وسواس درمان می تواند با هدف قرار دادن سیستم ایمنی بدن: مطالعه

سلامت روان مانند اختلال وسواسی-اجباری (OCD) می تواند تحت درمان در یک راه جدید با استفاده از مواد مخدر است که

توسط ABDOOSNEWS در 3 اردیبهشت 1399
OCD medicine
سلامت روان مانند اختلال وسواسی-اجباری (OCD) می تواند تحت درمان در یک راه جدید با استفاده از مواد مخدر است که هدف سیستم ایمنی بدن است. (بازنمودی تصویر). Pixabay

سلامت روان مانند اختلال وسواسی-اجباری (OCD) می تواند تحت درمان در یک راه جدید با استفاده از مواد مخدر است که هدف سیستم ایمنی بدن, تحقیقات نشان می دهد.

منتشر شده در مجله مغز رفتار ایمنی این مطالعه نشان داد که بیماران مبتلا به (OCD) که با افزایش سطوح یک پروتئین به نام Immuno-moodulin (Imood) در لنفوسیت یک نوع از سلول های ایمنی.

"یافته های ما سرنگونی بسیاری از معمولی فکر کردن در مورد اختلالات روانی بودن صرفا ناشی از سیستم عصبی مرکزی گفت: مطالعه منجر نویسنده Fulvio d'acquisto از دانشگاه شینشو در انگلستان است.

به گفته محققان موش ها با سطح بالایی از این پروتئین نیز داشت به نمایشگاه رفتارها هستند که مشخصه از اضطراب و استرس از جمله حفر و نظافت بیش از حد.

زمانی که آنها تحت درمان موش با یک آنتی بادی که neutralised Imood حیوانات' سطح اضطراب کاهش می یابد.

این یافته ها منجر شده است محققان به پرونده درخواست حق ثبت اختراع برای آنتی بادی و آنها در حال حاضر مشغول به کار با یک شرکت دارویی به منظور توسعه یک درمان بالقوه برای بیماران مبتلا به انسان.

"وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که سیستم ایمنی بدن نقش مهمی در اختلالات روانی. و در واقع افراد مبتلا به بیماری های ایمنی خودرو هستند شناخته شده اند که بالاتر از نرخ متوسط اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی و وسواس," d'acquisto گفت.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

برای یافته های d'acquisto ایجاد موشهای تراریخت به بیش از بیان این پروتئین در سلول های T یکی از اصلی سلول های مسئول برای توسعه بیماری های خود ایمنی, اما متوجه موش ها نشان داد که اضطراب بیش از حد نرمال است.

OCD medicine
یک داروی جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان روانی شرایط بهداشتی. (بازنمودی تصویر). Pixabay

زمانی که تیم تحقیقاتی مورد تجزیه و تحلیل بیان ژن در حیوانات' T-سلول های آنها کشف یک ژن خاص بود به خصوص فعال است.

پروتئین حاصل از این ژن بود آنچه را که آنها در نهایت به نام Immuno-moodulin یا Imood.

زمانی که اضطراب موش ها داده شد یک آنتی بادی که مسدود Imood خود رفتار بازگشت به حالت عادی در یک زن و شوهر از روز.

همچنین به عنوان خوانده شده - 5 برترین سایت های تاریخی در هند برای دیدار با کودکان و نوجوانان

این محققان با آزمایش سلول های ایمنی از 23 بيمار مبتلا به OCD و 20 داوطلب سالم. آنها دریافتند Imood بیان شده بود حدود شش برابر بیشتر در بیماران OCD.

"آن اوایل هنوز کشف آنتی بادی – به جای کلاسیک, داروهای شیمیایی برای درمان اختلالات روانی می تواند کاملا تغییر زندگی این بیماران که ما پیش بینی کاهش احتمال عوارض," او گفت:. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن