این واقعیت که ما از دست داده و نیمی از ماه مارس و تمام مارس کسانی که شش تا از شلوغ ترین هفته از سال را در اینجا. ما فقط از دست درآمد همه ما بستگی دارد تا ما را از طریق ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر, اکتبر. که رفتن به آن را فوق العاده دشوار است برای مردم را به عقب می آیند."

لوئیس باغچه منطقه مدیر منطقه ای فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط گفت: او را نخوانده اند آب گرفتگی با درخواست برای کمک: کمک به مذاکره مدیریت کسب و کار کوچک وام کمک به پر کردن بیکاری برنامه های کاربردی به کمک واسطه رهن و اجاره deferrals.

"من مشغول هستم 24/7 روزمره" باغچه گفت. "ما شده است و ارائه آنها را با بسیاری از منابع وجود دارد مقدار زیادی از نیاز است."

مساحت رستوران ها داشته اند نتایج مختلفی پیدا کردن کمک های مالی و محرک کمک. Ridgway که صاحب سه ناپل رستوران گفت: چک های خود برنامه حفاظت از پول و یا PPP آمد در هفته گذشته به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را 70 کارمندان پرداخت می شود برای 40 ساعت کار از طریق دو ماه آینده. MudBugs کاخون آشپزخانه در Sanibel همچنین دریافت آن PPP وام با توجه به مالک ران برنج.

اما Duval خیابان در کیپ کرال نیست با وجود اعمال روز اول ممکن است بعد با توجه به آشپز-شریک Vollen Loucks. اداره کسب و کار کوچک پنج شنبه اعلام کرد آن را به حال خسته این برنامه $349 میلیارد دلار در بودجه فقط 14 روز پس از ثبت نام آغاز شد.

"این یک شوخی است. ما ایمیلی دریافت هیچ پول" Loucks گفت: در متن پیام پنج شنبه.

"این می تواند بوسه مرگ."

بیشتر: محرک برنامه برای کسب و کارهای کوچک اجرا می شود از پول به عنوان کنگره در تقابل بیش از بودجه

کدام رستوران را برای زنده ماندن این و آن را زیر سوال شده است که سخت برای پاسخ به. به عنوان تاریخ برای بازگشایی اقتصاد در ادامه به تغییر بر اساس عوامل خطر دولت به استان و شهرستان به شهرستان در مسیر رو به جلو است مبهم و مه آلود در بهترین حالت.

کریستوفر وستلی یک اقتصاددان و رئیس FGCU را Lutgert دانشکده کسب و کار گفت: رستوران ها و کسب و کارهای کوچک با پول در بانک بهترین آماده برای بقا است. اما با نرخ بهره را در پایین سنگ پایین برای بیش از یک دهه از آخرین کشور از بحران مالی کسب و کار باید کمی به حال انگیزه ای برای صرفه جویی در.

"(T)او پیام شرکت اخذ شده است که برای شرکت در بدهی مالی به دلیل نرخ بهره بسیار پایین که واقعا آنها را در معرض خطر هنگامی که یک رویداد مثل این می آید همراه" دلقک گفت.

"این است که ما تاثیر انعطاف پذیری در اینجا ؟ این است که رفتن به ادامه این ؟ آن باقی مانده است دیده می شود."

انطباق

با عدم قطعیت در هر نوبت سرآشپزها و رستوران در حال کنترل آنها چه می تواند —مواد غذایی است.

رستوران ها تکامل یافته اند و اقتباس در حمايتهاي راه غیر قابل تصور. آنها به فروش صنایع دستی-کوکتل کیت تک خدمت negronis سطل دردل خرچنگ و خرچنگ پاها, در خانه, غذاهای دریایی, جوش است.

68-سال-پیر بازار کشاورزان رستوران در فورت مایرز شناخته شده برای آن ابتدا پای پخته و جنوب راحتی اجرا کرده است سفارش آنلاین پلت فرم با تحویل رایگان در هفت مایل است.

ده ها تن از رستوران ها را تبدیل به فروشگاه های مواد غذایی, مصرف در Publix و خارج توسط امیدوار کننده سفارش آنلاین رایگان بدون تماس با وانت و صفر جمعیت.

جمع آوری و بابا را Roadhouse در کیپ کرال بدست به مواد غذایی بازی به عنوان لاغر Dogz در دروازه صنعتگر رستوران در جنوب فورت مایرز و 41 رستوران در بونیتا اسپرینگز. حتی ناپل' فرانسه در شیک پوش خیابان پنجم جنوبی است بلند اساسی شربت خانه.

"من در پایین وجود دارد در 8 صبح امروز انجام سفارشات مواد غذایی," بتولیا فرانسه آشپز-شریک گفت: در هفته گذشته.

