ناپل مرد مبارزه COVID-19 73 روز پس از آن جشن بهبودی خود را در 85 تولد

او گفت که او تا به حال تنها چند ساعت به زندگی می کنند و صرف 12 روز در ونتیلاتور از جمله 40 روز در فشرده-واحد مراقبت.

پس از 73 روز از عدم مبارزه COVID-19 ریچارد Czekanski ناپل خود را جشن گرفتند 85 و شاید بیشتر خدا را شکر تولد پنج شنبه با حضور یک عمر — همه روشن به بازگشت به خانه.

Czekanski دختر Darnyelle Cmil گفته شد مارس 29 که پدر او تا به حال تنها چند ساعت به زندگی می کنند. او بستری شد و پزشکان مرکز پزشکی منطقه ای پاین ریج در ناپل و بلافاصله قرار داده شده در بخش مراقبت ويژه. دوازده روز بعد Czekanski آزمایش مثبت برای COVID-19.

“او آزمایش مثبت 61 روز” Cmil گفت. “این طولانی و فقط یک کابوس است.”

در زمان Czekanski ورود به بیمارستان رمان coronavirus گیج متخصصان مراقبت های بهداشتی. بیمارستان یادگیری در کنار آنها گفته پزشکان خانواده اش. Czekanski پیشرفت بود آموزش بیمارستان چگونه که مسئولیت رسیدگی به همه گیر Cmil گفت.

Czekanski باقی مانده در ونتیلاتور برای 12 روز به پزشکان گفت: خانواده خود را به آماده شدن برای پایان عمر خود را. Cmil تا به حال 24 ساعت برای تصمیم گیری در این دوره بعد از عمل.

صبح روز بعد اما Czekanski شد تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی. خود را فاقد شناخت و او تا به حال از دست رفته خود را بیان و مهارت های حرکتی اما او دیگر در بخش مراقبت های ویژه.

بعد از 45 روز به یک بازی انتظار Czekanski خانواده تا به حال برای تحمل و قدرت.

“هر بار که ما نمی توانید یک تماس تلفن ما نگران چیزی اشتباه بود” Cmil گفت. “این فقط واقعا سخت است.”

در روز 30 در بیمارستان Czekanski را به توصیه پزشک داخلی لوله تغذیه برای کمک به حفظ انرژی خود را. بعد از آن روز Cmil گفت که او را دیده می شود چیزی جز بهبود مداوم در سلامت پدر.

در طول زمان Czekanski شروع به بازگشت به خود قدیمی خود را. خود آگاهی بازگشت و به عنوان صدای او. او قادر به mutter “من شما را دوست دارم” به همسر و دختر خود که گفته شده بود آنها را بشنوند هرگز پدر خود را صدا دوباره.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا احتکار حدود 1M دوز هیدروکسی کلروکین برای اثبات نشده COVID-19 درمان

امروز Czekanski می خورد هر وعده غذایی در خود و دیگر متکی بر IV دارو. او هنوز هم راه رفتن مشکل است اما می تواند ایستادن خود را بدون پشتیبانی کامل. هر دو پزشکان و خانواده, اعتماد به نفس او را به بهبودی کامل.

Czekanski همسر, گیل هرگز رفته این طولانی بدون دیدن شوهرش. پس از ازدواج تقریبا 35 سال دو هنوز هم همه چیز با هم. مدت کوتاهی پس از او تشخیص گیل خودش آزمایش مثبت برای COVID-19.

او بدون علامت برکت برای خانواده اش اما هنوز هم مجبور به جدا برای بیش از سه هفته. پنج شنبه صبح بیمارستان برداشته ملاقات محدودیت و اجازه گیل مدتها در انتظار ساعت از چهره به چهره با شوهرش.

“او فکر کرد که او قرار بود به در پارکینگ به موج طریق پنجره اما او به در آمده و صرف یک ساعت با او بود که واقعا خاص” گفت: Cmil.

گیل Cmil او تازه ازدواج کرده, خواهر, تانیا Biasan و Czekanski هفت نوه با تکیه بر هر دو فن آوری و یکدیگر را به باقی می ماند قوی در بی سابقه بار. ویدئو کنفرانس نرم افزار مانند Facetime و زوم شد یک برکت و اگر نه مشکل تنظیم است.

“این سخت بود اما نه به عنوان سخت به عنوان آغاز” گیل گفت.

بیشتر از هر چیزی Cmil گفت که او و خانواده اش در حال سپاسگزار به پزشکان منطقه ای برای مراقبت از آنها ارائه شده و همچنین این شانس را به او پدر خانه است.

“(پزشکان و پرستاران) بودند استثنایی” Cmil گفت. “آنها زندگی او را نجات داد و ما می دانیم او مراقبت خوب هر روز.”

در صبح روز تولد Czekanski شد و تقریبا به حالت عادی بازگشت خانواده اش می گوید. او را ترک, جوک reminiscing در مورد “خوب ol’ روز” و مهمتر از همه معاملات خود را در لباس بیمارستان برای لباس خود را.

“من احساس شگفت انگیزی است و من خوشحالم که به خانه” Czekanski گفت. مطرح شده در ماساچوست بازنشسته شد به ناپل در سال 2015 پس از کار به عنوان یک طراح طلا و جواهر با بلفور

همسایگان خود را که تا به حال شده است یک “فوق العاده ای” کمک به گیل در طول همه گیر برنامه ریزی برای استقبال از او با نشانه روی چمن جلو.

خانواده اش می داند این روند نشده است. Czekanski هنوز راه طولانی برای بازیابی از جمله درمان فیزیکی برای کمک به دست آوردن مجدد خود را در مهارت های حرکتی.

“احزاب بزرگ هستند, اما اولین و مهمترین, پدر من به خوبی می شود و نه در خطر بیمار شدن دوباره, بنابراین این چیزی است که ما می رویم به تمرکز بر روی” Cmil گفت.

“او باید خدمات سرپایی و یک پرستار برای چک به او هر روز و ما آن را از وجود دارد.”

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Matez است ویژگی های کارمند برای ناپل اخبار روزانه و فورت مایرز اخبار مطبوعات است. او در توییتر دنبال کنید: @jordynmatez ایمیل خود را در [email protected]

در دیگر اخبار: مرگ و میر ناشی از فلوریدا افراد مسن که مورد آزار قرار گرفته بودند و یا غفلت به افزایش موشکافی تحت قانون جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im