هیچ زندگی می کنند جمعیت این آزادی بیش از تگزاس چهارم جولای جشن

Coronavirus متوقف نخواهد شد هوستون سالانه آزادی بیش از تگزاس چهارم جولای جشن از اتفاق می افتد اما این رویداد را سال خواهد بود از راه دور, اجتماعی-فاصله امر است.

در یک صبح روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد که نشان می دهد خواهد رفتن بر روی آتش بازی و موسیقی و همه فقط بدون هر فرد تماشاگر.

“تماشای آن در تلویزیون در حیاط خلوت خود را در بالکن و…در اتومبیل خود را بر روی کاپوت…آتش بازی بالا خواهد رفت و مردم قادر خواهد بود برای دیدن آنها را در جولای 4th,” ترنر گفت.

این رویداد سالانه معمولا تساوی هزاران نفر از تماشاگران به النور Tinsley پارک برای لذت بردن از اجرای موسیقی, خانواده, دوستانه فعالیت ها و یک صفحه نمایش آتش بازی به افتخار روز استقلال. در این سال نسخه را در محل حوادث به روی عموم باز خواهد شد اما ویژگی “اول اجتماعی فاصله عملکرد” از Houston Symphony ترنر گفت: علاوه بر 15 دقیقه آتش بازی آخر همه از آن خواهد بود livestreamed آنلاین و تلویزیونی با تلویزیون محلی ایستگاه خبری ABC13.

ترنر توضیح داد که آن را “نبود تصمیم گیری آسان” به حل و فصل در غیر مکان های از راه دور نسخه از این رویداد سالانه است اما با توجه به این واقعیت است که COVID-19 تشخیص هستند “هر روز در حال افزایش” در منطقه هوستون شهر و رویداد حامیان مالی شرکت ها می خواستم به خطا در کنار ایمنی و بهداشت عمومی. او همچنین اشاره کرد که در این مراسم پخش خواهد از ویژگی های زیادی از یادآوری از “ماسک کردن!” مردمی بهداشت عمومی کمپین “به مردم یادآوری کند که همه گیر نشده است.”

در روز دوشنبه در کنفرانس خبری ترنر تشکر این رویداد حامیان مالی شرکت ها از جمله عنوان جدید حامی پوسته برای حمایت خود را در برنامه ریزی در این سال به شدت تغییر یافتهاست رویداد.

“حتی اگر ما در حال ساخت این تغییرات” ترنر گفت: “…من فقط به عنوان هیجان زده در مورد این چهارم جولای جشن که من تا کنون بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im