تفکر منفی وقتی جوان است به زوال عقل مرتبط در بعد زندگی

آیا شما یک منفی متفکر? این با دقت بخوانید. محققان دریافته اند که افکار تکرارشونده منفی در زندگی آینده ممکن است افزایش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر. یافته های منتشر شده در مجله آلزایمر و زوال عقل نشان داد که همواره درگیر شدن در الگوهای تفکر منفی در ارتباط بود به زوال شناختی و بیشتر سپرده از دو پروتئین مضر مسئول بیماری آلزایمر.

“در اینجا ما متوجه شدیم که برخی از الگوهای تفکر دخیل در افسردگی و اضطراب می تواند یک دلیل اصلی که چرا مردم با این اختلالات هستند بیشتر احتمال ابتلا به زوال عقل” مطالعه منجر نویسنده ناتالی Marchant از دانشگاه کالج لندن در انگلستان است. در این مطالعه تیم تحقیقاتی مورد مطالعه قرار 292 نفر با سن بیش از 55 سال پیدا شد افکار تکرارشونده منفی’ (RNT) مرتبط است و پس از آن زوال شناختی و همچنین رسوب مضر, مغز, پروتئین مرتبط با آلزایمر است.

بیش از یک دوره دو سال در این مطالعه شرکت کنندگان در پاسخ به سوال در مورد چگونه آنها به طور معمول فکر می کنم در مورد تجارب منفی تمرکز بر RNT الگوهای مانند نشخوار فکری درباره گذشته و نگرانی درباره آینده است. شرکت کنندگان همچنین تکمیل اقدامات از علائم افسردگی و اضطراب.

Dementia
افسردگی و اضطراب همراه بود پس از آن زوال شناختی. Pixabay

خود را در عملکرد شناختی مورد بررسی قرار گرفت, اندازه گیری حافظه و توجه و شناخت فضایی و زبان است. برخی (113) از شرکت کنندگان نیز تحت پت اسکن مغز, اندازه گیری سپرده های تاو و آميلوئيد دو پروتئین که باعث شایع ترین نوع زوال عقل بیماری آلزایمر زمانی که آنها ساخت تا در مغز است. نتايج نشان داد که افرادی که بالاتر به نمایش گذاشته RNT الگوهای بیشتری را تجربه شناختی کاهش بیش از یک دوره چهار ساله و کاهش حافظه (که در میان زودتر علائم بیماری آلزایمر). آنها بیشتر احتمال دارد به آميلوئيد و تاو با رسوب در مغز خود را.

دنبال Newsgram در توییتر برای اخبار بیشتر

افسردگی و اضطراب همراه بود پس از آن زوال شناختی اما نه با هر آميلوئيد یا تاو رسوب نشان می دهد که RNT می تواند دلیل اصلی که چرا افسردگی و اضطراب منجر به خطر ابتلا به بیماری آلزایمر. “ما پیشنهاد می کنیم که تکراری تفکر منفی شاید یک عامل خطر جدیدی برای زوال عقل به عنوان آن می تواند منجر به زوال عقل در یک راه منحصر به فرد” Marchant گفت.

همچنین بخوانید: MicroRNA نقش زیادی در زبان سرطان: IIT Madras محققان

این محققان نشان می دهد که RNT ممکن است منجر به آلزایمر خطر از طریق تاثیر آن بر شاخص های استرس مانند فشار خون بالا به عنوان دیگر مطالعات نشان داده اند که استرس های فیزیولوژیکی می تواند کمک به آميلوئيد و تاو رسوب. آنها اشاره کرد که RNT در حال حاضر باید بیشتر مورد بررسی به عنوان يک عامل خطر بالقوه برای زوال عقل و ابزارهای روانی مانند تمرکز حواس و یا مدیتیشن باید مطالعه کنید و ببینید اگر این می تواند به کاهش خطر ابتلا به زوال عقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im