قیمت گوشت رو شما آبی است ؟ این گیاه بر اساس دستور العمل های شما می توانید ذخیره سبز

اخیر کمبود گوشت در مواد غذایی محلی در بازارهای گوشتخواران گریه ناپاک.

در این زمان کمبود است نه نتیجه احتکار پیش از coronavirus پناهگاه در خانه سفارشات خود را به دلیل ویروس بسته شده است برای پردازش گوشت امکانات در سراسر کشور است.

این کمبود گوشت نیز ناشی از قیمت به موشک وار رفتن.

“مبارزه ما هر روز در رستوران می گوید:” علامت Blust معاون بازاریابی و عملیات برای Prawnbroker رستوران ،

“ما ممکن است قادر به دریافت یکی از ما نخست پروتئین و یا آنها رفته تا آنجا که 30 تا 50 درصد. در فروشگاه های مواد غذایی, مصرف کنندگان استفاده می شود به پرداخت زیر 2 دلار و پوند و در برخی موارد با دیدن قیمت به 5 دلار و در حال حاضر به توقف به خصوص با کاهش درآمد.”

بیشتر: SWFL تولید گوشت دیدن خروش به عنوان ایالات متحده پردازنده های مبارزه با COVID-19

و: ما با ارسال یک استروئ آشپز در آشپزخانه حمله و نتایج خوشمزه بود

در حالی که این مواد غذایی اخبار سخت است برای بسیاری از مردم به, فرو کردن گیاه خوار زندگی می کنند خوشحال است.

بسیاری مبتنی بر گیاه خواران به شما خواهند گفت که رها مصرف گوشت به دلایل بهداشتی. در حال حاضر برخی در حال پیوستن به این گیاه برای اقتصاد است.

Blust و همسرش سوزان شروع به برش گوشت از رژیم غذایی خود را شش سال پیش; کلسترول نگرانی برای او فشار خون ،

بیشتر: سبزی: 63+ گیاهی و گیاهی رستوران در SWFL

انتقال نیست یک شبه اتفاق می افتد اما در حال حاضر علامت می گوید: او در حدود 80% گیاهی (آن را سخت به مقاومت در برابر Prawnbroker ماهی شیب) در حالی که سوزان برش گوشت در دسترس نباشد.

علامت فعال در جامعه شرکت در برنامه ریزی و امور خیریه و آشپزی حوادث. او همچنین تبدیل شدن به یک رهبر در گیاه مبتنی بر جامعه است و برای تحصیل در رشته جامع مشاوره تغذیه صدور گواهینامه.

دوستان و آشنایان به طور فزاینده ای از Blusts برای مشاوره در مورد چگونه برای شکستن تا با گوشت و یا حداقل ایجاد محدود حق ملاقات.

این که آیا آن را برای سلامت اقتصاد و یا هر ترکیبی از این دو علامت می گوید: “تغییر از گوشت ماهی است که بزرگترین گام های کودک.شما با دیدن این افزایش قیمت پس وجود ندارد همان نوع از زنجیره تامین با وحشی غذاهای دریایی است.”

نه به ذکر است کافی محلی عرضه است.

اگر شما یک غذای دریایی, فرد, لوبیا (به خصوص خشک) تبدیل به یک ومزه مقرون به صرفه جایگزین برای گوشت است.

“این فقط تفکر متفاوت” سوزان می گوید: “من می توانید تقریبا هر دستور غذا را و آن گیاهی از جمله بلونز.”

او با استفاده از سویا بر اساس جایگزین گوشت را در مخلوط دستور و در حالی که آن را نمی ممکن است صرفه جویی در مقدار زیادی از پول را در بخش گوشت آن نمرات در طعم و مزه.

هنگامی که به دنبال کاهش صورتحساب مواد غذایی خود را با کاهش تعداد شب وجود دارد این است که گوشت روی میز و بدون ایجاد یک شام شورش سوزان می فرستد دوستان به خرگوش و گرگ.

“این سایت یک منبع عالی برای افرادی که مایل دستور العمل های که در حال آرامش و مرزه اما بدون گوشت,” او می گوید.

“من وزن از دست داده حق دور می گوید:” علامت در مورد برش گوشت از رژیم غذایی خود را. “مغز مه بین 12 و 2 از بین رفته است و سطح انرژی من بیشتر پایدار.”

فرو بردن پا خود را به گیاهی استخر به دلایل اقتصادی می تواند پیشرو برای چیزی به مراتب بیشتر است.

جینا توس می نویسد: در مورد غذا و شراب را به اخبار مطبوعات و در thebirchbeat.blogspot.com. به دنبال او را به عنوان @ginabirch در توییتر و پیدا کردن خود را در Facebook.

خرگوش و گرگ’ گیاهی ترد فلفل سیاه و گل کلم استیک

این دستور از نویسنده لورن هارتمن خدمت 4.

مواد تشکیل دهنده

1 سر گل کلم

1 فنجان شیر غیر لبنی, (من با استفاده از شیر سویا)

1 قاشق چای خوری سرکه سیب

¾ فنجان آرد همه منظوره

½ فنجان نشاسته ذرت

1 قاشق چای خوری نمک

1 قاشق چای خوری تازه-cracked فلفل سیاه

2 ½ فنجان panko خرده نان

نور روغن برای سرخ کردن

برای سس قارچ

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

4 حبه سیر خرد شده

1 فنجان قارچ ورقه شده

2 قاشق غذا خوری کره گیاهی (من با استفاده از زمین تعادل)

2 قاشق غذا خوری آرد همه منظوره

1 فنجان آبگوشت گیاهی

1 قاشق چای خوری مرغ و ادویه (معمولا حاوی آویشن و مریم گلی و رزماری و جوز)

نمک و فلفل را به طعم و مزه

دستورالعمل

از پیش گرم کردن فر به 425 درجه است.

قطع سر خود را از گل کلم به استیک. شما احتمالا نیاز به تر و تمیز به پایان می رسد که در آن گلچه متصل نیست به ساقه. سپس برش مرکز به استیک. شما باید قادر به دریافت حدود 4 استیک. آنها را کنار گذاشته است.

ماهوت پاک کن زدن با هم غیر لبنی شیر و سرکه سیب. در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن با هم الک کردن آرد و آرد ذرت و سپس ماهوت پاک کن زدن در نمک و فلفل. پور غیر لبنی شیر و سرکه را به مواد خشک. ماهوت پاک کن زدن به طور کامل به ترکیب و ایجاد مرطوب خمیر.

قرار دادن panko در یک کاسه جدا شود. قرار دادن هر یک از گل کلم استیک به مرطوب خمیر. کت به طور کامل اجازه هر گونه بیش از حد چکه کردن. سپس در کاسه panko و کت هر طرف در panko. تکرار با گل کلم.

حرارت روغن در تابه نچسب روی متوسط به بالا حدود ¼ اینچ نفت باید در پایین. اضافه کردن گل کلم استیک. طبخ در یک طرف برای 2-3 دقیقه تا خوب و قهوه ای و ترد. سپس تلنگر و قهوه ای در طرف دیگر.

جای گل کلم استیک را در یک ظرف ورق و پایان در فر در 425 درجه به مدت 5-7 دقیقه به مطمئن شوید که گل کلم پخته شده از طریق.

در حالی که گل کلم در فر را نا مشروع. حرارت روغن زیتون در بالا متوسط در یک نچسب یا کتری ریخته گری آهن. اضافه کردن سیر و قارچ. سرخ کرده و حدود 5 دقیقه به طبخ قارچ و سیر, کاهش گرما به عنوان مورد نیاز است. فصل را با چند نیشگون نمک و فلفل.

حذف قارچ ها را از تابه در یک کاسه قرار داده و کنار بگذارید. سپس اضافه کردن کره گیاهی را به تابه. ذوب کره را در متوسط پایین و پس از آن آرد اضافه کنید. ماهوت پاک کن زدن با هم را roux. باید آن را خمیر مانند. آشپزی برای یک دقیقه پس از آن ماهوت پاک کن زدن در آبگوشت گیاهی. مطمئن شوید که roux را به طور کامل ترکیب شده و وجود دارد بدون توده. بجوش و خروش آمدن برای یک لحظه به ضخیم شدن. فصل با, مرغ, ادویه و کمی نمک و فلفل. سپس قارچ را اضافه پشت در. طعم و تنظیم چاشنی.

