لوازم پزشکی در یک پرواز

New Delhi
پیام های به عمل اجتماعی فاصله و مکرر ضد عفونی نمایش داده شده در یک ساختمان در مرکز کسب و کار از Gurugram که متصل دهلی نو است. فردا

توسط Anjana Pasricha

“در این دنیا هیچ چیزی نمی توان گفت به طور خاص به جز مرگ و مالیات” گفت: بنجامین فرانکلین یکی از پدران بنیانگذار آمریکا. زندگی در پرتکاپو پایتخت هند برای بیش از چهار دهه, من به راحتی می تواند اضافه شده یکی دیگر از دو مورد: پی در پی سر و صدا از ترافیک و همیشگی جمعیت در مکان های عمومی.

تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تغییر داد.

من کروز در طول هشت خط شریانی جاده که کشتی officegoers در دهلی نو به یک مرکز کسب و کار پر جنب و جوش شهر هم مرز است. آن است که به طرز مرموزی خالی چشم من هرگز تصور ممکن است هنگامی که من به مذاکره این مخوف رفت و آمد بارها و بارها چک کردن نقشه های گوگل امیدوار است که این مسدود شدن جاده ها تا به حال به طرزی جادویی پاک.

آن اتفاق افتاده است هر چند نه کاملا راه من تا به حال برای آرزو. من روبرو می شوند و تنها تعداد انگشت شماری از وسایل نقلیه و دو پلیس موانع. در یک شهر برای بدنام نقض قوانین پلیس بررسی هر خودرو به اجرای دقیق مستند شده است که در جای خود برای 10 روز گذشته. من می توانید سرمایه گذاری فقط به این دلیل از من پرس کارت.

New Delhi
پلیس در دهلی نو تعیین کرده اند تا موانع برای اجرای دقیق coronavirus مستند. فردا

یک بار پر سر و صدا و شلوغ سرمایه به 20 میلیون نفر در حال حاضر حقیقی, مجازی, شبح, شهرستان.

کوچک کنار جاده حاجت ساخته شده است که یک زندگی فروش لوله کشی چای داغ در زمستان نوشیدنی های سرد و در تابستان در حال توقیف. خیابان چرخ دستی است که به فروش می رسد وعده های غذایی مانند املت بریزید و نان به خط خودکار رانندگان ریکشا که منتظر برای مشتریان خارج از یک مرکز خرید در نزدیکی خانه من رفته اند. ایستگاه های سوخت باز هستند اما عملا هیچ مشتریان. من نقطه تنها سه نفر از اعضای یک خانواده trudging در امتداد جاده همراه با چند deliverymen.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

Glitzy آگهی در هوردنجس (جایگزین شده است با پیام های بهداشتی در مورد کوروناویروس: “حفظ حداقل شش فوت فاصله;” “عمل شستن مکرر دست ها با صابون;” “می گویند Namaste به جای از دست دادن.”

همیشه در حال جنب و جوش, مرکز کسب و کار مجاور دهلی نو aspirational آدرس دفتر برای افراد جوان است متروک بلند آن شیشه و کروم ساختمان silhouetted در برابر خالی خیابان.

New Delhi
پمپ بنزین در دهلی نو باز هستند اما در یک شهر در مستند وجود دارد عملا هیچ مشتریان. فردا

داخل دردار مجتمع مسکونی در Gurugram در لبه دهلی نو واکر و جاگر که زنده شدن جاده در داخل جامعه هر روز صبح و شب از دست رفته مردم قرار نیست به گام از خانه های خود برای ورزش تنها برای ضروری شغل. و رفته است ارتش آشپز خدمتکاران و باغبان که راه می رفت در هر صبح.

اچ متوقف می شود در خارج از دروازه چت برای چند دقیقه. او به من می گوید او بیرون رفت و به طور خلاصه به پرداخت خود را, خدمتکار, حقوق ماهانه او — او را به گذشته 5 دلار.

