میگرن – قاتل از همه سردرد

آیا شما تا به حال خیره کننده سردرد یکی که در آن شما فقط نمی تواند هر چیزی را ببینید که پیش از شما ؟

یکی که در آن همه چیز لطمه می زند? که در آن شما در حال سرگیجه و همه شما نیاز به یک خنک و تاریک اتاق که در آن شما می توانید غیر روحانی کردن با چشم های خود را بصورتی پایدار و محکم بسته? درد شما شدید است و آن را به طور کامل تاری چشم انداز خود را و شما احساس گیج و منگ’?

دنبال NEWSGRAM در INSTAGRAM برای دریافت تا به روز در اخبار از سراسر جهان!

اگر جواب این است: بله دکتر Madhuri Behari مجددا که شما در واقع در حال مبتلا به میگرن – قاتل از همه سردرد. دکتر Behari رئیس بخش مغز و اعصاب در Fortis سرهنگ راجان Dhall بیمارستان دهلی نو توضیح می دهد که میگرن یک نوع خاص از اصلی سردرد است. این بدان معنی است که در میگرن, سردرد است نه ناشی از هر گونه مشکل دیگر. به عنوان مثال سردرد شدید می تواند ناشی از علل مختلفی مانند دندان درد سینوزیت و تب و سرماخوردگی و سرفه. همچنین می تواند ناشی از یک تومور مغزی, مغز, خونریزی و یا عفونت در مغز مانند مننژیت. اما میگرن هیچ علت زمینه ای است.

میگرن ناشی از عوامل ژنتیکی. بار بسیاری از کسانی که از میگرن رنج می برند متوجه است که آنها می دانند که کسی در خانواده خود و یا خانواده گسترده که او نیز همان مشکل است.

Recurrent Headache
میگرن است باعث احساسی مانند استرس و افسردگی و اضطراب و هیجان و شوک است. Pixabay

میگرن باعث شده است عوامل متعددی است که فرد به فرد متفاوت است. برخی از آنهایی که مشترک هستند و روزه گرفتن در معرض نور روشن و خوردن مواد غذایی حاوی مونوسدیم گلوتامات خوردن قهوه و چای یا شکلات یا فقط قبل از دوره. آن است که به طور کلی ژنتیکی در طبیعت است. هیچ درمانی برای آن است. این به این معنی اگر یک فرد ژنتیکی تمایل به دریافت میگرن است که فرد آن را دریافت کنید. با این حال وجود دارد برخی از مادها است که می تواند به کاهش فرکانس و شدت میگرن.

برخی از مردم اورا قبل از شروع یک سردرد میگرن حمله. این هاله متشکل از ابتدای دید, دیدن خطوط کج و معوج دیدن ستاره ها, دیدن روشن مانند خطوط قادر به دیدن. این پیش درآمد هستند و به دنبال آن سردرد را افزایش می دهد که به آرامی در طول یک دوره چند دقیقه. اگر بیمار می تواند در تشخیص این علائم آنها می تواند تجویز دارو بدون تاخیر و سردرد میگرن می تواند به سقط شود.

معمولا کسی که چهار یا بیشتر حملات میگرن در یک ماه است و تجویز برخی از داروها که باید انجام شود به طور منظم در هر روز است. این دارو می تواند در کاهش تعداد حملات و شدت حملات.

Recurrent Headache
میگرن باعث حساسیت به نور و صدا و گاهی بو و لمس است. Pixabay

گاهی اوقات این بیماران نیز توسعه تنش-نوع سردرد همراه با سردردهای میگرنی. در این بیماران تمرین یوگا و مدیتیشن مفید است. اما اتخاذ یوگا و مدیتیشن برای درمان میگرن شده است ثابت شده از نظر علمی.

زنان تمایل به دریافت بیشتر تحت تاثیر قرار میگرن با نسبت قادر بودن 1: 5. دلیل این است که هورمون های زنانه که به دلیل سردرد میگرن می شود بیشتر مکرر و شدید در نزدیکی دوره قاعدگی. همچنین برخی از زنان نمی تواند این حملات در دوران بارداری و یا آنها را کاهش می دهد در فرکانس.

همچنین بخوانید: دو دارو آزمایشات ممکن است به قول برخی از امداد رسانی برای افرادی که از سردردهای میگرنی رنج می برند

دکتر مشاوره ؟ اگر شما احساس می کنید میگرن در آینده مطمئن شوید که شما در یک محل خنک و تاریک که شلوغ نیست و که در آن شما می توانید دراز چشمان خود را ببندید و نفس عمیق بکشید. این مهم است که دارو تجویز دستی. اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد, رفتن به دکتر خود. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im