فیلم خود را با پدر و پدر این روز

توسط N. Lothungbeni Humtsoe

پدران ما فداکاری بزرگ برای ما هستند اما به ندرت در انظار برای همه است که آنها انجام می دهند. این روز پدر چرا به صرف برخی از وقت با کیفیت با “پدر عزیز” به او نشان می دهد که چقدر او به معنی. به جای توضیح حرکات بزرگ چیزی به عنوان ساده به عنوان یک فیلم ماراتن با برخی از گرم پاپ کورن خود را به پیر مرد مبارک!

لذت بردن از برخی از عمل بسته بندی شده ابرقهرمان فیلم های خود را با زندگی واقعی ابرقهرمان در Flipkart تصویری, به او نشان دهد که دقیقا چگونه شجاع خود را حرکت می کند و نامرئی قدرت های بزرگ انجام داده اند خوب است در زندگی خود را.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

Singham Returns

Bajirao Singham returns به عنوان معاون کمیسر پلیس در بمبئی است که در تلاش برای آوردن در مورد عدالت در کشور است و در اینجا به صرفه جویی در روز با برخی از گفت و گو و تحویل نمادین Ata ماجهی satakli. این فیلم فوق العاده است برای لذت بردن از تنبل بعد از ظهر یکشنبه با پدر خود.

 Our fathers make great sacrifices for us
شما می توانید به تماشای Singham Returns با پدر خود. پینترست

Dabangg 2

سازمان دیده بان شگفت انگیز تواریخ از Chulbul “رابین هود’ Pandey و جنبه های خود را nonchalance کنایه امیز, حس شوخ طبعی, زبان-در-گونه دیالوگ و البته صرفه جویی در جامعه یک روز در یک زمان.

Krrish 3

قدرت duo Krrish و پدرش باید به مبارزه با انسان و حیوانات جهش برای پایان دادن به بد نابغه Kaal برنامه برای از بین بردن جهان است. سازمان دیده بان آنها را نجات جهان خود را با شجاعت و هوش.

RA One

پس از مواجهه با انتقاد از پسرش و, رئیس, Shekhar یک بازی برنامه نویس ایجاد می کند غیر قابل خراب کردن شخصیت مجازی به نام Ra.یک. به زودی Ra.یکی وارد دنیای واقعی می کشد و Shekhar. از این رو شروع پسرش تلاش برای ایجاد چیزهایی که حق با پدرش است.

Ferrari Ki Sawari

یک داستان دلگرم کننده از یک پدر و جد و پسر و زیبا خود را در رابطه با محبت. داستان به تصویر می کشد طول پدر می رود تا فقط خود را به انجام برسانند پسر رویایی.

همچنین بخوانید: در اینجا برخی از برنامه های یوگا را برای شما به ماندن مناسب در طول مستند

 Our fathers make great sacrifices for us
یک داستان دلگرم کننده از یک, پدر, پدر و پسر در Ferrari Ki Sawari. پینترست

Baap re Baap

یک داستان یک مرد جوان در یک overprotective خانواده و خواسته های خود که خانواده مخالف. لذت بردن از این داستان عشق است که واقعا به ما می گوید که همه پدر و مادر خود را می خواهید برای کودک خود را خوشحال.

گاندی پدر من

در حالی که گاندی بود مورد ستایش قرار داد به عنوان پدر ملت پسرش Harilal همیشه تنفر واقعیت است. اما به جای آمرزنده پدرش Harilal تصمیم به آج مسیر است که به طور کامل در برابر پدرش اصول است. فیلم رنگ تصویر از گاندی پیچیده, پیچیده, و رابطه تیره و تار با پسرش Harilal گاندی.

تمام فیلم های موجود در Flipkart تصویری. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de