NBA مجموعه به رزومه با دمدمی 22-تیم فرمت

“ما در حال رفتن به بازی بسکتبال در پایان ماه ژوئیه. همه می دانند که. آن را به اتفاق می افتد.” موشک صاحب Tilman Fertitta خیلی مستقیم زمانی که در حال مصاحبه با CNBC شنبه. “همه ما در حال رفتن به آمدن به شرایط با این کار در چند روز آینده.”

در واقع این لیگ به نظر می رسد آماده به راه اندازی مجدد یک فصل به طور ناگهانی متوقف شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس با صاحبان در هیئت مدیره برای 22-تیم طرح است که شامل تقریبا دو هفته از اردوگاه های آموزشی, هفت, نهایی فصل به طور منظم بازی ها و برگشتی ها با امکان گسترش بازی در سناریو برای برخی تیم در آستانه این postseason.

کل مانده از فصل اتفاق خواهد افتاد در قرنطینه بدون طرفداران در اورلاندو در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی با اردوگاه های آموزشی برای اواسط ماه جولای و برگشتی کشش احتمالا اواخر اکتبر 12. علاوه بر این پیش نویس قرعه کشی خواهد شد تحت فشار قرار دادند به اوت با لیگ پیش نویس و آژانس رایگان برای ماه اکتبر. انجمن پس از آن برنامه ریزی برای شروع 2020-2021 فصل کریسمس یک روز به طور معمول این سایت متعلق به “غیر رسمی شروع” از NBA فصل است.

آن را به عنوان بلند پروازانه آن را به عنوان عجیب و غریب است. کمیسر آدم نقره در تلاش است تا تعادل نگرانی های متعدد اعم از پول به سلامت به انصاف. این نتیجه گیری نیست که هر کس در حال رفتن به با این طرح اما به نظر می رسد این لیگ انجام داده است و آنچه در آن می تواند به مشارکت محدود در حالی که هنوز حفظ تعادل رقابتی.

ایده اضافه کردن شش تیم اضافی به 16 در حال حاضر در postseason بر اساس جدول زمانی که لیگ قرار دادن یک توقف به فصل است که بدون جنجال. به طور گسترده و ارز در, ورزشی در بین نویسندگان ست Partnow و جان Hollinger آنها روشن ساخته شده است وجود دارد فشار از برخی تیم های اضافه شده به این لیست حتی اگر آن را ارائه مشروع نگرانی های ایمنی و بهداشت با توجه به گسترش تعداد زیادی از مردم که وارد NBA “حباب”.

و در اشاره ای به تفاوت در تعادل رقابتی در این کنفرانس تنها یک جریان غیر حذفی تیم خواهد آمد از شرق با بقیه همه در کنفرانس غرب.

آن را بسیار روشن NBA نیز احساس مانند آن را می خواستم به سعی کنید از چند چیز است. آنها معتقد بودند این ایده از بازی در مسابقات نهایی حذفی نقاط خواهد لذت طرفداران آنها ممکن است درست اما تلاش آن در حال حاضر با بسیار در معرض خطر به نظر می رسد خطرناک است. هنوز هم این طرح است که اجازه می دهد هشتم و نهم بذردار تیم به طور بالقوه مربع با هشتم بذردار تیم تنها نیاز به یک پیروزی و نهم نیاز به امن حذفی تولد.

نیز وجود دارد به نظر می رسد شده اند به برخی از فشار برخی از صاحبان که می خواست خود را به بازیکنان جوان برای به دست آوردن یک شانس برای بازی کردن این فصل.

به هر صورت باید آن را ایجاد یک سیرک مانند جو حتی اگر هیچ کس در این غرفه به تماشای. و نسبت به ظروف سرباز یا مسافر است که بیس بال است که در آن احساس می کند مانند چیزهایی هستند که در مسیر آنها احتمالا می تواند با توجه به فوق العاده عجیب و غریب شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net