در حال حاضر 8 نفر می توانید پیوستن به, تصویری, تماس صوتی در یک زمان در واتساپ

کلاهبرداران را تبدیل به اشتغال نگرانی های خود را به عنوان آخرین فریب برای زوم کلاهبرداری فیشینگ. Pixabay محققا

توسط ABDOOSNEWS در 11 اردیبهشت 1399
Hackers
کلاهبرداران را تبدیل به اشتغال نگرانی های خود را به عنوان آخرین فریب برای زوم کلاهبرداری فیشینگ. Pixabay

محققان امنیت سایبر در بریتانیا بر اساس Sophos در روز سه شنبه نشان داد هکرها در حال حاضر هدف قرار دادن مردم در سراسر جهان با ارسال ایمیل با لینک به جعلی زوم منابع انسانی و حقوق و دستمزد بحث و تصویری جلسات خود را به سرقت های شخصی و دیگر اعتبار.

کلاهبرداران را تبدیل به اشتغال نگرانی های خود را به عنوان آخرین فریب برای زوم کلاهبرداری فیشینگ و محققان از 'برهنه امنیتی' تیم در SophosLabs شاهد چند نمونه از این ایمیل های فیشینگ با موضوع خط گفت: "از شما دعوت به پیوستن به q2 نشست".

"این یک یادآوری است که برنامه ریزی شده خود را زوم جلسه با منابع انسانی و حقوق و دستمزد اداری سر شروع خواهد شد در چند دقیقه. حضور شما بسیار مهم است به این جلسه و به همان اندازه مورد نیاز برای شروع این Q1 بازده نقد و بررسی نشست. پیوستن به این نشست می گوید:" یک چنین ساختگی زوم پیام. "خط موضوع پیام طرح و جلسه شرح است کمی متفاوت باشد اما این ایده اساسی است که همان" نشان داد که تیم امنیت سایبر. وجود لینک در زوم پیام و هنگامی که شما با کلیک بر روی آن شما خواهد شد به کارگردانی به یک پورتال با ورود به پنجره ای که به نظر می رسد شبیه به تصویری دیدار برنامه زوم.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

"این phishers احتمالا نمی مراقبت از آنچه رمز عبور را وارد کنید به عنوان طولانی به عنوان آن را معتبر یکی از آنها می توانید استفاده کنید در یکی از حساب های خود را, اما شما متوجه آنها قرار داده ایم پیشنهاد متن آدرس ایمیل رمز عبور را در فیلد رمز عبور به جای رمز عبور به عنوان شما می توانید در زوم صفحه" توضیح Sophos.

"به یاد داشته باشید که دسترسی به حساب ایمیل خود را به احتمال زیاد ارزش زیادی بیشتر را به کلاهبرداران از زوم خود را حساب خواهد بود, به این دلیل مهم است که حساب ایمیل شما احتمالا راه شما را در مورد انجام بازنشانی رمز عبور بسیاری از حساب های دیگر شما".

Zoom
محققان امنیت سایبر در بریتانیا بر اساس Sophos در روز سه شنبه نشان داد هکرها در حال حاضر هدف قرار دادن مردم در سراسر جهان با ارسال ایمیل با لینک به جعلی زوم منابع انسانی و حقوق و دستمزد بحث و تصویری جلسات خود را به سرقت های شخصی و دیگر اعتبار. Pixabay

هر آنچه که شما را وارد کنید به عنوان رمز عبور در سایت جعلی شما را تا پایان هدایت می شوید به یک اصل و مبهم مربوط به زوم صفحه راهنما به عنوان اگر چیزی را اشتباه رفت و شما به سادگی باید دوباره سعی کنید. "در این روش کلاهبرداران نیازی به شبیه سازی موفق وارد شوید یا وانمود کند که ورود خود را شکست خورده – آنها فقط شما را در یکی از کسانی که 'من تعجب می کنم آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد' لحظات که در آن تمایل خود را به سادگی به عقب برگردید و بیش از شروع گفت:" محققان.

با اینکه زمان واقعی زوم صفحه راهنما آدرس ایمیل و رمز عبور شما وارد شده اند, ارسال شده به کلاهبرداران به جای ارسال به زوم. "اگر کسی از شما دعوت به یک جلسه شما نباید نیاز به ورود به زوم برای اولین بار داده شده است که آنها در حال میزبانی. آیا ورود به سایت پس از کلیک کردن بر روی لینک در ایمیل" توصیه این تیم است.

همچنین بخوانید: راهنمایی برای پیدا کردن تعادل مناسب بین کار در خانه

زوم بود هنوز برای اظهار نظر در مورد گزارش. فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت اگر شما می توانید. زوم پشتیبانی از 2FA بر اساس یک بار کدهای تولید شده توسط یک برنامه را بر روی تلفن خود را و بسیاری از خدمات ایمیل انجام بیش از حد.

"اگر شما phished تغییر رمز عبور خود را در یک بار. حتی اگر شما سقوط برای یک phish در بسیاری از phishes آشکار هستند پس از شما را در قرار داده رمز عبور خود را به خاطر شما نیست به پایان رسید که در آن شما باید و فریب و خارج از غرفه گفت:" Sophos تیم. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب