روز یادبود ویژه در هوستون رستوران

این آخر هفته را ببینید تعدادی از رستوران ها و کارخانه های لبنی باز برای اولین بار از زمان همه گیر مارس آغاز شد. با فاز دو از بازگشایی تگزاس رستوران می تواند به افزایش ظرفیت به 50 درصد و میله در حال حاضر مجاز به باز کردن با 25 درصد کلاه. روز یادبود خواهد بود که برای اولین بار تعطیلات که در آن تگزاسی می توانید ناهار خوردن در یا حلقه تا بار پس از آوریل 17, زمانی که رستوران ها و کافه ها ممنوع شد از ناهار خوردن در و نوار خدمات با توجه به COVID-19 بحران است. که در سمت چپ بسیاری از کسب و کار خود را از دست دادن درآمد برای روز سنت پاتریک, عید پاک, و بیشتر از روز مادر.

پس از آن انتظار می رود که بسیاری از صاحبان کسب و کار chomping در بیت به رفتن دوباره این آخر هفته روز یادبود و خدمت به مشتریان که آنها را بشدت از دست رفته است. در حالی که روز به معنای افتخار مردان و زنانی که جان در خدمت نظامی به کشور ما آن هم در یک زمان برای ما آمریکایی ها به ایران در عزم ما را برای شکست دادن COVID-19 ویروس و بازگشت ما به زندگی عادی. وحدت ما بهترین راه برای احترام به زندگی از دست داده است.

Pitmaster and Purple Heart recipient, Patrick Feges, in Iraq.

Pitmaster و بنفش قلب گیرنده پاتریک Feges در عراق است.

عکس پاتریک Feges

برای پاتریک Feges که صاحب Feges BBQ با همسر ارین Smith, روز یادبود معنای عمیق تر از حیاط کباب و آتش بازی. Feges یک ارتش ایالات متحده در مبارزه با کهنه که دریافت بنفش قلب برای زندگی-تهدید آسیب های پایدار در عراق است. در یک عاطفی مطبوعاتی برای این روز یادبود Feges گفت: “هر روز یادبود, من فکر می کنم در مورد سه تا از بچه ها که من خدمت در عراق است که به عقب نمی آمد…به خصوص در حال حاضر من فکر می کنم زیادی در مورد افرادی که قرار داده اند و در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای آزادی است. افرادی که همه چیز را قربانی برای آزادی ما. من همه را تشویق به پوشیدن ماسک – آن را مانند یک قربانی کوچک برای نگه داشتن همنوعان امن در مقایسه با آنچه که بسیاری از مردم انجام داده اند و انجام می دهند در حال حاضر.”

در واقع در آن است.

A tisket, a tasket, a'Bouzy has a picnic basket.گسترش

یک tisket یک tasket یک’Bouzy یک سبد پیک نیک.

Photo by Shawn Virene

یک’Bouzy
2300 Westheimer
713-722-6899
abouzy.com

این معاصر شراب فروشی و مشروب فروشی است که در مورد جشن و آن را ارائه سبد پیک نیک خاص و یا به عنوان فرانسوی می گویند le pique-niqueبرای $69. آن را شامل دو رست بیف ساندویچ گیاه مایو, ترافل, چیپس, ماکارونی, سالاد کوکی های خانگی و یک بطری آیالا Brut Majuner شامپاین.

آن را نیز به خدمت یادبود روز صبحانه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر و شام از 3 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر

Feges BBQ is playing it safe and cool with its masks.گسترش

Feges BBQ بازی آن را امن و خنک با آن ماسک.

عکس پاتریک Feges

Feges BBQ Pop-ups
3 Greenway پلازا از طریق چهار شنبه, آوریل 22, 11 صبح تا 3 بعد از ظهر
8217 نقطه بلند, شنبه, مه 23 9 صبح تا 1 بعد از ظهر
1972 Fairview یکشنبه 24 مه 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

صاحب پاتریک Feges و ارین اسمیت به سرعت به دست آورد به خوبی سزاوار نقطه در هوستون کباب صحنه زمانی که آنها باز Feges BBQ در Greenway پلازا. این زن و شوهر قصد دارد برای باز کردن یک جدید در اندازه کامل رستوران در بهار شعبه در 2021. در ضمن آنها در حال انجام pop-ups در بهار شاخه و مونترو به خود کباب گرسنه Houstonians که می خواهند به ترک دودی گوشت و خوشمزه طرف به حرفه ای. BBQ به صورت فله منو شامل اقلام مانند گوشت خوک حلقه (25 دلار) کل قفسه دنده خوک (30 دلار) خرد شده گوشت سینه (35 دلار برای دو پوند) نصف سینه بوقلمون (20 دلار) و بیشتر. وجود دارد دو طرف از جمله محبوب فلفل شیرین مک ‘n پنیر, سالاد برگ کلم برگ و لود سالاد سیب زمینی.