یک بار گل کلم و استفاده نا مشروع در حال انجام خدمت بلافاصله. من بالا من گل کلم با استفاده نا مشروع قبل از سرو راست به طوری که آنها نمی خیس.

یادداشت: شما می توانید پخت استیک بدون سرخ کردن آنها فقط نمی خواهد به عنوان قهوه ای و ترد. شما می توانید پخت آنها را در 425 درجه به مدت 15-20 دقیقه تا زمانی که ترد و پخته شده از طریق.

سوزان وگان هش

مواد تشکیل دهنده

1 بسته Gardein نوار مرغ

1 متوسط پیاز ویدالیا

2 حبه سیر خرد شده

¼ فنجان شراب سفید

4-5 کوچک سیب زمینی قرمز, تکه

1 به 1½ فنجان هویج خرد شده

تازه آویشن یا رزماری خرد شده

روغن زیتون

آبگوشت گیاهی

جهت

ماهی تابه حرارت بیش از متوسط حرارت بالا و اضافه کردن یک قاشق غذاخوری از روغن زیتون را همراه با پیاز خرد شده. در روغن سرخ کرده تا زمانی که روشن است. اضافه کردن سیر و تکه Gardein مرغ و طبخ تا زمانی که همه چیز را در تابه است کاراملی و سپس اضافه کردن شراب سفید. اضافه کردن سیب زمینی و هویج و آویشن و رزماری.

پوشش موارد در تابه با آبگوشت گیاهی. اضافه کردن فلفل سیاه و نمک را به طعم و مزه. (من مقدار زیادی از فلفل سیاه و سفید.) حرارت را تبدیل به بجوش و خروش آمدن و پوشش تا زمانی که سیب زمینی و هویج پخته شده اند. اضافی گیاهی سوپ اضافه شود ممکن است در صورت نیاز. نشاسته از سیب زمینی را ایجاد نا مشروع در تابه.

باقلا بلونز

مواد تشکیل دهنده

2 (14 اونس) قوطی بزرگ شمال لوبیا

4 قاشق غذاخوری روغن زیتون

1 پیاز متوسط خرد شده

1 فنجان هویج خرد شده

½ فنجان کرفس خرد شده

6 حبه سیر خرد شده

2 برگ سرخ مایل به قرمز

1 فنجان شراب سفید

2 (28 اونس) قوطی گوجه فرنگی با ریحان

½ فنجان جعفری خرد شده خرد شده

1 پوند پخته گندم ماکارونی خود را انتخاب و یا استفاده از کدو ماکارونی

چلپ چلوپ از سرکه بالزامیک

گیاهی خرد شده پنیر پارمسان

جهت

جوش در یک قابلمه بزرگ از آب پاستا.

تخلیه هر دو قوطی لوبیا. خمیر محتویات 1 می توانید با یک چنگال را ترک و دیگر تمام. تنظیم هر دو کنار تا زمانی که مورد نیاز

روغن را در یک قابلمه متوسط روی حرارت متوسط. اضافه کردن پیاز و هویج و کرفس و نمک/فلفل را به طعم; پوشش و آشپزی, گاه تکان دهنده تا زمانی که نرم شده حدود 10 دقیقه. اضافه کردن سیر و برگ بو; طبخ تکان دهنده تا معطر در حدود 15 ثانیه است.

اضافه کردن شراب افزایش حرارت بالا بجوشانید و تا زمانی که بسیاری از تبخیر مایع 3-4 دقیقه. اضافه کردن گوجه فرنگی و آب میوه خود را, جعفری, پوره لوبیا و unmashed لوبیا. اضافه کردن یک چلپ چلوپ از سرکه بالزامیک و آن را به یک پر جنب و جوش و بجوش و خروش آمدن طبخ. گهگاه هم بزنید تا ضخیم حدود 12-15 دقیقه است.

خدمت به بیش از مورد علاقه خود را و گندم ماکارونی یا اسپاگتی, کدو, با یک نم گیاهی پنیر پارمسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de