NFL باعث می شود آن را رسمی: اردوگاه آموزشی برای شروع در زمان ژوئیه 28

دوشنبه است. وجود دارد باید واقعی لیگ اصلی بیس بال در این شهرستان تا پایان هفته. راکت آغاز خواهد شد scrimmaging در NBA اورلاندو حباب در این هفته با یک چشم و در جولای 31 به سر 2019-2020 فصل به طور منظم. نور وجود دارد در پایان این COVID ناشی از ورزش وقفه تونل مردم!

در امتداد آن خط سوم آخر از ورزش trifecta (آخرین چهارم از چهار بسته اگر شما از جمله فوتبال در ورزش های اصلی mix) تا به حال نسخه خود را از یک “ما در حال آمدن به زودی” اعلام اواخر هفته گذشته به عنوان NFL تایید کرد که در حال حاضر طرح خود را شروع اردوگاه های آموزشی در زمان. حسن نیت ارائه میدهد از تام paul allen NFL شبکه:

بیشتر از paul allen:

بنابراین در سطح این خبر خوبی است. به معنای واقعی کلمه به عنوان شما در حال خواندن این, وجود دارد, تگزاس rookies یا تلاش برای پیدا کردن که در آن NRG ورزشگاه برای اولین بار و یا در ساختمان گرفتن COVID-تست شده و پردازنده-ed برای زندگی جدید خود را به عنوان بازیکنان حرفه ای فوتبال. هیجان انگیز!

هنوز هم وجود دارد برخی از مسائل مهم برای بازیکنان و صاحبان کار از طریق. J. J. وات که تبدیل شدن به یک بسیار برجسته صدا برای بازیکنان در کنار چیزهایی که انجام یک کار خوب از ترسیم مسائل عمده در یک صدای جیر جیر پنج شنبه گذشته که او به روز رسانی در يكشنبه صبح:

در کوتاه مدت بسیار کمی حل شده است بین بازیکنان و صاحبان وقتی که می آید برای به حداکثر رساندن ایمنی از بازیکنان به عنوان آنها خواسته شده است که برای بازگشت به آنچه که به نظر من خطرناک ترین از عمده ورزش از هر دو COVID قرار گرفتن در معرض و بازی واقعی نبوده است.

همچنین وات نیست حتی ذکر (و من فکر می کنم عاقلانه) مالی مسائل که نیاز به چکش بین دو طرف است. با طرفداران در غرفه برای این فصل یک امکان بسیار واقعی لیگ را بزرگ درآمد آمار در سال 2020 است. درپوش حقوق هر فصل تنظیم شده است با توجه به درآمد قبل از فصل است. بنابراین این کمبود را باید به حساب در برخی از نقطه. صاحبان می خواهم به آن را ببینید آمار بعد فصل در حالی که بازیکنان می خواهم برای دیدن یک مسکن ویژه ساخته شده که می توان آن را گسترش بیش از چند سال آینده.

ما شاهد چه زشت آن را بین صاحبان و بازیکنان بیس بال. ممکن است که اتفاق می افتد در NFL? ممکن است که نور در پایان COVID ورزشی تونل بود فیگوراتیو می دوزند ؟ این هفته داستان خواهد شد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im