در حال حاضر, نگاهی به سفر مجازی به سیدنی و نیو سات ویلز بدون ترک خانه خود را

Sydney
با یک شماره مجازی wonderlands و سه تم را انتخاب کنید از تاریخ انقلاب و را انتخاب کنید از یکی از موارد زیر زوم زمینه به تجربه خود را در NSW مانند قبل از هرگز. Pixabay

قادر به خواب در مورد چه باید بکنید و به کجا بروید در حال حاضر مهم تر از همیشه – و شما هم اکنون می توانید یک سفر مجازی به سیدنی و مناطق NSW بدون ترک خانه.

مقصد NSW مصرفی, سفر, سایت جدید مجموعه هنوز و تصویری Zoom-آماده دارایی های در دسترس برای مصرف کنندگان به دانلود خود را از کنفرانس تلفنی یک کمی بیشتر سرگرم کننده است.

زوم زمینه مجموعه به سرپرستی الهام بخش سودای سفر به خارج در خواب مرحله از سفر برنامه ریزی چرخه NSW پس زمینه سرپرستی حدود سه موضوع کلیدی – حیوانات بومی طلوع و غروب آفتاب و مناظر دیدنی و جذاب.

NSW مقصد و تجارب عبارتند از خیال پرستی در نیمکره جنوبی اولین آسمان تاریک پارک در Warrumbungles دریا زندگی frolicking در زیر آب در امتداد ساحل NSW از پشم ونخ راه راه سر به Narooma, عکس هوایی از منطقه ای NSW از جمله استاکتون ساحل و بروکن هیل, صبحانه با کففس هاربر کانگوروها و timelapse جهان معروف بندرگاه سیدنی.

“سفر ممکن است به تعویق افتاد اما در مورد رویای سفر قطعا تشویق از طریق ما زوم-آماده دارایی گفت: Stephen Mahoney اقدام مدیر عامل شرکت مقصد NSW.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

“ما خیره کننده NSW زوم زمینه های ایجاد شده برای نگه داشتن NSW منحصر به فرد و مقصدهای بالا از ذهن و به ارائه الهام بخش برای آینده تعطیلات سازان به عنوان آنها در مورد رفت و آمد در حالی که متصل ماندن و سرگرم طریق زوم تماس در زمان اقامت در خانه دوره” گفت: Mahoney.

با یک شماره مجازی wonderlands و سه تم را انتخاب کنید از تاریخ انقلاب و را انتخاب کنید از یکی از موارد زیر زوم زمینه به تجربه خود را در NSW مانند قبل از هرگز.

Sydney
قادر به خواب در مورد چه باید بکنید و به کجا بروید در حال حاضر مهم تر از همیشه – و شما هم اکنون می توانید یک سفر مجازی به سیدنی و مناطق NSW بدون ترک خانه. Pixabay

صحبت با حیوانات

محتوا در Symbio حیات وحش پارک مرکزی ساحل

Meerkats در Taronga غربی دشت باغ وحش دوببو

کانگوروها در مانگو پارک ملی

مهر و موم خز نزدیکی مونتاگ جزیره در سواحل Narooma

اراذل و اوباش از emus در Sturt پارک ملی Tibooburra

طلوع & غروب

بندرگاه سیدنی شامل دو پل بندرگاه سیدنی و خانه اپرای سیدنی

بروکن هیل شامل کویر زندگی مجسمه

آبی کوه های پارک ملی شامل دیدگاه های پانوراما از سه خواهر

Bondi ساحل های بسیار instagrammable توده ها

Killcare ساحل در NSW مرکزی ساحل

Warrumbungle پارک ملی شامل یاد Breadknife و همانند بالا بالا پیاده روی

مناظر دیدنی

جزیره لرد هاو

همچنین بخوانید: جشن 172 سال از رجا Ravi Varma آنلاین

دیوار چین مانگو پارک ملی

استاکتون شن و ماسه, Port Stephens

کلم درخت خلیج مردانه

Kosciuszko پارک ملی

Jenolan غارهای کوه های آبی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر