smoking
عادات سیگار کشیدن و مبتلا به COPD داشتن شانس بالاتری از عفونت با کروناویروس در ریه ها. Pixabay

احتمالا در این مطالعه برای اولین بار به پیوند سیگار شديد COVID-19 خطر یک تیم از محققان در حال حاضر ادعا می کنند که افراد مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) و افرادی که در حال حاضر دود یک سطح بالاتر از یک آنزیم است که به ‘نقطه ورود برای جدید کروناویروس در ریه ها.

پژوهش های قبلی نشان می دهد که مولکول, نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین II (ACE-2) است که نشسته است بر روی سطح سلول های ریه است ‘نقطه ورود’ که اجازه می دهد تا coronavirus به سلول های ریه و عفونت شود.

مطالعه جدید منتشر شده در اروپا تنفسی مجله نشان داد که سطح ACE-2 در سابق افراد سیگاری کمتر از زمان افراد سیگاری است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

“داده های در حال ظهور از چین پیشنهاد کرد که بیماران مبتلا به COPD بودند در معرض خطر بالاتر از داشتن نتایج بدتر از COVID-19. ما فرض کردیم که این می تواند به دلیل سطح ACE-2 در راه های هوایی خود را ممکن است افزایش در مقایسه با افراد بدون COPD که احتمالا می تواند آن را آسان تر برای ویروس برای آلوده کردن راه هوایی” توضیح محقق دکتر جانیس لئونگ از دانشگاه بریتیش کلمبیا و سنت پل در بیمارستان ونکوور کانادا.

cigarettes
داده های در حال ظهور از چین پیشنهاد کرد که بیماران مبتلا به COPD بودند در معرض خطر بالاتر از داشتن نتایج بدتر از COVID-19. Pixabay

تیم بررسی نمونه های گرفته شده از ریه ها از 21 بیماران مبتلا به COPD و 21 نفر که نیست COPD.

آنها آزمایش نمونه برای سنجش سطح ACE-2 و در مقایسه با سایر عوامل از قبیل اینکه آیا آنها از افرادی که هرگز دودی بودند فعلی افراد سیگاری یا افراد سیگاری سابق. آنها نه تنها در پیدا کردن سطوح بالاتری از ACE-2 در بيماران مبتلا به COPD اما آنها همچنین دریافتند سطوح بالاتر در افرادی که سیگاری است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

سپس محققان در بررسی جدید خود را یافته و در برابر دو موجود مطالعه گروه که با هم حاوی اطلاعات بیشتر 249 مردم – برخی از غیر سیگاری ها, برخی از زمان افراد سیگاری و برخی از افراد سیگاری سابق.

دوباره آنها دریافتند سطح ACE-2 بيشتر در زمان سیگاری اما کمتر در غیر سیگاری ها و کسانی که سیگاری سابق.

person
سطح ACE-2 بيشتر در زمان سیگاری اما کمتر در غیر سیگاری ها و کسانی که سیگاری سابق. (بازنمودی تصویر). Pixabay

“ما دریافتیم که بیماران مبتلا به COPD و افرادی که هنوز هم سیگار کشیدن سطوح بالاتر از ACE-2 در راه های هوایی خود را که ممکن است قرار داده و آنها را در افزایش خطر ابتلا شدید COVID-19 عفونت,” دکتر گفت: لئونگ.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

بيماران مبتلا به COPD باید توصیه به شدت پایبند اجتماعی فاصله و مناسب بهداشت دست برای جلوگیری از عفونت.

“ما همچنین نشان داد که افراد سیگاری سابق تا به حال مشابه سطح ACE-2 به افرادی که هرگز دودی. این نشان می دهد که وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای ترک سیگار به خودتان محافظت از COVID-19” نویسندگان نوشت.

همچنین بخوانید: شانس بالاتری از کودک آسیب با توجه به پدر و مادر بیماری های روانی

استاد Tobias Welte یک عفونت متخصص از اروپا تنفسی جامعه است و یک هماهنگ کننده ملی آلمان COVID-19 نیروی کار گفت که مطالعه می دهد برخی از بینش جالب به همین دلیل برخی از افراد ممکن است در معرض خطر شدید COVID-19 علائم بیش از دیگران است.

“آنچه در آن به ما نمیگوید که آیا آن را ممکن است به دستکاری ACE-2 سطح برای بهبود بقا در بيماران مبتلا به COVID-19 یا اینکه این امر را تفاوت در بیماران مبتلا به COPD که قرارداد عفونت” توضیح Welte. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im