مدرن COVID-19 واکسن ممکن است افزایش خطر بیشتر بیماری شدید: مطالعه

یک سری از مطالعات در موش های مدرن را COVID-19 واکسن لنت برخی از اطمینان است که آن را نمی ممکن است افزایش خطر بیشتر بیماری شدید که یک دوز ممکن است به حفاظت در برابر رمان coronavirus با توجه به داده های اولیه منتشر شد روز جمعه به عنوان در هر COVID-19 اطلاعات و منابع است.

قبل از مطالعات انجام شده بر روی یک واکسن برای سارس — یک پسر عموی نزدیک به این ویروس جدید است که باعث COVID-19 — نشان می دهد واکسن در برابر این نوع از ویروس ممکن است ناخواسته اثر باعث شدید بیماری که واکسن فرد است و بعد از آن در معرض پاتوژن به خصوص در افرادی که تولید به اندازه کافی قوی پاسخ ایمنی است.

دانشمندان دیده می شود این خطر به عنوان یک مانع برای پاک کردن قبل از واکسن را می توان با خیال راحت تست شده و هزاران نفر از افراد سالم است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در حالی که اطلاعات منتشر شده توسط ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) و مدرن ارائه شده برخی از تضمین این مطالعات را به طور کامل و در پاسخ به این سوال.

“این است barest ابتدا از اطلاعات اولیه,” گفت: دکتر گرگوری لهستان درمان و واکسن محقق در کلینیک مایو است که دیده می شود این مقاله که هنوز تحت بررسی دقیق.

لهستان گفت که این مقاله ناقص بود و آشفته است و تعداد حیوانات تست شده بودند.

نویسندگان گفت: آنها فرستاده شده کار را به ردیف بالا مجله. مدرن را واکسن در midstage تست در داوطلبان سالم. مدرن روز پنجشنبه گفت که آن را به آغاز طرح نهایی مرحله محاکمه ثبت نام 30000 نفر در ماه جولای.

Moderna COVID-19 vaccine lent some assurance
یک مرد می ایستد در خارج از ورود به یک صنعت مدرن ساختمان در کمبریج, ماساچوست, مارس 18 سال 2020 است. فردا

در مطالعات حیوانی موش دریافت یک یا دو عکس از انواع دوز مدرن را واکسن از جمله دوز در نظر گرفته به اندازه کافی قوی برای استخراج یک محافظ پاسخ ایمنی است. محققان سپس در معرض موش ها به ویروس.

پس از آن تجزیه و تحلیل نشان می دهد “sub-محافظ” پاسخ ایمنی ایجاد نمی کند آنچه شناخته شده به عنوان واکسن های مرتبط: افزایش بیماری های تنفسی حساسیت به بیماری شدید در ریه ها.

“Subprotective دوز نیست نخست موش برای افزایش immunopathology زیر [نوردهی]” دکتر بارنی گراهام از واکسن مرکز تحقیقات در NIAID و همکاران نوشت: در این مقاله نوشته شده در bioRxiv سایت.

آزمایش های بیشتر پیشنهاد واکسن آنتی بادی باعث پاسخ های برای جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول.

این واکسن همچنین به نظر می رسد برای محافظت در برابر عفونت با کروناویروس در ریه ها و بینی بدون شواهدی از اثرات سمی این تیم نوشت.

آنها با اشاره به موش هایی که فقط دریافت یک دوز قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس هفت هفته بعد شد “به طور کامل محافظت شده در برابر ریه ویروسی تکرار” نشان می دهد یک واکسیناسیون مانع این ویروس از تکرار در ریه ها.

Moderna COVID-19 vaccine lent some assurance
این واکسن باعث پاسخ آنتی بادی برای جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول. (تصویر نماینده). Pixabay

همچنین بخوانید: شش چیز شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 همه گیر

“در نگاه اول به نظر می رسد امیدوار کننده القا خنثی سازی آنتی بادی حفاظت در موش” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد, یک پژوهشگر در کالج پزشکی بیلور گفت: در یک ایمیل. او با بررسی مقاله در جزئیات.

لهستان بود که درگیر با تحقیقات گفت: کاغذ برگ “پارامترهای مهم” است که می تواند به دانشمندان کمک کند قاضی کار می کنند.

“نتایج مانند آنها ارائه شده, ارائه اطلاعات جالب است که اطمینان بخش هستند. … این نیاز به تکرار و به آن نیاز دارد به کارشناسی,” او گفت:. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de