Netflix تست جدید تلفن همراه+' طرح در هند

Leading محتوای خدمات جریان Netflix بکشد است, تست جدید موبایل+ طرح در هند است که مشترکین ارائه خواهد شد یک گزین

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

Leading محتوای خدمات جریان Netflix بکشد است, تست جدید موبایل+ طرح در هند است که مشترکین ارائه خواهد شد یک گزینه به جریان محتوای HD برای 349 تومان در هر ماه است.

تلفن همراه جدید+ برنامه اجازه می دهد تا مشترکین به جریان فقط در یک دستگاه است که می تواند یک تلفن, قرص, و یا کامپیوتر است و در واقع ارزان تر از اساسی Netflix طرح در قیمت 499 تومان در هر ماه به گزارش اندروید خالص است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"ما راه اندازی شد تلفن همراه جدید طرح توجیهی در هند به آن را آسان تر برای هر کسی با یک گوشی هوشمند برای لذت بردن از Netflix بکشد. ما می خواهم برای دیدن اگر اعضا مانند اضافه انتخاب این پیشنهاد را به ارمغان می آورد. ما تنها آن را رول دراز مدت اگر آنها" در این گزارش به نقل از سخنگوی شرکت عنوان کرد و گفت.

Netflix testing 'Mobile+' low cost subscription plan in India
Netflix راه اندازی اولین تلفن همراه تنها برنامه در هند در اوایل این سال است. Pixabay

این طرح تنها بودن trialed با انتخاب کاربران در حال حاضر و بر اساس تصویب نرخ Netflix تصمیم خواهد گرفت که آیا این طرح می تواند اضافه شده به این فهرست به طور دائم.

Netflix راه اندازی اولین تلفن همراه تنها برنامه در هند در اوایل سال جاری برای Rs 199 برای دسترسی به محتوای آن از طریق دستگاه های تلفن همراه در رزولوشن پایین تر.

همچنین بخوانید: رقصنده Geeta Chandran در عدم امنیت اجتماعی برای هنرمندان

Netflix دو مطلب اشتراک نظر دارد برای کاربران هند. استاندارد طرح در قیمت 649 تومان در هر ماه می آید و آن را با جریان HD و پشتیبانی از دو دستگاه و گران قیمت 799 تومان حق بیمه برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای 4K, HDR محتوا و پشتیبانی از UHD در جریان است.

هفته گذشته Netflix گزارش 22.49 میلیون پرداخت می شود, عضویت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام با 2.66 میلیون خالص شده در سه ماهه گذشته است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب