[ad_1]

مانو کومار جین ، معاون رئیس Xiaomi Global ، در توییت خود Mi Notebook 14 با پردازنده 10th Intel Core i3 به زودی در هند راه اندازی خواهد شد. این شرکت از ماه ژوئن Mi Notebook 14 و Mi Notebook 14 Horizon Edition را در هند راه اندازی کرده است. این پردازنده ها با پردازنده های 10th Gen Core i5 و Core i7 اینتل ارائه می شوند. نسخه آینده Mi Notebook 14 نوع پردازنده Intel Core i3 را به مخلوط اضافه می کند و احتمالاً قیمت آن پایین تر از مدل های فعلی است.

طبق جین توییت، نسخه جدید Mi Notebook 14 همچنین برخلاف نسخه Mi Core i5 Mi Notebook 14 و Mi Notebook 14 Horizon Edition که با وب کم خارجی ارسال می شود ، دارای وب کم داخلی نیز خواهد بود. مدل جدید 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی – احتمالاً با یکی از تنظیمات – و 1.5 کیلوگرم وزن دارد. تصویر همراه با این توییت نشان می دهد که طراحی نوت بوک 14 جدید بسیار شبیه به مدل های قبلی آن با صفحه نمایش باریک و بدنه براق خواهد بود. همانطور که از نام آن مشخص است ، نسخه جدید همچنین از صفحه نمایش 14 اینچی بهره می برد.

در حالی که جین تاریخ انتشار را به اشتراک نگذاشته است ، در این توییت اشاره شده که Mi Notebook 14 جدید به زودی ارائه می شود. در توئیتر آمده است: “خیلی زود ، شما باید منتظر این مورد باشید قبل از خرید بعدی NoteBook”. همچنین ممکن است تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه Mi Notebook 14 برای فصل جشن وجود داشته باشد.

Mi Notebook 14 جدید به احتمال زیاد قیمت پایین تری نسبت به سایر مدل های i5 و i7 خواهد داشت. Mi Notebook 14 با پردازنده 10th Gen Intel Core i5 با قیمت Rs شروع می شود. 41999 برای مدل 8 گیگابایتی + 256 گیگابایتی. Mi Notebook 14 Horizon Edition با قیمت Rs آغاز می شود. 51،999 برای مدل Core i5 ، 8 GB + 512 GB. و دقیقاً مانند Mi Notebook 14 قدیمی ، نسخه جدید آن ممکن است از گزینه کارت گرافیک Nvidia نیز استفاده شود.


آیا OnePlus 8T بهترین “پرچمدار ارزش” سال 2020 است؟ ما در مورد Orbital ، پادکست هفتگی فناوری خود ، بحث کردیم که می توانید از طریق Apple Podcasts ، Google Podcasts یا RSS مشترک شوید ، قسمت را بارگیری کنید یا فقط دکمه پخش زیر را بزنید.[ad_2]

Source link

آموزش سئو