در حال حاضر شما می توانید AR دایناسورها در خانه خود

جستجو در گوگل است که اجازه می دهد کاربران را به 10 دایناسورها از حق رای دادن فیلم Jurassic World با کمک واقعیت افزوده (AR).

موتور جستجوی غول پیکر با همکاری جهانی با نام تجاری, توسعه, Amblin Entertainment, و Ludia به دایناسورها به جستجو در گوگل, Archana Kannan, گروه, محصول, مدیر, علیرضا تجارب در گوگل گفت: در یک پست وبلاگ در روز سه شنبه.

ما را دنبال کنید در Facebook به دریافت چنین هیجان انگیز به روز رسانی از ما!!

“جهان ژوراسیک” دایناسورها که قابل مشاهده هستند و در آر شامل تیرانوسور رکس Velociraptor, Triceratops, Spinosaurus, Stegosaurus, Brachiosaurus, Ankylosaurus, Dilophosaurus, Pteranodon و Parasaurolophus.

در اینجا چگونه برای دسترسی به ویژگی های.

در اندیشه جستجو برای “دایناسور” و یا یکی از 10 دایناسورها در گوگل نرم افزار و یا هر مرورگر اندروید و شیر “مشاهده در 3D.” شما می توانید محتوای 3D بر روی دستگاه های در حال اجرا در اندروید 7 و بالاتر و شما می توانید محتوای AR در ارکر-دستگاه را فعال کنید.

AR experience now on your mobile phones
جستجو در گوگل است که اجازه می دهد کاربران را به 10 دایناسورها از حق رای دادن فیلم Jurassic World با کمک واقعیت افزوده. Pixabay

یکی به راحتی می توانید کشف تمام دایناسورها با استفاده از چرخ فلک فرمت.

در iOS جستجو برای “دایناسور” و یا یکی از 10 دایناسورها در برنامه Google و یا در Google.com با کروم یا سافاری.

همچنین بخوانید: Beidou: چین GPS رقیب است و در حال حاضر کاربردی

گوگل گفت که 3D و علیرضا محتوای در دسترس است بر روی دستگاه های در حال اجرا در iOS 11 و بالاتر.

“شما همچنین می توانید ایجاد AR –ویدئو و یا از نو خلق صحنه های مورد علاقه خود را از “جهان ژوراسیک” فیلم — با ضبط گزینه” Kannan گفت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im