Musaafer باز می شود مارس 18

هند غذاهای رستوران Musaafer در نهایت ساخته شده راه خود را به هوستون دو سال به تاریخ بعد از ما برای اولین بار اعلام کرد آینده ورود در هوستون مطبوعات. آن را در اصل قرار بود برای باز کردن در پاییز سال 2018 اما صنعت رستوران و مهمان نوازی هستند و غیر قابل پیش بینی است.

این پروژه از مسیر ادویه Co., یک رستوران گروه از دبی یکی نیست به عجله شود. پس از دو سال از ساخت و ساز منابع سفارشی آثار هنری و عتیقه جات و artisanal صنایع قطعات از هند و در حال توسعه یک منو با تیم های آشپزی است که سفر از طریق هند برای 100 روز صاحبان Mithu و Shammi ملک آماده برای باز کردن درب به 10 ، 000 فوت مربع فضا و به Houstonians یک سفر از طریق 29 ایالت هند است. آن باز می شود مارس 18 برای شام. ناهار و صبحانه خدمات ارائه خواهد شد در آینده.

Owners Mithu and Shammi Malik are ready to take Houston on a tour of India.

صاحبان Mithu و Shammi ملک آماده به هوستون در یک تور هند.

عکس از مایکل آنتونی

این است که ما همه به خوبی آگاه است, بهترین زمان برای باز کردن یک رستوران جدید. هوستون پررونق رستوران صحنه آورده شد و به بی رحمانه توقف توسط COVID-19 همه گیر و محدودیت در خدمات رستوران. در حالی که در تگزاس است به آرامی بازگشایی برای کسب و کار ساکنان آن دوباره در حال ظهور با احتیاط. پایان سرمایه گذاری این قدر طول می کشد برخی از شجاعت اما Maliks آماده برای نبرد.

انتشار Mithu ملک گفت:” بسیاری از تفاسیر از غذاهای هندی. در Musaafer ما برای اولین بار در ایالات متحده رستوران قصد به نمایش گذاشتن میهن ما به شیوه ای که اصیل افتخارات کشور آشپزی تنوع است.”

Musaafer است Hindi ترجمه کلمه مسافر و مالکان را با همکاری کرومی استودیو طراحی برای تبدیل داخلی و تراس فضای ساختمان در اصل طراحی شده توسط معمار فیلیپ جانسون برای خرده فروش فیلد مارشال و شرکت. این اولین بار است که ایالات متحده پروژه برای طراحی شرکت مستقر در دهلی نو است.

The Diwan Lounge is intimate and inviting.گسترش

دیوان سالن صمیمی و دعوت.

عکس جولی Soefer

ویژگی های داخلی هفت فضاهای مختلف هر کدام با خود الهام بخش و تعیین. سطح دوم ورود به انتظارنشسته بودند با limited-edition تصاویر پس زمینه و لهجه دیوار از ویژگی های غریب پرتره و برنج صفحات. مسافر اتاق دارای شانزده پا بالا چوبی قوسی ردیف ستون و یک سفارش دوازده پا بالا طلاکاری مجسمه های Musaafer یا مسافر. آن را نیز به نمایش گذاشته سنتی Dhokra دیوار یک عنصر مهم طراحی در فرهنگ هند با برنج کنده کاری و پانل های غنی و پارچه ابریشمی گل برجسته. آن را ارائه می دهد صندلی برای 35 مهمان.

سایه اتاق جمع شده در پشت مسافر اتاق و خصوصی در فضای ناهار خوری با اختصاص صندلی برای رستوران دوازده-البته مزه منو. دیوان سالن طول می کشد نشانه خود را از فضاهای معمول در بر داشت در مرفه خانه های هندی با vignette صندلی میز مرمر و tufted سفس. مزین شراب نمایش اتاق یک نقطه کانونی کردن به کنار.

The Tuna Chaat is lit.گسترش

تن به چات روشن است.

عکس جولی Soefer

این Aagnan اصلی اتاق ناهار خوری با نور و فضای باز. همچنین خانه های اصلی نوار و همراه با حک سفید-شسته بالکن چوبی منطقه است که خصوصی DJ فضا. Sheesh محل (کاخ آینه) یک سطح تقسیم فضای رویداد مشرف اصلی اتاق ناهار خوری. آن است که با الهام از کاخ سلطنتی هند با یک سقف گنبدی شکل بالا و بیش از 200 ، 000 قطعه از دست برش عتیقه آینه. بیشتر در ناز و نعمت است ایجاد شده با زمرد سبز مخملی banquettes سفید میز مرمر و لوستر های کریستال.غول چوبی درب باز به بالکن پاسیو مشرف Westheimer. گسترده daybeds لباس پوشیدن در روح کتانی به یاد بیاورید هند را استعمار روز.

The Nalli Nihari looks like a cobra ready to strike.گسترش

این Nalli Nihari به نظر می رسد مانند یک مار کبری آماده حمله به.

عکس جولی Soefer

این لایه ها و بافت های الهام بخش از باستان ادویه به بازارهای پر اب و تاب قصر در سراسر مناطق هند است. همه از این لوکس خواسته های یک منو است که حمل و نقل رستوران نیز هست. این Maliks آورده اند در آشپز Mayank Istwal برای رهبری تیم های آشپزی. Istwal کار کرده با سرآشپزها مانند لوقا منگان و همچنین تاج هتل ها. فصلی تغییر منو ارائه می دهد گسترده tapas برنامه جداجدا سفارش داده شده و گزینه های اصلی دوره های آموزشی که تجسم 29 متحده و هند در نظر گرفتن الهام از سنتی خیابان مواد غذایی مانند Pani پوری به استادانه درست شده, غذاهای, مانند Nalli Nihari (ماهیچه). غریب موارد مانند Mishti, Doi با آن faux ماست قارچ و یخ خشک تمشک و انار سنگ را کمی بازیگوشی به پایان ناهار خوری.

پس از آن وجود دارد نان است. در حالی که نان, roti و paratha هستند کمی گران تر در این استقرار آنها در بیرون آمدن از تنوریا خاک رس فر و ساخته شده به سفارش.

The Mushroom Gaulauti Eclairs are a tasty beginning.گسترش

قارچ Gaulauti Eclairs هستند و خوشمزه شروع کنید.

عکس جولی Soefer

برای دسر, شیرینی آشپز Ruchit Harneja ارائه می دهد خود را معاصر تفسیر سنتی شیرینی های هندی با حیله گر آبکاری و مولکولی سلیقه در غذا. دیگر اعضای تیم عبارتند از مدیر کل سباستین Leval قبلا از دیوانه و منجر mixologist Himanshu دسای برنده جهانی رمی مارتین استعداد آکادمی رقابت است. ربکا Beaman خدمت خواهد کرد به عنوان خدمه شراب و سفر او به هند الهام گرفته اند منحصر به فرد vintages او انتخاب کرده است برای Musaafer را فهرست شراب. Beaman قبلا بود آشامیدنی مدیر در مسافرخانه در دوس Brisas در Washington County, Texas.

The Pani Puri at Musaafer elevates Indian street food. Literally.گسترش

این Pani پوری در Musaafer افزایش هندی خیابان مواد غذایی است. به معنای واقعی کلمه.

عکس جولی Soefer

رستوران جدید اجرا کرده است اقدامات احتیاطی و ایمنی اقدامات بیش از دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است. علاوه بر اجتماعی فاصله و درجه حرارت روزانه چک برای کارکنان آن نصب شده تا دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر فضا و وجود دارد خواهد بود یک همراه برای پاکسازی امکانات سرویس بهداشتی پس از هر مهمان که مجاز هستند در یک در یک زمان. پارکینگ نوکر در حال حاضر ممنوع در طول coronavirus بحران اما تعریف از خود-پارکینگ ارائه شده است در گالری VI پارکینگ خاموش Westheimer و در سراسر پارکینگ گاراژ.

The Traveler's Room will transport diners to another world.گسترش

مسافر اتاق را حمل و نقل شام به جهان دیگری است.

عکس جولی Soefer

این زمان به چالش کشیدن برای همه هوستون رستوران. Musaafer به ارمغان می آورد چیزی منحصر به فرد و لوکس به جدول. در زمانی که ما نمی توانیم سفر Maliks آورده هند به ما.

Musaafer
5115 Westheimer
713-242-8087
musaaferhouston.com
یکشنبه از طریق پنج شنبه, 5 بعد از ظهر تا 10 p. m.
جمعه و شنبه 5 بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de