نه همه معابد رفتن به خوبی با استفاده از الکل بر اساس عفونی

alcohol-based sanitizers
عمده عالیات از جمله Iskcon, Banke بیهاری, Mukut Mukharvind و شری زنگ زد Nath او حاضر به استفاده از الکل بر اساس عفونی و از این رو نمی خواهد باز کردن محل خود را به صورت عمومی است. Wikimedia Commons

تیاو یوگی دولت اصرار بر استفاده از الکل بر اساس عفونی در معبد محل رفته است و نه از پایین به خوبی با کشیش از چندین معابد در ماتورا و وریندون.

Ganesh Pehalwan از Mukut Mukharvind معبد در گوردهن گفت: “معبد کمیته تصمیم گرفته است برای باز کردن معبد به صورت عمومی به عنوان ما نمی خواهد استفاده از الکل بر اساس عفونی در محل است که اجباری به عنوان در هر دستورالعمل. الکل ممنوع است, در معبد و ما نمی توانیم اجازه می دهد بر اساس الکل عفونی. با این وجود ما قرار داده تا چراغ صفحه نمایش است که اجازه خواهد داد که دارشان برای جانبازان.”

دنبال NewsGram در Quora برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

برخی از عمده عالیات از جمله Iskcon, Banke بیهاری, Mukut Mukharvind و شری زنگ زد Nath جی نیز تصمیم به باز کردن درهای خود را برای روز دوشنبه و یکی از دلایل این است که دولت در جهت استفاده اجباری از الکل بر اساس sanitisers در محل معبد.

Saurabh دس از جامعه بین المللی برای کریشنا آگاهی (ISKCON) در وریندون گفت که آنها باز خواهد شد معبد به صورت عمومی پس از 15 ژوئن به عنوان آنها نیاز به آموزش کارکنان امنیتی با آخرین دستورالعمل ها و ترتیبات مناسب در داخل ساختمان و محوطه.

ISKCON alcohol-based sanitizers
Saurabh دس از ISKCON در وریندون گفت که آنها باز خواهد شد معبد به صورت عمومی پس از 15 ژوئن. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: ثبت اختراع جدید اپل اجازه می دهد تا کاربران را به از راه دور گروه Selfies

در ضمن ماتورا منطقه دادرس Sarvagya Ram Mishra جلسه با مدیریت چندین معابد و مطلع آنها در مورد اخیر دستورالعمل های تهیه شده توسط دولت برای بازگشایی اماکن مذهبی در سراسر کشور. او همچنین اطلاع داد که تمام مراحل را می توان به صورت موثر جمعیت مدیریت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im