که نگرانی برای میلیون ها نفر از کارگران کم درآمد که هیچ کارت های اعتباری به هیچ بانک مانده و گرفتار شده بودند در این مستند اعلام کرد با فقط چهار ساعته در مارس 24 قبل از آنها بودند پرداخت دستمزد خود را.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

ما همه دردناکی آگاه باشید که بدترین عواقب ناشی از این ویروس به ارمغان مسافران خارج از کشور از طبقات متوسط و نخبگان هستند که عهده ضعیف است.

مردان در حال اجرا کوچک مواد غذایی و فروشگاه های گیاهی در من پیچیده به من بگویید که آنها خوش شانس هستند چرا که آنها تا به حال به پایین کشیدن کرکره خود را. فروشگاه مواد غذایی سهام در حال اجرا هستند کم پس از موج هراس از خرید. وجود دارد بیشتر نوشابه و چیپس برای مشتریان به مصرف به عنوان آنها در حالی که دور شب آرام تماشای تلویزیون. اما سبزی صاحب مغازه در حال انجام کسب و کار سریع به عنوان بسیاری از مردم دریغ به سرمایه گذاری در خارج از مجتمع.

New Delhi
یک افسر پلیس انسانهای یک ایست بازرسی در اجرای جدید دهلی coronavirus مستند. فردا

در برخی از کشورها افرادی که نمی توانند سرپا ایستادن کردن در داخل خانه های خود را زیرا آنها به کار ممکن است تعداد خود را خوش شانس در این زمان. اما برای میلیون ها نفر از سرخپوستان در پایین اقتصادی اقشار مانند این فروشگاه صاحبان حفاظت از معیشت است به مراتب بزرگتر نگرانی از coronavirus.

“من با استفاده از یک ماسک وقتی که من رفتن به بازار عمده فروشی را انتخاب کنید تا سبزیجات. دیگر از آن, من اهمیتی نمی دهند. اگر چیزی است که اتفاق می افتد به من هیچ چیز نمی تواند آن را متوقف کند” سبزی صاحب مغازه شانکار می گوید من خوش بازتاب آن جبری و فلسفه است که میلیون ها پایین اقتصادی اقشار سوگند در این کشور است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

در حالی که اعلام این مستند نارندرا نخست وزیر گفت شهروندان “به یاد داشته باشید زمانی که زندگی وجود دارد وجود دارد امید” به درایو صفحه اصلی نیاز برای اندازه گیری شدید.

این پیام ممکن است از دست داده اند در شش دستمزد روزانه کارگران که من تا به حال به تماشای برای ماه نوسازی یک خانه مقابل من است. این پروژه متوقف شده است. آنها در میان دهها هزار نفر از کارگران مهاجر است که صدها کیلومتر به روستاها — تنها پناهگاه برای بیکاران کار که مشاغل از دست رفته و پول اجرا می شود ؟

همچنین به عنوان خوانده شده – اجتماعی فاصله و مستند قوی ترین واکسن: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

با همه چیز در یک وقفه توییتر از پرندگان کرده و به جای سر و صدا از یک شهر پر سر و صدا. بهار انجامید بیش از حد معمول و گل هنوز در شکوفه. آسمان در جهان آلوده ترین پایتخت تبدیل شده اند به رنگ آبی چیزی یک شهر به طور معمول کفن در خاکستری دود را جشن گرفته و با ذوق در زمان عادی. من می توانید خاموش کردن دستگاه تصفیه هوا و باز شدن پنجره به اجازه دهید در هوا است که تمیزترین در سال است.

اگر چه ما در حال تنفس لایو هوا, هیچ یک از ما است که تنفس آسان به ما ارز یک تهدید برای بهداشت عمومی و حتی مرگبارتر یکی. همه ما می دانیم که شهرستانها مثل من با عظیم جمعیت را به مبارزه بیشتر اگر عفونت چرخش خارج از کنترل. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر