این ربات نام پنی.

آن را نشسته در میان جداول در بلینی در پنجم در مرکز شهر ناپل بعد از ظهر دوشنبه به دنبال مانند یک بیش از حد رشد فانوس کمپینگ و یا یک لامپ حرارتی است که تا به حال موفق به فرار از پاسیو.

پنی buzzed آن را به عنوان پالس پرتوهای ماورای بنفش نور از طریق رستوران ناهار خوری اتاق. پرتوهای twinkled کردن کریستال های آویزان از لوستر. آنها ناپدید شده به چین از دریچه های هوا منحنی و چین از بلینی کتانی پارچه میز.

به عنوان رستوران ناهار خوری اتاق ایالت بازگشایی در این هفته در 25% ظرفیت چند را انتخاب کنید در ناپل در حال گرفتن برخی از فوق العاده ضد عفونی حسن نیت ارائه میدهد از پنی و او بود.

بیشتر: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

و: ناپل رستوران در جستجوی رمز و راز کسی که شام میخورد که در سمت چپ $10,000 نکته

این Virtua LightStrike جوانه نحو روبات بازدید نیم دوجین ذغال سنگ رستوران در روزهای آینده — بادبان بلینی در پنجمین دریاچه پارک کسی که شام میخورد, لا Colmar, بیل کافه, New York Pizza & Pasta — فلش خود را پاکسازی تیرها به عنوان یک راه گفت: با تشکر از کسانی که اهدا وعده های غذایی و کارت هدیه به NCH بیمارستان ها و کارکنان است.

“هنگامی که ما فکر می کنم از صنعت رستوران ما می دانیم که آنها باید خود را تمیز کردن پروتکل در محل. ما می دانیم که آنها در حال دنبال کردن دستورالعمل ها برای نگه داشتن شام امن” گفت: Georgine Kruedelbach یک پرستار ثبت شده و عفونت-پیشگیری از مدیر برای NCH سیستم بهداشت و درمان.

“روبات ها و اشعه ماوراء بنفش نور این فقط یک لایه اضافی از حفاظت برای تکمیل هر چیز دیگری.”

Virtua این شرکت که تولید کننده LightStrike روبات می گوید: این دستگاه می تواند از بین بردن COVID-19 ویروس در دو دقیقه با توجه به تست های انجام شده در تگزاس تحقیقات پزشکی موسسه در اوایل این سال است. روبات ارزان نیست. Kruedelbach گفت: NCH نه ماشین آلات هزینه $106,000 هر کدام برخی از $954,000 در مجموع آمد که همه از طریق کمک های مالی.

این روبات اولین فرود در NCH در ماه ژانویه پس از اهدا کنندگان در سیستم نوامبر جمع آوری کمک های توپ سون به خرید چهار واحد است. آنها به معنای به پایان رساندن مواد ضد عفونی کننده لمسی در اتاق عمل و اورژانس در مناطق که در آن اشکالات فوق العاده مانند MRSA و C. Diff می توانید دزدکی حرکت کردن در.

به عنوان رمان coronavirus جهانی شد همه گیر پنی به نام بعد از پنی Allyn اواخر همسر NCH دهنده بیل Allyn و آن ربات رفقای مستقر شدند به خط مقدم.

“هنگامی که ما متوجه شدیم در میان COVID وضعیت ما تغییر چرخ دنده” Kruedelbach گفت: “بنابراین در حالی که این روبات هنوز در اتاق عمل پس از عمل جراحی, ما همچنین ضد عفونی اتاق COVID بیماران پس از آنها از بيمارستان مرخص شده. ما با استفاده از آنها در حمام و سرویس بهداشتی و پرستاران فضاهای, به, دوباره, فقط یک لایه از ما ضد عفونی روند.”

بیشتر: برنت چاق شدن: من می خواهم یک جدول در نزدیکی تویوتا

واقعیت v. داستان: UF کارشناسان با خیال راحت به دسته مواد غذایی, رستوران, takeout

Kruedelbach گفت: دمای اتاق بیمار 15 دقیقه طول می کشد برای ضد عفونی کردن با LightStrike روبات: پنج دقیقه در دو طرف تخت و سپس پنج دقیقه در حمام.

پنی صرف حدود 45 دقیقه در بلینی دوشنبه کار راه خود را از طریق مناطق ناهار خوری نوار و به دستشویی.

“نور UV استفاده شده است برای سال های بسیاری برای ضد عفونی و آن این است همین روند را در محل کار در اینجا” Kruedelbach گفت.

“آن را به کسانی که در گوشه و مخفیگاه آنان در مناطق شما نمی توانید به انسان را لمس کنید. این است که گام اضافی که یکی-بیشتر-از چیزی است که به شما می دهد کمی بیشتر اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو