نیاز ساعت – رسمی نماد برای Swadeshi محصولات و شرکت های

توسط Sharad Yadav

این ناخوانده پرخاشگری نشان داده شده توسط چین در مرز هند و در نزدیکی شرق لاداخ در زمان Covid-19 همه گیر شده گسترده غم و اندوه در میان شهروندان نگران از کشور ما است. برای ابراز خشم نسبت به چین و بسیاری از افراد مشهور و همچنین مشهور در آموزش و پرورش اصلاح طلب Sonam Wangchuk به نام برای تحریم محصولات چینی. این تجدید نظر طنین انداز با نظر ما شهروندان و انگیزه جیپور بر اساس شروع به ایجاد یک برنامه به نام “حذف چینی برنامه” است که تشخیص و حذف چینی نرم افزار از تلفن های هوشمند. این برنامه عبور از 1 میلیون دانلود شده را علامت در عرض چند روز از راه اندازی آن. اما امروز این برنامه delisted از Google playstore و هند شهروندان معترض در مقابل چین در راه خود را از تحریم احساس ناتوانی می کنند. زمانی که AMUL که درخشان ترین مثال از موفقیت هندی تعاونی ارسال شده تبلیغات برای حمایت از سیاست جدید از “Aatmanirbhar بهارات”در آن نوعی جناس پر سبک آن حساب توییتر مسدود شده بود به طور خلاصه. ما باید مانند فلج وابستگی به شرکت های خارجی در هر حوزه از جمله رسانه های اجتماعی است که حتی ما قادر به بیان ما همبستگی خود را نسبت به جنبش ملی و در صورتی که اگر ما سعی می کنیم ما بازو پیچیده و ارائه گزینه کمتر است. در چنین شرایطی ما آرزو به خود ما شرکت های هندی به سقوط به عقب بر.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

همچنین در سال 2017 طول Doklam faceoff بین هندی و چینی سربازان وجود دارد بروز تحریم محصولات چینی توسط شهروندان است. اما چنین پدیده ای از تحریم کوتاه است و به راحتی محو دور به دلیل دو دلیل. اول آن است که بر اساس بدبین و ارتجاعی احساسات شهروندان ما نسبت خصمانه و کشوری مانند چین در وضعیت فعلی و نه بر پایه و اساس یک ساختار برنامه ریزی برای ترویج محصولات هندی و شرکت ها. دوم در manycases شرکت های هندی را ارائه نمی دهد قابل مقایسه با گزینه ای در مورد تلفن همراه, اینترنت, موتور جستجو و سیستم عامل رسانه های اجتماعی. برای مثال هند بازار تلفن همراه است که کاملا تحت سلطه شرکت های چینی به حدی است که پیام از تحریم محصولات چینی هستند مشترک در چینی تلفن همراه.

The need to support Swadeshi is imperative not only for economic
هند بازار تلفن همراه است که کاملا تحت سلطه شرکت های چینی به حدی است که پیام از تحریم محصولات چینی هستند مشترک در چینی تلفن همراه. Pixabay

تلاش های ما باید تاسیس در constructivesense مدت و بلند مدت طرح ترویج Swadeshi محصولات و Swadeshi شرکت ممکن است هر چیزی را نمک یا نرم افزار چاپ کاغذ یا هواپیما دستمال کاغذی یا تراکتور لوازم خانگی و یا برنامه های تلفن همراه. نیاز به حمایت Swadeshi ضروری است نه تنها به دلیل اقتصادی بلکه برای امنیت ملی و ثبات به عنوان شرکت های خارجی نگه داشتن اطلاعات حساس در سرور های واقع در خارج از کشور که ممکن است به خطر بیافتد به درخواست های مربوطه خود را دولت. عطف به سمت Swadeshi خواهد بود و تنها راه درست در جهت Aatmanirbhar بهارات و صوتی به صورت محلی.

برای بسیاری از جوانان, اولین تصویری که به ذهن می آید پس از شنیدن کلمه Swadeshi است قندی Charka و Khadi. این سه نماد در زمان امروز نه به طور کامل نشان دهنده روح Swadeshi. اولا هر چند Mahatma Ghandi led فاز دوم Swadeshi جنبش اما فاز اول Swadeshi جنبش توده ای که تحریم بریتانیا goodsas یک نشانه اعتراض آغاز شد در سال 1905 زمانی که لرد کرزن اعلام پارتیشن بنگال است. دوم نماد Charka در حال حاضر دیگر هیچ نشانی کامل عدالت به نمایندگی از حیطه صنایع هند کوچک یا بزرگ کلبه و یا شرکت است که باید ترویج شود. در طول مبارزه از استقلال Charka به عنوان یک ابزار تولید به نمایندگی از نیاز به خود کفایی به جای توجه به وارداتی لباس های تولید شده در کارخانه های بریتانیا. اما در حال حاضر در قرن 21-واردات که تضعیف اقتصادی ما اعتماد به نفس و تلفات صنایع محلی شامل تلفن همراه, شبکه, دستگاه, تجهیزات پزشکی, کامپیوتر/موبایل پردازنده, تراشه های, اسباب بازی و غیره. ثالثا در آن زمان Khadi بود یاد محصول که انتخاب شد برای رفع گرفتاری از بافندگان بودند که از دست دادن امرار معاش خود را به دلیل واردات است. Khadi شد یک نماینده محصول از Swadeshi جنبش و قطعا نه تنها محصول این جنبش است. Swadeshi جنبش ایفا نقش مهمی در مبارزه ملی آزادی اما پس از استقلال آن کاهش می یابد به روح بهر دولت. طرح که محدود خود را به صرفا فروش Khadi لباس توسط دولت. متعلق به فروشگاه wherefew شهروند فروشگاه در تاریخ 15 اوت و 26 Jan. امروز ما نیاز به جوانی از سر گرفتن Swadeshi جنبش در آن حقیقی ترین روح.

