از دست رفته بازار … آنها در حال باز کردن back up در جنوب غربی فلوریدا با محدودیت

مراکز springing بازگشت به زندگی دوباره در سراسر جنوب غربی فلوریدا.

با بلند کردن اجسام از برخی از coronavirus مربوط به عامل محدودیت در رستوران ها و خرده فروشان در فلوریدا روز دوشنبه در برخی از مراکز هدر رفته هیچ زمان در بازگشایی. دیگران گرفته اند کمی طولانی تر با چند برنامه ریزی برای رسیدن به بالا و در حال اجرا دوباره در روز جمعه و یا هفته آینده.

رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند در حال حاضر در 25% ظرفیت در داخل خانه در چه دولتی ران DeSantis موسوم به “فاز یک” بازگشایی روند.

در حالی که مراکز در حال بازگشایی, برخی از فروشگاه ها آماده نیست به نوسان خود را درب پشت باز برای مشتریان فقط رتبهدهی نشده است. بنابراین برخی از فروشگاه ها باقی خواهد ماند تیره و یا ارائه تنها منظقه وانت سفارشات آنلاین — در حال حاضر است.

بخوانید: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

فروشگاه زنجیره ای آغاز شده است که باز کردن فروشگاه خود را در این هفته عبارتند از: Abercrombie & Fitch, macy’s و مربی است.

خرده فروشان باید به دنبال دستورالعمل های ایمنی صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی شغلی و سلامت اداره اجتماعی نیاز به فاصله و پروتکل های دیگر برای حفاظت از کارکنان و مشتریان در فروشگاه خود را.

در ابتدا فروشگاه و مرکز خرید ساعت خواهد بود ، پس از آن خوب به بررسی ساعت قبل از اینکه شما بروید.

در روستا مغازه در ونيز خلیج ناپل اکثر فروشگاه ها از بازگشایی شد اما ساعت متفاوت است گفت: Tori Marini, مرکز بازاریابی و رسانه های اجتماعی مدیر است.

“حدود 90% تا 95% باز هستند,” او گفت:. “چند باز خواهد شد بعد از آن.”

در حالی که آن را ندارد هر درب به نوسان باز, مرکز خرید رسما بازگشایی شد دوشنبه, مارینی گفت, و پس از آن مشتریان شده اند “به trickling به عقب دوباره.”

Miromar رسانه ها در استروئ نیز بازگشایی شد شنبه, اما بسیاری از فروشگاه های آن باقی مانده تیره شنبه با نور مشتری ترافیک. بیشتر از فروشندگان بازار در حال انتظار برای شروع استقبال مشتریان داخل فروشگاه خود را به جمعه و در هفته آینده.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: سابق چیکو کارکنان که گذاشته اعتراض هیچ قطع

برج ناقوس مغازه در فورت مایرز بازگشایی شد شنبه ،

“اکثر مستاجران باز هستند با بیشتر برنامه ریزی برای باز کردن در مدت کوتاهی گفت:” جولی, Clark, مرکز خرید را مدیر بازاریابی در یک ایمیل.

در حالی که برج ناقوس همواره حفظ استانداردهای بالا برای نظافت آن بیشتر تمرکز از همیشه با توجه به کروناویروس ترساندن او گفت:.

“ما اجرا چند اقدامات برای اطمینان فوری و مداوم سلامت و ایمنی مشتریان و تجار و کارکنان” کلارک گفت. “مطابق با دستورالعمل CDC, کارکنان, ادامه افزایش روش های تمیز کردن در زمینه های مشترک این مرکز با تمرکز بر بالا لمس مناطق و دستشویی های عمومی با استفاده از مواد ضد عفونی کننده محصولات تایید شده توسط CDC.”

بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه اضافه شده اند و علامت های به یاد مشتریان در مورد نیاز به فاصله اجتماعی به شستن دست های خود را اغلب و به دیگر اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود از coronavirus.

“برج ناقوس مشتریان سپاسگزار از مراحل ما گرفته اند برای اطمینان از ایمنی خود را و ما قطعا خوشحال به استقبال آنها را به برج ناقوس,” کلارک گفت.

هرتز پاک یک مانع. اما گام بعدی چیست ؟

Sanibel رسانه در فورت مایرز باز جمعه و همچنین, اما بسیاری از زنجیر بزرگ هنوز به بازگشایی فروشگاه خود را به عنوان آنها را برای نهایی کردن برنامه برای چگونه آنها را انجام خواهد داد گفت: سارا Holderfield مدیر کل.

“همه آنها کار خود را ملی بازگشایی قصد دارد,” او گفت:. “ما فقط بیت ها و قطعه از اطلاعات از برندهای ملی به عنوان به آنچه که برنامه های خود را از عمل هستند.”

او گفت: بسیاری از زنجیر’ کارکنان هنوز furloughed به عنوان خرده فروشان سعی کنید به تعیین چقدر کارکنان آنها نیاز به در ابتدا دیدار با خواسته های مشتری.

دفعات بازدید: این SWFL صاحبان کسب و کار اعمال می شود برای فدرال چک Protection Program کردم و هیچ چیز

در حال حاضر 12 فروشگاه ها و رستوران ها باز در بازار با سه نفر از خرده فروشان ارائه منظقه وانت تنها Holderfield گفت.

این سه خرده فروشان Rack Room Shoes, ویتامین جهانی و مربی تیم.

در دریا مغازه در ناپل فروشگاه باز برای منظقه وانت و یا تنها با وقت قبلی. که به زودی تغییر خواهد کرد.

با رسمی بازگشایی بازار در فضای باز قرار برای جمعه در ظهر ده ها تن از آن خرده فروشان انتظار می رود که به مشتریان اجازه می دهد به عقب در داخل فروشگاه خود را با محدود ساعت و جدید قوانین عامل در محل.

در خیابان پنجم جنوبی و خیابان سوم جنوبی دو نفر از محبوب تر خرید مقصد در مرکز شهر ناپل برخی از فروشگاه های بازگشایی در این هفته با دیگران هنوز هم ارائه خرید با ملاقات حضوری و یا آنلاین تنها.

فاز دو از فلوریدا بازگشایی می تواند شروع در چند هفته است که ممکن است شامل شل شدن ظرفیت محدودیت برای رستوران ها و خرده فروشان. هیچ چیز تصمیم گرفته شده است هنوز رتبهدهی نشده است.

در یک نگاه

اینها برخی از مراکز خرید و مراکز که در حال حاضر بازگشایی در جنوب غربی فلوریدا:

  • برج ناقوس
  • نارگیل نقطه
  • سواحل خلیج فارس مرکز شهر
  • مرکتو
  • Miromar رسانه
  • Miami Gardens, رسانه های
  • روستای مغازه ها در خلیج ونیزی

در اینجا چند که باز جمعه:

  • Coastland مرکز
  • ادیسون بازار

دریا مغازه ها را رسما بازگشایی در ظهر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im