تئاتر موسیقی زنده! برای یک عملکرد حداقل

هورا! تئاتر در نهایت باز در هوستون!

محل صمیمی کاباره فضای جعبه موسیقی تئاتر است. آن را به اندازه یک جعبه کفش, بلند و باریک اما revues تولید شده در داخل در حال گسترده و سقف-بالا بردن یک جریان بودن قاعده مستثنی نیست.

The Fab 5 هنرمندان – Rebekah دال براد Scarborough, Kristina سالیوان لوقا Wrobel و Cay تیلور همه Houston موسیقی تئاتر گنجینه – ارسال کردن آتش بازی هر زمان که آنها انجام. برنده سابق ما هوستون تئاتر جایزه بهترین کاباره را نشان تم ها در طول این شرکت ده سال وجود داشته اند به عنوان متنوع و جذاب به عنوان با استعداد پنجگانه. در گذشته آنها به نمایش گذاشت بیتلز در طول کریسمس, کشور, موتاون, ’60s, راک, ریتم و بلوز, آهنگ های از فیلم Broadway کلاسیک. هر مضمون نمایش است certifiable gem تضمین شده به شما بالاتر است. یاری توسط برق کوارتت جاز از علامت گذاری به عنوان مک کین (گیتار) Austin Biel (کیبورد و گیتار) طولانی لو (گیتار باس) و آرتور گیلیگان (سازهای کوبه ای) استعداد هوش در مجموعه یازده. شما احساس شناور زمانی که شما ترک. شما هم می خواهید به پشت سر هم به آهنگ.

پس از کشور گسترده مستند در اوایل ماه مارس و سپس قرنطینه, موسیقی, جعبه مانند تقریبا هر شرکت تئاتر در شهر تولید موسیقی کوتاه, شماره ارسال آنها را بر روی صفحه اصلی خود را. آن را نگه داشته و آنها را در عمل به آنها سنگ مورد علاقه های شخصی در حالی که نواختن گیتار یا کمرویی تاب در پیانو. آنها نام این خانه قطعه “Quarantunes” و این عنوان از خود جلف جدید نشان می دهد Quarantunes زندگی می کنند. آهنگ همه مرکز در سراسر عشق و تعهد و غم از بودن جدا شادی از آزادی به آغوش جامعه است.

اما مانند همه نوازندگان آنها ached برای footlights و آژیر تماس از مخاطبان است. انجام بدون بازخورد را به کامپیوتر خود دوربین کست افسرده پال. بنابراین با دولت محدودیت تا حدودی کاسته آنها در زمان قمار به بازگشایی شده است. آنها به دنبال تمام دستورالعمل CDC rejiggered خود را در فضای کوچک اجتماعی فاصله, مقادیر هر سطح بدون وقفه یکبار مصرف barware و قرار دادن این گروه در ماسک. درجه حرارت گرفته شده به محض ورود کوکتل جدول قرار دارند برای حداکثر فاصله و من قسم می خورم این اولین بار است که من تا کنون متوجه طبقه. معمولا کمی تئاتر این ماجرا با جداول و مشتریان. این بار نه همه و نه در وهم آور و پراکنده و در عین حال عجیب و صمیمی تر. هنرمندان واقعا در حال آواز خواندن فقط برای ما یا ما خوش شانس 50.

به طور معمول هر یک از اعضای این گروه می درخشد منحصر به فرد و سپس به طور ناگهانی می پیوندد نیروهای در تمام پیشانی پنج بخش هماهنگی که ضربات شما به دور است. وجود دارد هیچ چیز این مردمی نمی خوانم ؟ و آواز خواندن قطعی? هنگامی که شما شنیدن شرجی تیلور خر خر کردن از طریق “تب” پگی لی یک شانس ایستادن نیست. و یا زمانی که Scarborough را اثیری تنور پیچد اطراف Hollies’ “He ain’t سنگین او برادر من” شما مرده ام و به بهشت رفته است. دال منفجر Melissa Etheridge “بیا به پنجره من;” در حالی که سالیوان نوازش کریستال گیل “چشم قهوه ای آبی رنگ است.”

ما یک تور موسیقی از فرهنگ پاپ از Cat Stevens Counting Crows, جکی DeShannon Wilson, فیلیپس, ملکه, Neil Diamond کمی از اسید funk Jamiroquai و محبت ادای احترام به انگلستان جنگ-زمان آیکون Dame ورا لین در “ما دوباره ملاقات کند.” اما صبر کنید. آخر یکی از کتاب است. Wrobel در جو کاکر در لامپ های رشته ای زیراکس از “با کمک کمی از دوستان من” با همه دیگران ستون در یک جايزه محرک پایان برساند که برگ های شما نفس. که راه برای پایان دادن به نشان می دهد.

در عین حال برای همه ظرافت و شوهای می دانید که چگونه جعبه موسیقی تئاتر ممکن است از دست خود بی نظیر زمان بندی. در جمعه, ژوئن 19 – باز شب Quarantunes – شهرستان قاضی لینا Hidalgo, برای مقابله با افزایش موارد جدید ابتلا Covid-19 در شهرستان هریس جدید صادر ماسک فرمان را به اثر چهار شنبه, ژوئن 22. همه کسب و کار مشتریان و کارکنان بیش از سن ده باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. این کشنده است اخبار برای جعبه موسیقی. آواز در فولاد ماسک بیهوده است به حداقل می گویند. آیا تقدیر داده خواهد شد در کوتاه مدت متوجه چنین است در انتظار. پس از آن کاملا امکان پذیر است Quarantunes خواهد شد پیوستن به کوچه 1984 (که بسته پس از آن باز شب عملکرد 6 مارس) به عنوان یکی کردن.

و پس از ما تا به حال فقط شروع به راه رفتن بر روی هوا است.

Quarantunes زندگی می کنند ممکن است از طریق ادامه جولای 25 در 7:30 بعد از ظهر جمعه ها و شنبه ها; 2 p. m. روز شنبه 21 ژوئن و جولای 12 در جعبه موسیقی تئاتر 2623 Colquitt. برای اطلاعات تماس 713-522-722 و یا بازدید themusicboxtheater.com.

با توجه به محدودیت های فعلی باقی مانده اجرای برنامه ممکن است لغو شود. تماس با دفتر جعبه و یا TMB وب سایت برای اطلاعات فعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net