بلوغ روانی مهم برای هر ورزشکار در طول همه گیر: Patil

Former هند کریکت Sandeep Patil صحبت کرد در مورد اهمیت بودن ذهنی برای هر ورزشکار و بی سابقه ای در طول این زمان را به جلو توسط coronavirus بیماری همه گیر.

همه کریکت متوقف شده است و از ماه مارس در پی Covid-19 بحران و ورزش است که در حال حاضر به دنبال پیدا کردن آن پا به عقب با انگلستان-غرب هند سه سری تست در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع در جولای 8.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

Patil صحبت در مورد چالش هایی که بازیکن می تواند به عنوان آنها خواهد شد در آینده در این زمینه زیر چنین طولانی اجرا ، “این خیلی زمان نامشخص و چالش برای جستن به عقب و بدون هر گونه آسیب خواهد بود واقعی وظیفه برای هر بازیکن” Patil گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد ‘برنده جام — 1983’.

“اما آنها باید به یاد داشته باشید که همه این چالش ها را اول باید به شدت برخورد در ذهن است. شما نیاز به شروع به آرامی و اطمینان حاصل شود که شما لحن تمرکز خود را بصورتی پایدار و محکم بر روی ساخت یک آسیب-رایگان گشت,” او اضافه شده است.

Being mentally mature important for any sportsperson: Patil
Patil صحبت در مورد چالش هایی که بازیکن می تواند به عنوان آنها خواهد شد در آینده در این زمینه زیر چنین طولانی اجرا ، پینترست

Patil همچنین صحبت در مورد وقت خود را در, ورزش, و چگونه او با استفاده از به اهمیت بسیار زیاد به تهویه روانی بازیکنان است. او همچنین به یاد می آورد هند تاریخی جام جهانی پیروزی در سال 1983 که در آن با وجود اینکه شکست آنها در ادامه به بی حس کردن توانا غرب هند.

“حتی در دوران تصدی من به عنوان مربی کنیا من استفاده می شود برای همیشه تمرکز بازیکنان از نظر ذهنی قوی قبل از هر گونه مسابقات” Patil گفت.

همچنین بخوانید: روز پدر: 5 درس های مالی به تصویب بر روی فرزندان خود

“در طول 83 نهایی جام جهانی پس از ما محدود به 183 ما فکر کردیم که ما به پایین و خارج. اما قبل از ورود بر روی زمینه برای دومین نوبت ما تمام شده بسیار ملتهب وضوح در ذهن ما و به عنوان یک تیم. بقیه آنها می گویند سابقه است!

“بولینگ برای امثال Greenidge ویو ریچاردز بود هیچ کار آسان است اما چون ما متمرکز بر تخمگذار دست ما که جایزه ما قادر به انجام آن است. به طوری که ذهنی بزرگسالان بسیار مهم است برای هر ورزشکار و نه فقط cricketers,” او اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de