کتاب جدید نشان می دهد که “آرام Beatle” چیزی جز سکوت

جورج هریسون در جورج هریسون: مصاحبه و برخورد
ویرایش شده توسط اشلی کان
ص 573.
$30
شیکاگو نقد و بررسی مطبوعات

“آرام” Beatle? Ha! در حالی که خاص کنیه گل نشسته جورج هریسون برای نزدیک به 40 سال در اینجا اثبات ملموس است که نام مورد بیشتر بود نیاز به یک سریع نام کاربری یا (تنبل روزنامه نگاری!).

آخرین ورود در شیکاگو نقد و بررسی مطبوعات ضروری است “نوازندگان در خود کلمات” سری امکانات نمرات مصاحبه هریسون به روزنامه ها و مجلات و رادیو و تلویزیون ظاهر پوشا سال 1962-2001.

برخی از آنها به خوبی شناخته شده در Beatles افسانه هاو روایات قومی دیگر کمتر از تعداد انگشت شماری بودند که هرگز قبل از منتشر شده و برخی فقط rarities. در آخرین رده وجود دارد 1979 رادیو بی بی سی رادیو در جلسه با هریسون و مایکل جکسون (???) در استودیو بحث های اخیر موسیقی خارجی باب مارلی و Cat Stevens, در علاوه بر این به داستان های خود را.

New Book Shows The "Quiet Beatle" Was Anything But Silent

شیکاگو نقد و بررسی مطبوعات جلد کتاب

این کتاب همچنین شامل هریسون که تا کنون منتشر شده آمریکا در مصاحبه در سال 1963 با ایلینوی جنوبی دبیرستان روزنامه…ماه قبل از بیتلز در امریکا فرود آمد. آن انجام شد که 20 ساله گیتاریست صحبت با یک دختر 17 ساله دانش آموز محلی در حالی که هریسون و برادرش شده بود, در دولت, دیدن خواهر خود را که تا به حال نقل مکان به ایالات متحده ،

در یک سری از ستون ها شرکت او نوشت با روزنامه Derek تیلور در لندن دیلی اکسپرس روزنامه در سال 1964 Harrison کاملا مطمئن شوید که چه اولیه مخاطبان آمریکایی را از این گروه و نه چندان مطمئن شوید که رکورد فروش را برابر با استقبال گرم هنرمندان. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند برای اندیشیدن به امروز.

“امروز ما پرواز به نیویورک در حیاتی ترین سفر زندگی ما است. ما یک هدف: به تسخیر ایالات متحده,” او نوشت: دو روز قبل از این گروه ظاهر اولیه در اد سالیوان نشان می دهد. “ما می دانیم که ما ممکن است زدم و زدم سخت است. هیچ ملت نهفته است به توسط طوفان گرفته شده توسط خارجی ها. و ایالات متحده زادگاه موسیقی پاپ نیست به ما آسان اجرا شود.”

به عنوان مصاحبه – مانند تمام سری کتاب – ارائه شده به ترتیب زمانی آن را شگفت انگیز را ببینید که چگونه هریسون ارتباط با مطبوعات و تفکر خود تکامل می یابد در طول سال. و همچنین روابط خود را با سه bandmates بلوغ به عنوان یک هنرمند انفرادی و معنوی/مذهبی سفر. در واقع چند مصاحبه در این کتاب برخی انجام شده توسط همکار مؤمنان هندو—تمرکز تقریبا تنها بر این جنبه.

در اینجا شما همچنین طیف کامل از جورج هریسون: در زمان فروتن و سپاسگزار و سپس عصبانی و تلخ است. گاهی اوقات او را در ضبط-ارتقاء حالت گاهی اوقات خاموش کاف و صادقانه و گاهی لغزش به نقش او خواستار “Beatle جورج” را به عنوان اگر آن را کاملا جداگانه نهاد.

قطعات و خیلی چیزهای آیا ترنجبین برای, هاردکور, طرفداران بیتلز و هر مصاحبه ها رو نه تنها ویرایشگر اشلی کان دانا intros اما گاهی اوقات بازتاب توسط مصاحبه خود را. در سال 1977 زمانی که یک بازجوی شوکه شده بود برای پیدا کردن خود را در حال برداشت در فرودگاه توسط هریسون او یادداشت سابق فاب بود جزئی با رادیو شماره گیری و آینده upon a song by Electric Light Orchestra, غرغر “برای تلفن های موبایل مانند یک آهنگ بیتلز.” که هریسون خواهد سال بعد شکل شخصی و حرفه ای ارتباط با ELO رهبر Jeff Lynne است مرتب دایره ،

ما همچنین می توانید یک نگاه اجمالی به هریسون معمولا feverishly نگهبانی زندگی شخصی. زمانی که سوال در ’80s, اگر پسر خود را Dhani می دانستم که هر بیتلز, موسیقی, Harrison, می گوید او به شدت به فیلم و موسیقی متن فیلم برای زیردریایی زرد…تا مشاهده از Michael J. Fox فیلم Teen Wolf و استفاده از آن از “Surfin’ ایالات متحده آمریکا” تبدیل توجه خود را به ساحل پسران به جای!

در سال 1988 تلویزیون ظاهر در کنار رینگو استار دو سابق bandmates قطع کردن با یکدیگر با اصل لذت و محبت – نادر پس از فروپاشی عمومی Beatle تعامل است. ما همچنین به عنوان خوانده شده بیش از یک بار که صدها نفر را پوشش می دهد از آهنگ خود را “چیزی” آهنگساز مورد علاقه نسخه احتمالا انجام شده توسط James Brown.

به عنوان کاملا رود گاهی اوقات هریسون تکرار داستان و می افزاید: اغلب جزئیات اضافی. او می گوید در یک مصاحبه که او در رختخواب زمانی که همسر خود را Olivia او را بیدار کرد تا در 4 یا 5 هستم به او بگویید که جان لنون کشته شده است. او را از درون به دیگری که او در واکنش به بازگشت به خواب امیدوار است که هنگامی که او از خواب بیدار آن را نمی خواهد درست است. هنوز اعتقادات مذهبی خود را به معنای وجود نداشت سنتی عزاداری اما اذعان که لنون روح و ماهیت درونی فقط در حال انتقال به جاهای دیگر.

هریسون خود در آخرین مصاحبه در این کتاب هستند – جاست به اندازه کافی برای بار Q و با طرفداران در آن نوپای اینترنت برای یاهو! و ام اس ان در سال 2001 سال است که او از ریه و سرطان مغز. ظاهرا برای ترویج 30th anniversary edition از همه چیز بایدوجود جذابیت باور نکردنی در هریسون پشتیبان گیری و forthing با اعضای عمومی از سراسر جهان است.

زمانی که yahoomusic می پرسد اگر او فرو اینترنت بسیار Harrison پاسخ “نه من هرگز گشت و گذار. من رمز عبور را نمی دانند.” و هنگامی که nattyrobbo می پرسد برای یک اشاره برای جوانه زدن, گیتاریست, Harrison پاسخ “بله. خرید الت موسیقی شبیه گیتار!” در نهایت زمانی که mike_in_tex نمایش داده شد در مورد امکان تجدید دیدار تور با پل و رینگو به جای رد آن را آشکار جورج پاسخ “غریبه چیزهایی که اتفاق افتاده است.”

همانطور که برای خود و افکار خود را بر روی برچسب بودن “آرام Beatle?” آن را بسیار ساده ماده جورج هریسون توضیح داد به یک مصاحبه در سال 1965: “صحبت من در زمانی که من آن را دوست دارم احساس. من خفه شو که من اصلا ” احساس مانند صحبت کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de