جدید لپ تاپ مارک های کمک خواهد کرد که بازار به رشد: خیر

یکs مارک های جدید مانند Xiaomi و افتخار دنده تا خود را راه اندازی محصولات برای اولین بار در نازک و نور نوت بوک بخش پیشرو بازیکن Lenovo روز چهارشنبه گفت که کسانی که جدید کمک خواهد کرد که تنها لپ تاپ در بازار رشد طبق اخبار تکنولوژی.

نوت بوک در بازار هند در حال حاضر در حدود شش-هفت میلیون واحد فروش در هر سال 50 درصد مصرف کننده نوت بوک و 50 درصد تجاری نوت بوک. مصرف کننده نوت بوک با حدود 3.3 میلیون نفر به 3.6 میلیون واحد و یکی از محبوب ترین بخش های نازک و سبک وزن دستگاه.

Rahul Agarwal مدیر عامل و دکتر خیر هند گفت: سرپرستان که این شرکت همیشه خوش آمدید, اخبار برندها.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده.

“هنگامی که مارک های جدید به بازار آمد, آنها را به برخی از تاثیر اما این بستگی به مصرف کنندگان چگونه آنها واکنش نشان می دهند به آن علامت های تجاری از آنجا که آنها به طور کلی وفادار نسبت به مارک های شناخته شده برای عملکرد خود را در یک بخش خاص,” Agarwal تاکید کرد.

خیر هند گفت که مطمئن است برای ایستادن در برابر آینده رقابت است.

“مصرف کنندگان برای اولین بار نیاز به متقاعد شود از آنچه که جدید و متفاوت برای آنها را به خرید. ما به عنوان یک نام تجاری قرار می گیرد و در شرایط زنجیره تامین و همچنین تحقیق و توسعه” Agarwal گفت.

Lenovo
خیر در ابتدا به معرفی نازک و نور لپ تاپ در جریان اصلی دسته. Pixabay

کلی هند سنتی بازار PC (کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک و ایستگاه های کاری) کاهش یافته -16.7 درصد سال بیش از سال (سالانه) در سه ماهه اول سال 2020 با 1.8 میلیون محموله با توجه به بین المللی شرکت داده (IDC). HP led بازار با 28.2 درصد سهم به دنبال دل Technologies (25.9 درصد) و خیر (20 درصد).

با توجه به Agarwal دیگر از بالا پایان لپ تاپ بسیاری از لپ تاپ ها استفاده می شود ضخیم و سنگین از چند سال به عقب و خیر بود و برای اولین بار به معرفی نازک و نور لپ تاپ در جریان اصلی دسته (تومان 35,000-45 ، 000 تومان).

همچنین بخوانید: تای چی به بهبود خلق و خو و کیفیت زندگی

“قبلا یک کاربر نیاز به صرف پول بیشتر برای خرید و نازک لپ تاپ, اما این است که بیشتر مورد گفت:” Agarwal.

خیر می بیند تازه تقاضا آمدن از مدرسه و دانشگاه رفتن جمعیت به عنوان کلاس های آنلاین در میان مستند دوره و ممکن است باقی می ماند همان بخشی از سال است.

“به مدارس ارائه کلاس های آنلاین بسیاری از مردم نیاز به بیش از یک دستگاه در خانه. این افزایش تقاضا برای خوب و محکم لپ تاپ” Agarwal گفت: سرپرستان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im