ملی روز پزشک: Karnataka افتخارات بهداشت و درمان رزمندگان

Recognising خود را در خدمت خالصانه بیش از 3 ماه گذشته خود را بی امان مبارزه با کرونا ویروس, گسترش, Karnataka در چهار شنبه مفتخر پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگر بهداشت و درمان رزمندگان مارک ملی روز پزشک.

“ملی پزشکان’ روز’ با سلام به پزشکان و تیم خود که روز و شب به عنوان نگهبانان عمومی با بیماری” کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa گفت: اینجا.

1 جولای جشن هر سال به عنوان ‘پزشکان’ روز’ در سراسر کشور به مناسبت سالروز تولد پزشک نامدار و سابق, West Bengal وزیر Bharat Ratna Bidhan چاندرا روی.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

آرزوی همه پزشکان در روز, دولت, وزیر بهداشت B. Sriramulu گفت: مردم خدا را به عنوان یک دکتر که درمان بیماری خود را.

“جامعه همیشه افتخارات پزشکان برای خود وظیفه سعی و کوشش و خدمات. اجازه دهید ما گسترش قلبی ما با تشکر از آنها را که بی وقفه مبارزه Covid-19” گفت: Sriramulu اینجا.

Karnataka honours Corona warriors on Doctor's Day
“ملی پزشکان’ روز’ با سلام به پزشکان و تیم خود که روز و شب به عنوان نگهبانان عمومی با بیماری” کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa گفت. Wikimedia Commons

نقطه بهداشت و درمان رزمندگان برای کار در هر مرکز بهداشت در سراسر کشور از وزیر خواست مردم برای حمایت از آنها در مبارزه خود را در برابر ویروس.

ستایش قهرمانان گمنام تاج رزمندگان, دولت, پزشکی, وزیر آموزش و پرورش K. Sudhakar گفت: تلاش پزشکان برای نجات مردم از این بیماری همه گیر بود و قابل ستایش.

“من از تمام پزشکان برای کار round-the-clock برای نجات بشریت از همه گیر عفونت است. خود را در خدمت خالصانه به مراقبت و درمان Covid بیماران نمی توان ارزش و آشکار در زبان سانسکریت گفت: “Vaidyo Narayano هاری’ که به معنی ‘دکتر مانند یک خدا برای همه” Sudhakar گفت: در این مناسبت است.

دولت مخالفت کنگره رهبر Siddaramaiah گفت: پزشکان تنها امیدوارم که در طول این همه گیر بار.

“آنها به عنوان صرفه جویی در زندگی و معیشت هزاران نفر از مردم آن است که وظیفه ما به احترام سهم خود را نسبت به ملت-ساختمان گفت:” دولت سابق وزیر (2013-18) در اینجا.

غرب بنگال دولت اعلام وضعیت تعطیلات برای اولین بار برای جشن تولد Dr B. C. روی و ستایش the yeomen خدمات پزشکان و کارگران در خط مقدم مبارزه با ویروس.

متولد 1 جولای سال 1882 در پتنا در بریتانیا در هند بنگال ریاست جمهوری دکتر Roy اولین فارغ التحصیل در ریاضیات و مطالعه پزشکی در دانشگاه کلکته. او در سفر به انگلستان پیوست و سنت بارتولومیو بیمارستان در لندن پس از تلاش های او در ابتدا رد پذیرش از آنجا که او یک آسیایی است.

دکتر Roy بعد عضو کالج سلطنتی پزشکان و همکار از کالج سلطنتی جراحان پس از فارغ التحصیلی در سال 1911.

در بازگشت به هند پیوست Roy نهضت آزادی در حالی که آموزش پزشکی در دانشگاه و تبدیل آن به معاونت پس از آن. پیوستن به سیاست در سال 1925 او West Bengal دوم رئیس جمهوری از سال 1948 تا 1962.

Karnataka honours Corona warriors on Doctor's Day
دکتر Roy یک پزشک شخصی به مهاتما گاندی ، Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: چگونه به را انتخاب کنید و راست کننده ریش برای مردان

دکتر Roy نیز یک پزشک شخصی به مهاتما گاندی و نخست وزیری جواهر لعل نهرو.

دولت هند مفتخر Dr Roy با ‘Bharat Ratna’ در سال 1961 یک سال قبل از مرگ او در 80 روز تولد در جولای 1, 1962.

دکتر Roy اهدا خانه اش در کلکته به تبدیل به یک خانه سالمندان به نام پس از مادرش Aghorkamini Devi. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im