در این زمان به چالش کشیدن زمان Covid – 19 وجود دارد و نیاز مبرم ایجاد Aatmanirbhar بهارات بودن و صوتی به صورت محلی به عنوان مناسب به دادگاه تجدید نظر توسط PM مودی. ترویج Swadeshi محصولات و Swadeshi شرکت هموار کردن راه برای رسیدن به آن است.

به بیان اتصالات هویت وضعیت نمادین و برجسته شهرت به Swadeshi محصولات و شرکت های ما نیاز به منحصر به فرد رسمی نماد برای Swadeshi که تمام سرخپوستان می توانید اتصال و احساس غرور و از همه مهمتر از طریق آن ما می تواند به ترویج و تشویق Swadeshi.راه ایمنی مواد غذایی و استانداردهای بسته بندی و برچسب زدن) مقررات 2011 mandatorily برچسب مواد غذایی گیاهی با یک نقطه سبز رنگ در داخل یک مربع سبز و کمک به مشتری به راحتی انتخاب مواد غذایی گیاهی; به طور مشابه Swadeshi نماد/علامت گذاری خواهد شد اجازه می دهد تا آسان تمایز و انتخاب Swadeshi محصولات.این نماد از روز بین المللی یوگا راه اندازی در سال 2015 کمک در popularizing یوگا در سراسر جهان است. شیوه ای که در گرافیک منحصر به فرد نماد روپیه معرفی شده در سال 2010 برجسته در حال رشد اهمیت و نفوذ از اقتصاد هند در سطح جهانی همین ترتیب نماد برای Swadeshi افزایش ارزش نام تجاری و تاثیر محصولات هندی نه تنها در بازار داخلی بلکه برای صادرات است. مزایای Swadeshi نماد خواهد بود دو جانبه یکی – از آن خواهد شد با ارائه یک هویت نقطه که در پشت آن سرخپوستان می تواند تجمع برای حمایت از ملی علت و دوم – خرید محصول تحمل Swadeshi نماد القای احساس تعلق در میان هندی مهاجر.

The need to support Swadeshi is imperative not only for economic
“را در هند” است که به ترویج تولید در هند. Wikimedia Commons

آن را نمی خواهد غیر طبیعی بپرسید که زمانی که ما یک نماد برای “را در هند” پس چرا وجود دارد نیاز به یک نماد برای Swadeshi. پاسخ در این واقعیت نهفته است “را در هند” است که به ترویج تولید در هند صرف نظر از آن توسط هند و یا شرکت های خارجی به منظور ایجاد اشتغال و کاهش هزینه واردات در حالی که ترویج Swadeshi یک سطح جلو و جامع تر است که توسعه شرکت های هندی و از بین بردن وابستگی به شرکت های خارجی. “را در هند” طرح باز است toall شرکت های خارجی از جمله چین بر اساس آن پمپ برگشت سهم از سود به کشور خود و ملزم به مربوطه دولت. در مسائل مختلف.

همچنین بخوانید: شش چیز شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 همه گیر

انتخاب رسمی Swadeshi نماد می تواند انجام شود با استفاده از باز کردن رقابت دعوت مطالب از شهروندان هند است. هنگامی که نماد نهایی گروه توسعه صنعت و تجارت داخلی می تواند گره آژانس اجازه دادن برای استفاده از Swadeshi نماد است. همه MSMEs متعلق به شهروندان هند ممکن است مجاز به استفاده از Swadeshi نماد به طور پیش فرض آن را به حمایت از احیای طرح MSME. برای شرکت های بزرگ اجازه استفاده از Swadeshi نماد ممکن است اعطا شده توسط SEBI در مواردی که مروج و اکثر دارندگان سهم در حال شهروندان هند و یا موسسات. ایجاد جداگانه انگیزه رده در جم پرتال برای Swadeshi علامت تحمل موارد را می توان بررسی كرد.دسترسی به یارانه وام ارائه می شود می توانید به Swadeshi علامت تحمل شرکت. مزایای مالیاتی می تواند به گسترش NRIs سرمایه گذاری در Swadeshi شرکت.

هر هندی قلب که افتخار دیدن پرچم هند furling بالا قطعا احساس افتخار در داشتن یک محصول با کیفیت خوب تحمل Swadeshi نماد ممکن است ماشین یا تلفن همراه. و از آن خواهد شد لحظه افتخار برای کل کشور که ما با دیدن موشک ساخته شده توسط ISRO و هوایی هواپیماهای جنگنده ساخته شده توسط HAL افزایش بالا در آسمان با درخشان Swadeshi نماد بر روی آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de