سفارشات باید جلوتر از زمان. دستورالعمل وجود دارد در وب سایت خود را برای پرداخت انتخاب کنید تا. آنها خواهد شد پذیرش پیاده روی تا سفارشات در مونترو محل در پارکینگ در جای شب بسر بردن. خدمه از Tlahuac نیز ممکن است وجود 24 با یک تلفن همراه panaderia. مشتریان می توانند قبل از سفارش نان و شیرینی مانند یک پینا امپانادا ($3) صورتی بوق ($2.50) و نارگیل tres leches آنلاین در papalotaqueria.com

Guard and Grace makes Memorial Day posh.گسترش

گارد و فضل باعث می شود مراسم یادبود روز شیک و مد.

عکس از مایکل آنتونی

گارد و فضل
500 دالاس
346-326-0789
guardandgrace.com

آشپز Troy گارد مدرن steakhouse ارائه شده است یک خانواده سبک کوره کیت که شامل انتخاب یک هشت اونس نوار NY شش اونس آنگوس سیاه فیله مینیون یا هشت اونس خلیج فارس سرخو. همراه با آن سالاد سزار گارد و گریس قارچ دنبلان سیاه و سفید مک ‘n پنیر تروی معروف شکلات تراشه کوکی پلاس یک نمونه از رستوران امضا استیک rub. این کیت 70 دلار در هر فرد. تمام بطری شراب در حال 50 درصد با خرید دو کیت. گارد و فضل بسته است یکشنبه و دوشنبه بنابراین تمام سفارشات برای یک جداجدا سفارش داده شده و منوی استیک کیت باید برداشت شنبه, مارس 23. اتاق ناهار خوری است که در حال حاضر باز برای شام سرویس به عنوان به خوبی.

There's plenty of space for social distancing at Jax Grill's patio.گسترش

وجود دارد مقدار زیادی از فضای اجتماعی فاصله در Jax کوره را در پاسیو.

عکس از ویکتوریا کریستنسن

Jax کوره و نوار
1613 چوپان 713-861-5529
6510 S. برنج 713-668-3606

این بازی گاه به گاه, خانواده, دوستانه رستوران خود ارائه استیک شب ویژه ای برای یادبود روز آغاز و در 4 p. m. در آن ارائه می دهد ده اونس مسکیت-کبابی ribeye با سیب زمینی تنوری و سالاد برای $16. اگر شما در خلق و خوی برای استیک وجود دارد, غذاهای دریایی, سبد مناقصه مرغ fajitas و همبرگر.

Local Foods has five cocktail kits for Memorial Day fun.گسترش

غذاهای محلی پنج کوکتل کیت برای یادبود روز سرگرم کننده است.

عکس لیزا Gochman

غذاهای محلی
2555 کربی, 713-255-4440
714 دانشگاه ییل دریافت کرد و 360-6133
houstonlocalfoods.com

هر دو ارتفاع و کربی مکان پنج طراوت کوکتل کیت برای سرد در حیاط یا ایوان جلو تمام آخر هفته طولانی. را انتخاب کنید از تند, ریتا, Mojito, Gin, 7, تونیک, شاه توت, Julep یا تایلندی ریحان ودکا کولر. کیت شروع در $27 و باعث می شود تا شش نوشیدنی. مشتریان همچنین می توانید با سفارش آنلاین از آن takeout منوی مواد غذایی و راه اندازی.

Get into the spirit at No Label Brewing Co.

دریافت به روح در هیچ برچسب Brewing Co.

عکس از جاش Olalde

هیچ برچسب Brewing Co.
5351 1
281-693-7545
nolabelbrew.com

این آبجوسازی در Katy انجام شده است آن قرنطینه drive-thru برای چند ماه گذشته. در حال حاضر آن را آماده برای باز کردن آن taproom در انطباق با جدید تگزاس دستورالعمل برای کافه ها و رستوران ها. این آخر هفته روز یادبود آن خواهد شد از ویژگی های موسیقی زنده و کامیون مواد غذایی در تمام آخر هفته طولانی. جمعه یعقوب Asbill را از 3 بعد از ظهر تا 10 p. m. در حالی که کریس بویس و DJ تخمیر خواهد بود بخشی از این خط برای شنبه از ظهر تا 10 شب با منظقه Coonexan dishing از غذاهای کاخون مانند اش شله قلمکار پنیر کبابی و سرخ شده ریز ریز کردن گوشت خوک ساندویچ. روز یکشنبه موسیقی زنده ادامه دارد و Araguaney کامیون مواد غذایی را در سایت فروش خود empanadas و مواد غذایی است. روز دوشنبه بنی را Dawgs خواهد بود پارک شده فروش خود را بیش از این بالا سگ داغ است که می تواند شامل گوشت گوزن و آهو و gator. همچنین در روز دوشنبه انجام خواهد شد و نسخه جدید آبجو دائمی صلح است. این یک بشکه سالخورده اندکی سنگین یک اسکاچ آل. بیست و پنج اضافی آبجو در شیر موجود در شش بسته crowlers و growlers. آبجوسازی ادامه خواهد داد به کار خود را از طریق درایو به عنوان به خوبی.

پاسیو در گودال اتاق
1205 ریچموند
832-962-7143
thepitroombbq.com

مایکل Sambrooks’ کباب مشترک است باز جمعه, مارس 22 به صورت منظم ساعت به تگزاس می رود به فاز دو از بازگشایی. آن را به دنبال تمام دستورالعمل دولت با 25 درصد ظرفیت در داخل و ظرفیت کامل در پاسیو. علاوه بر آن کباب خوشمزه, رستوران را crawfish تمام آخر هفته طولانی شروع در 1 بعد از ظهر هر روز تا زمانی که آن را به فروش می رساند. البته نیز وجود دارد کباب است.

اگر شما ترجیح می دهند به جشن در خانه گودال اتاق فله کباب بروید و منوی آن را به عنوان به خوبی.

سنت آرنولد Brewing Co.
2000 لیون
713-686-9494
saintarnold.com

هوستون قدیمی ترین صنایع آبجوسازی ارائه شده است یک بنای یادبود آخر هفته کوره در خانه بسته است که باید در دستور جمعه, مارس 22 و برداشت شنبه, مارس 23 یا یکشنبه, مارس 23. آبجوسازی بسته است برای روز یادبود. این بسته شامل دو نیم پوند برگر بتس دو خانه ساخته شده از کهربا آل bratwursts, نان آهسته خمیر شور رول کاهو, گوجه فرنگی, پیاز, ترشی پنیر, خانه ساخته شده واب, کهربا, آل, خردل, سالاد سیب زمینی و سالاد سبز. آن را نیز همراه با عسل آگاو شراب سیب اپل پینه دوز برای دسر و شش بسته آبجو یا شراب. کل هزینه است $65.

این جمعه آبجوسازی نیز خواهد بود و فروش آن تازه و Sessionable حیاط خلوت و کم کالری IPA در باغ آبجو.

Get it all in one trip at State Fare.گسترش

تمام آن را در یک سفر در دولت کرایه.

عکس توسط جاستین Yoakum

دولت کرایه آشپزخانه و نوار
947 Gessner
832-831-0950

برای کسانی که به دنبال به دست آوردن همه چیز را در یک مکان کوچک خود را جمع آوری کرایه دولت ارائه شده است یک در خانه کباب کباب کیت ($83.20). این شامل چهار Akaushi بتس نان و کاهو و گوجه فرنگی و پیاز و دولت کرایه امضا سس, نان و کره شور ذرت در چوب بلال با چاشنی کیت برای خیابان eloteیک پوند از Akaushi هالاپینیو-پنیر چدار, سوسیس, یک فنجان ترشی شیب و housemade کباب تراشه. که قطعا مراقبت از چهار نفر وجود دارد اضافی کیت و خانواده بسته های بیش از حد.مشتریان می توانید اضافه کردن آبجو و شراب به سفارشات و یا یکی از آن کوکتل کیت مانند مارگاریتا کیت ($35), خونین مری کیت (35 دلار) و یا یک گالن حساسه برای $25. دیگر افزودنیها شامل s’mores کیت (20 دلار) یا شش شکلات تراشه کوکی ها (10 دلار).

سفارشات باید برای کباب کیت شنبه, مارس 23 برای انتخاب کنید تا از صبح شنبه تا پنج شنبه در ساعات کسب و کار.

دولت کرایه نیز اولین بازی خود را صبحانه منو یادبود روز 25 مه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر مهمانان می توانید رزرو را برای ناهار خوردن و یا انجام دور.

Morning Churros make mornings cheerful.

صبح Churros را صبح شاد.

عکس کیرستن Gilliam

مسافر جدول
520 Westheimer
832-409-5785
travelerstable.com

به افتخار روز یادبود و آن در سراسر جهان صبحانه این جهانی رستوران ارائه شده است رایگان و منظور از آن صبح Churros با گرفتن و یا ناهار خوردن در خرید 50 $یا بیشتر. آن صبحانه اجرا می شود و شنبه و یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر آن نیز ویژه صبحانه کوکتل کیت را خارج و از جمله کارائیب ملکه ماری خونین یا خونین ماریا. هر یک از ویژگی های کیت 200 میلی لیتر بطری مشروب و شانزده اونس کوکتل مخلوط به اندازه کافی به شش نوشیدنی. هر کیت $32.

آن را نیز محدود معامله در حال حاضر که در آن مشتریان می توانند یک سفارش رایگان از قارچ Edamame کوفته مرغ یا Karaage با خرید دو entrees. غذای اصلی انتخاب شامل کوتاه دنده Bibimbap ویتنام چا Ca و خرچنگ نرم پوسته پد تایلندی. اضافه کردن در یک شش بسته آبجو و یا انتخاب یک بطری شراب برای $15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im