در حال حاضر لذت بردن از Urdu Shayari با مهارت های جدید در آمازون الکسا

book lovers Airbnb
Airbnb به تازگی پرده برداری از یک راه جدیدی را برای سفر و جذب کردن مورد علاقه خود را به عنوان خوانده شده برای دوستداران کتاب در این بهار. Pixabay

Airbnb به تازگی پرده برداری از یک راه جدیدی را برای سفر و جذب کردن مورد علاقه خود را می خواند این بهار. مهمانان می توانید انتخاب کنید از یک مجموعه از آنلاین تجربه است که جشن همه چیز ادبی.

در حالی که جوامع در سراسر جهان همچنان به پناهگاه در خانه Airbnb خواهد اجازه می دهد مهمان به اتصال تقریبا بیش از عشق مشترک خود را از کتاب در کنار پرفروشترین نویسندگان و پرشور میزبان.

این که آیا آن را دوباره به هم متصل خود را با باشگاه کتاب دوستان و یا دوباره الهام بخش داستان وقت خود را با کودکان, Airbnb تجربه ارائه می دهد آرایه ای از مجازی گزینه های از جمله آموزش اسرار ماکارونی مادربزرگ با نویسنده کتاب آشپزی ویکی Bennison, ساخت یک مینی پاپ از کتاب, بهره گیری از زمان داستان با drag queens و رمان نوشتن با یک نویسنده پرفروش.

book lovers Airbnb
همراه آنلاین تجربه با مضمون کتاب و لیست در Airbnb ممکن است الهام بخش storytime لحظه با شما عزیزان در صفحه اصلی. Pixabay

آنلاین تجربه عبارتند از:

خانواده Storytime با صنایع دستی و گربه (بروکلین, نیویورک)

نوشتن با الهام از شهود (لس آنجلس)

خاطرات کارگاه (Temp آریزونا)

فضای کوچک طراحی با ویتنی لی موریس (لس آنجلس)

زمان داستان با یک نویسنده برنده جایزه (آتلانتا)

نوشتن این کتاب شما همیشه می خواستم به (سیدنی استرالیا)

تبلیغ گیاهان گیاه مراقبت نویسنده هیلتون کارتر (بالتیمور)

تکیلا کوکتل مرغ مقلد ساخت (London, UK)

book lovers Airbnb
این که آیا آن را دوباره به هم متصل خود را با باشگاه کتاب دوستان و یا دوباره الهام بخش داستان وقت خود را با کودکان, Airbnb تجربه ارائه می دهد آرایه ای از مجازی گزینه های. Pixabay

Storytime با استاندارد جهانی (نیویورک, نیویورک)

درمانی باشگاه کتاب با یک تلویزیون نویسنده (لس آنجلس)

همچنین به عنوان خوانده شده – علم تمرین پشت این آیین هندو

مهمان می تواند با سفر به مقاصد مختلف فرهنگی متقابل پل و ملاقات با افراد جدید همه از راحتی از صفحه اصلی و از طریق سحر و جادو از کتاب. همراه آنلاین تجربه با مضمون کتاب و لیست در Airbnb ممکن است الهام بخش storytime لحظه با شما عزیزان در صفحه اصلی. تازه شما خواندن گوشه و یا ایجاد کامل #shelfie با رسم از این خانه دنج که در ابتدا برای پیچش یا حلقه زنی با خواندن خوب است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im