نیویورک تایمز اختصاص داده است کل صفحه به COVID-19 قربانیان

DMRC گسترش آگاهی در میان شهروندان مورد COVID-19 از طریق پیام تصویری. Wikimedia Commons یکاواسط مستند 4.0 و متو

توسط ABDOOSNEWS در 5 خرداد 1399
DMRC_Bombardier
DMRC گسترش آگاهی در میان شهروندان مورد COVID-19 از طریق پیام تصویری. Wikimedia Commons

یکاواسط مستند 4.0 و متوقف سرویس از مترو راه آهن در شهر آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) است که در گسترش آگاهی در مورد COVID-19 بیماری در آن سایت های ساخت و ساز از طریق پیام تصویری با توجه به Covid-19 همه گیر در هند به روز رسانی.

در یک بیانیه مطبوعاتی به DMRC گفت: "همراه با همه روش های مرسوم به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این موضوع مربوط تعدادی از تصویری آگاهی از پیام های نقاشی شده است در DMRC سایت های به طوری که کارگران در حفظ و گرفتن یادآوری در مورد اقدامات احتیاطی در حالی که در محل کار است."

کمپین برنامه ریزی شده است که تحت نظارت DMRC ایمنی بخش است.

این DMRC اظهار داشت که همه مربوط به دولت دستورالعمل ها و مشاوره های در نظر گرفته شده است در حالی که برنامه ریزی محتوا. زبان آسان و pictorials استفاده شده است به طوری که پیام ها رضایت بخش منتقل.

این DMRC گفت که گرفتن پیام های نقاشی شده بود یک چالش عمده به عنوان بسیاری از نقاشان که به طور کلی درگیر چنین تکالیف شد در دسترس نیست در حال انجام lockdown. به عنوان یک جایگزین مکانیزم چاپ بنر فلکس نصب شده در تعدادی از مکان های. "در حالی که این پیام ها عمدتا دو زبانه تعداد زیادی از تمرکز گذاشته شده است در استفاده از زبان هندی به عنوان یک تعداد زیادی از کارگران هستند بیشتر مهارت در خواندن هندی گفت:" DMRC.

coronavirus DMRC
نقاشان بودند غیر قابل دسترس برای ساخت چنین پیام به دلیل مستند گفت: DMRC. (بازنمودی تصویر). Pixabay

در حال حاضر این شرکت در حال انجام ساخت و ساز در حدود پنج تا شش سایت های مختلف در شهر از جمله کار سایت های Dhansa فرودگاه اکسپرس خط گسترش کار در دورکا و همچنین سایت/مصاحبه متری در فاز 4 پروژه.

همچنین بخوانید: جرایم در افزایش طول همه گیر ایران ،

آن گفت که تمام دستورالعمل های تعیین شده توسط سازمان های دولتی در حال اجرا در حالی که از سرگیری کار می کند و پیمانکاران و کارگران در حال احیا در مورد دستورالعمل های احتیاطی در آغاز کار در ابزار کارگاه های آموزشی.

"صفحه نمایش با اطلاعات لازم در مورد اجتماعی فاصله نصب شده اند در سایت های. ماسک های عفونی حرارتی و اسکنر در دسترس ساخته شده اند در سایت های به عنوان به خوبی. DMRC مهندسین در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک در این سایت برای اطمینان از همه هنجارها را به دنبال دارد ، (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن