Ola رول Cashless ‘اوج’ تسهیلات در سراسر جهان

Ride-نقطه عمده Ola روز سه شنبه نورد جدید cashless ‘اوج عملکرد است که مشتریان را قادر می سازد به طور داوطلبانه پاداش رانندگان برای رفتن مایل اضافی برای تحویل امن سوار تجربه در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

از ویژگی های نورد شده به همه Ola کاربران در سراسر هند و استرالیا و نیوزیلند و بریتانیا در تلاش برای کمک به این شرکت بیش از 2.5 میلیون جهانی راننده جامعه Ola گفت:, و اضافه کرد که رانندگان را حفظ کنید 100 درصد از نوک.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر راننده ما-همکاران مشغول به کار خستگی ناپذیر برای فعال کردن سفر ضروری برای تمام کسانی که نیاز به رغم مواجهه با چالش های خود را,” Ola سخنگوی آناند سوبرامانیان در بیانیه ای گفت.

“به عنوان خدمات رزومه آنها همچنان به شخصا سرمایه گذاری در حصول اطمینان از ایمنی از مشتریان خود و ارائه یک سواری راحت را تجربه کنند. لینک دادن پاداش به بالاتر-کیفیت خدمات خواهیم مشتریان ما را به پیوستن به ما در های ما قدردانی و حمایت از آنها در طول این بار تلاش.”

Ola introduces in-app 'tipping' facility globally
بدون پرداخت پول نقد اوج ویژگی های ظاهر خواهد شد در مرحله نهایی پرداخت خواهد شد. Pixabay

همچنین بخوانید: ویروس جدید در چین یافت می شود با همه گیر بالقوه’

شروع سه شنبه ، cashless اوج ویژگی های ظاهر خواهد شد در مرحله نهایی پرداخت فاز خواهد شد و مشتریان اجازه می دهد برای انتخاب یک ثابت یا مقدار سفارشی است که ترجمه به افزایش درآمد بالقوه برای این رانندگان است.

رانندگی آگاهی در اطراف این Ola همچنین راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی, #SayThanksWithATip که به دنبال تشخیص و پاداش آن دسته از رانندگانی که رفته بالا و فراتر از ندای وظیفه برای ارائه یک تجربه سوار در حالی که طراحی یک نور افکن در تلاش های خود را. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net