در امتحان سوم توسعه هل طریق سن کارلوس مارینا بیش از دستياران اعتراض

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:04 PM EDT Jun 24, 2020پس از نزدیک به پنج سال از اختلاف بیش از تو

توسط ABDOOSNEWS در 4 تیر 1399

پس از نزدیک به پنج سال از اختلاف بیش از توسعه 7½-بسته هکتار در سن کارلوس جزیره کمرنگ نسخه از یک برنامه دو بار رد شده توسط Lee هیئت شهرستان در کمیسیون تصویب شده است.

آسایش در جنوب سازی طرفدار خلیج هاربر مارینا پروژه, توافق به مقیاس برخی از جنبه های این طرح را به نفع خود تصویب از طریق یک درخواست تجدید نظر ویژه ای روند به اوج خود رسید که با تصویب هفته گذشته است.

خلیج هاربر مارینا روستا را شامل 75 واحد مسکونی به جای 113 در ابتدا پیشنهاد ساخت ارتفاعات خواهد بود مدرج از 145 پا به 100 پا 200-فضای پارکینگ امکانات حذف شده است و از 20 ، 000 فوت مربع از مدنی "فضا" به عنوان ایجاد شده است.

بیشتر: سن کارلوس جزیره 'مقصد رفت و آمد مکرر پیشرفته ساکنان بخار

بیشتر: Lee کمیسیون سینک سن کارلوس طرح توسعه جزیره

بیشتر: جلسه امتحان خواستار رد سن کارلوس جزیره توسعه

این مجموعه شامل بیش از 300 قایق ورقه و 30 ، 000 فوت مربع از فضای خرده فروشی و دفتر.

شهرستان کمیسیون خود را در زمان سوم نرم افزار در این پروژه پس از یک سازش از مد افتاده بود بین شهرستان کارکنان و توسعه که هر دو مورد علاقه های اصلی پیشنهاد.

کاهش در مقياس تایید شده توسط یک بازپرس ویژه استخدام برای پیدا کردن یک مصالحه. ساکنان شکایت کرده است که جلسه عمومی دادرس برگزار شد ناقص بود با درهای قفل شده به دادگستری شهرستان آسانسور که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ساکنان به طبقه دوم جلسه اتاق یک سیستم صوتی است که کار نمی کند و مسائل دیگر.

کمیسیون داد بدون توجه به این مسائل دسترسی و در نهایت تصویب سازش 4-1 رای دادن.

طی این جلسه شهروندان خواست رد به دنبال حفظ شخصیت موجود محله خود را. شهرستان و کارکنان و توسعه مدعی جدید مارینا پیچیده بود یک ارتقاء است که منجر به ارتقاء دیگر در این جزیره است.

مهندس داود دپو استدلال کرد که این پروژه می تواند راه را به redevelop سن کارلوس جزیره و سن کارلوس بلوار دروازه ورود به فورت مایرز ساحل است که ویژگی های یک راهرو خسته ساختمان.

"شما می توانید پیش بینی است که به خوبی توسعه از سن کارلوس جزیره در حال رفتن به محل وجود دارد" دپو گفت. "به جز یک زن و شوهر از بسط برای مارینا استفاده شده است وجود دارد هیچ توسعه صنعتی در دهه, بیش از 20 سال است. این رکورد نشان می دهد که."

این ادعا در پروژه "کاهش می یابد به استخوان" دپو گفت: این امر می تواند مثبت از یک استاندارد اقتصادی مثبت برای چندین دهه به عنوان سن کارلوس جزیره پس از اتمام آن به خوبی توسعه روند.

ساکنان خواهد هیچ یک از آن.

چارلی وایت هد ساکن سن کارلوس به نام پیشنهاد "بیش از حد, بیش از حد بزرگ و بیش از حد فضای کوچک است."

"ما می دانیم که آن را ایجاد یک جزیره شدید حومه استفاده از زمین" وایت هد گفت: پیش بینی توسعه در بقیه جزیره ها و سرزمین های مجاور در امتداد سن کارلوس بلوار.

Fort Myers Beach real estate agent پائولا Kiker خواست تصویب این طرح خواستار سن کارلوس بلوار "eyesore" در دروازه ورود به ساحل.

"خالی و مضطرب ساختمان خط خیابان. بسیاری از این کسب و کار هستند که با حمایت فعلی ساکنان San Carlos جزیره و نمی تواند زنده بماند و بدون هجوم ساکنان جدید," Kiker گفت. "این پروژه را تنفس زندگی جدید به منطقه, ایجاد یک اقتصاد جدید موتور که بسیار مورد نیاز است."

ساکن لایحه Semmer عمده ملک در سان کارلوس گفت: خلیج هاربر ایجاد کرد که از مقیاس با بقیه جزیره جایی که او زندگی می کردند برای نیم قرن.

"این اموال فقط تعلق ندارد وجود دارد شاید در جایی دیگر در لی شهرستان و خوب است اما نه در ما کمی جزیره" Semmer گفت. "ما جزیره, اگر شما در آن نگاه کنید (پیشنهاد مارینا) است که پس از نسبت آن باور نکردنی است."

در حمایت از پیشنهاد رئیس برایان Hamman گفت: این پروژه در "منطقه با گریه از برای تجدید حیات" به عنوان دروازه ورود به این شهرستان بزرگترین جاذبه های توریستی Sanibel جزیره و فورت مایرز ساحل.

کمیسر فرانک مان مخالف بود و گفت: او نمی تواند فرار نگرانی اصلی که در این طرح "تشدید ترافیک" در "بدترین جاده در لی شهرستان از دسامبر تا فوریه است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im