"این چیزی است که باعث می شود رستوران مردم واقعا خاص است. آن را سیاه و سفید, همه چیز خاکستری در این کسب و کار. اگر شما به اندازه کافی خلاق شما در حال رفتن به کشف کردن یک راه است."

در شیرین ملیسا در Sanibel آشپز Donahue یک 2019 کسیکه برای بهترین آشپز: جنوبی در جیمز ریش جوایز ابداع کرده است رستوران او در هر آخر هفته در ماه گذشته.

"که اولین جمعه 27 من حدس می زنم من تا به حال این ایده از خانواده وعده های غذایی سبک و مدیر من بود" ما باید شکرگزاری در ماه مارس!' و ما به فروش می رسد در سه روز" Donahue گفت.

"در حال حاضر من برای پیدا کردن ظروف است که متناسب با بوقلمون. ما در حال نوشتن reheating دستورالعمل بدانند چگونه ما این 125 وعده های غذایی را در همان زمان."

پاسخ آنقدر بزرگ بود که پس جمعه Donahue دستور 125 خرچنگ دریایی از ماهی اذوقه رسان جدید انگلستان-سبک takeout جشن. آخر هفته بعد او ارائه شده عید پاک و برو و برای هر $50 مشتریان خود را صرف او اهدا یک وعده غذای رایگان به بیمارستان محلی کارگران است. این جمعه گذشته او تبدیل به کافه به یک steakhouse.

بیشتر: شیرین ملیسا آشپز به ارمغان می آورد ملی به ویژه جنوب غربی فلوریدا رستوران

هر بار او را به فروش می رسد. و در عین حال Donahue برآورد کسب و کار پایین است 90% از این زمان در سال گذشته است.

"آن را نگه داشتن چراغ در. آن را به چهار کارکنان ما را ترک کرده اند چیزی برای انجام" Donahue گفت او معمولا حامل یک هیات 17 در مارس و آوریل.

"من خوش شانس هستم که در اینجا. من یک سرمایه گذار است که فوق العاده سخاوتمندانه و او را به درب."

Donahue دیگر, رستوران, جزیره, پیتزا, یک داستان متفاوت است.

"در پیتزا محل که مال من و من به مرگ می ترسم. من قصد دارم از طریق وام SBA تلاش برای شکل خارج و آن را مانند: آنها تدریس نمی کند ما این کار را در مدرسه پخت و پز!

"من می دانم که من فقط می تواند با بستن درهای اما می توانم آنها را بازگشایی شد?"

آینده

یکی دیگر از سوال بلندی زیادی در ذهن رستوران: زمانی که اقتصاد می کند بازگشایی خواهد شد و مردم می خواهید برای شام خوردن ؟

این 21/90 قانون می گوید زمانی که یک چیزی برای 21 روز آن را یک عادت تبدیل می شود و پس از 90 روز آن را تبدیل به یک شیوه زندگی است.

اتاق ناهار خوری بسته شده اند و برای بیش از 30 روز است.

"من فکر می کنم مردم خواهد بود حفظ در مورد رفتن به یک رستوران در" Donahue گفت. "من احساس ما انجام می شود خیلی بیشتر takeout و تحویل به خوبی به تابستان."

در Ridgway مادام العمر ناپل رستوران تونی Ridgway در تلاش است تا امیدوار باقی بماند.

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از کسانی که می خواهید به عقب بر گردیم به رستوران," او گفت:.

"اجازه دهید فقط می گویند آن را در شب جمعه, 12th ژوئن و ما در حال بازگشایی برای اولین بار. مناسب و معقول شب جمعه که زمان از سال ممکن است 40 یا 50 را پوشش می دهد. اگر ما 100 آن خواهد بود یک جشن فوق العاده ای. ما می خواهم لبخند به لب ما می خواهم که موسیقی اما من فکر می کنم ما همه می خواهم آگاه که در آن ما شده است.

"من فکر می کنم ما همه می خواهم در بهترین رفتار برای لذت بردن از این آزادی اما نه وضعیت را بدتر می کند.

"این است که یک جامعه قوی. ما خواهد آمد و آن را فوق العاده خواهد بود. هیچ کس می گذرد به پیشنهاد من پول ما از دست این ماه گذشته و این خوب است.

"من فقط می خواهم آینده است."

ناپل اخبار روزانه کارکنان نویسنده اندرو Wigdor کمک گزارش.

یک سوال در مورد COVID-19 و تاثیر آن در جنوب غربی فلوریدا رستوران? ایمیل این خبرنگار: atometich@news-press.com و یا پیدا کردن خود را در Instagram, @abellewrites.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن