شهردار ترنر را سریع حذف مؤتلفه آثار

شهردار سیلوستر ترنر پنج شنبه اعلام کرد در نظر گرفته شده حذف دو متفق مجسمه خواهد بود سریع اتفاق می افتد قبل از Juneteeth این مراسم در ژوئن 19 روز در سال 1865 زمانی که بردگان در تگزاس خوانده شد رهایی ا …

“ما برنامه ریزی برای جابجایی مؤتلفه مجسمه از پارک های عمومی به مکان های بیشتر مربوط به دوران مدرن حفظ تاریخچه و فراهم می کند یک فرصت برای شهر ما به درمان” ترنر در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

هر دو مجسمه از ریچارد “دیک” Dowling در پارک هرمان و روح کنفدراسیون در سام هوستون پارک نیست, محدود, معدن و اما. ترنر که ایجاد شهر هوستون مؤتلفه موارد نیروی کار در سال 2017 توصیه شده توسط مجموعه ای از مورخان رهبران جامعه و گروه مدیران که آن بهتر خواهد بود برای انتقال این مجسمه به جای. این حرکت اتفاق نمی افتد در هزینه مالیات دهندگان.

هوستون وقف ارائه کمک مالی به انتقال روح از کنفدراسیون به هوستون موزه فرهنگ آفریقایی آمریکایی. جان, حدس, مدیر عامل بازنشسته از HMAAC اظهار داشت: در نسخه: “ما یک فرصت برای یادگیری از تاریخ ما خوب و بد را واقعا ایجاد یک ملت است.”

مجسمه ریچارد “دیک” Dowling به احتمال زیاد خواهد شد نقل مکان کرد به سابین عبور از میدان نبرد دولت, سایت تاریخی در بندر آرتور. ایرلندی-متولد Dowling دریافت تمجید فرمان او در مؤتلفه پیروزی در سابین تصویب در سال 1863. این مجسمه معرفی شده در سال 1905 راه اندازی شد با تشکر از تلاش های جمع آوری اعانه از ایالات مؤتلفه جانبازان و همچنین جورج هرمان که مجسمه واقع شده است در این نزدیکی هست.

“در حالی که ما مشغول کار بر روی یک طرح را برای برخی از زمان من تصمیم به حرکت به جلو در حال حاضر با توجه به حوادث چند هفته گذشته,” ترنر در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

اعلام مجسمه های ” سریع حذف دنبال ترنر امضای یک فرمان اجرایی محدود کردن استفاده از نیروی کشنده توسط هوستون اداره پلیس. ترنر اعلام کرد قصد خود را به انجام این کار روز سه شنبه در مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

سفارش نیاز به تاکید بیشتر بر د-تشدید تکنیک ها و همچنین ممنوعیت گردن محدودیت و chokeholds است مگر اینکه آن را “عینی لازم است.” این منظور نیز منع قرار دادن یک افسر وزن در گردن یک مظنون که اعتقاد بر این است چگونه فلوید زندگی خود را از دست دو و نیم هفته پیش همراه با جدید “وظیفه شفاعت” قوانین است. سه افسر ایستاده بود idly در حالی که فلوید مهار شد.

در ضمن منظور ممنوع یک افسر تیراندازی در یک وسیله نقلیه در حال حرکت دوباره مگر اینکه آن را “عینی معقول” و ممنوع “بدون دست کشیدن حکم” بدون HPD رئیس پلیس تایید.

یکی دیگر از تغییر تگزاس را رهبری تشکر. گارنت کلمن (D-هوستون) است که در تگزاس کمیسیون در اجرای قانون و, یک سازمان است که تنظیم همه اجرای قانون در دولت موافقت کرده است که آن را در حال حاضر ضمنی و تعصب آموزش اجباری برای همه افسران.

ملی مکالمه برای حذف مؤتلفه نماد در قالب پرچم مجسمه ها و تصاویر دیگر پدید آمده پس از چارلستون SC کلیسا قتل عام در سال 2015 که در آن نه آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شدند در حالی که حضور یک مطالعه کتاب مقدس است.

وظیفه نیروی آغاز شده توسط شهردار ترنر تاسیس شد به نقد و بررسی مؤتلفه symbolson هوستون اموال عمومی و به ارائه توصیه های در مورد آنچه باید انجام شود با آنها.

دو نقاشی های دیواری واقع در Julia Ideson ساختمان و همچنین دو مجسمه بودند که پرچم به عنوان “موارد خاص برای در نظر گرفتن” توسط نیروی کار با توجه به یک گزارش نهایی داده شده در مارس 2018. در حالی که در نهایت تصمیم گیری بر عهده شهردار وظیفه نیروی توصیه می شود این نقاشی های دیواری هر دو تصویر می کشد خانه Robert E. Lee و رئیس جمهور سابق کنفدراسیون Jefferson Davis, باقی می ماند اما این علامت بود اضافه شده به متن را به “زمان و دلیلی که برای آنها راه اندازی شد و نمایش داده می شود.”

هر دو مجسمه که حذف خواهد شد از هوستون اموال عمومی شروع هفته آینده ممکن است در نهایت در ذخیره سازی موقت برای هم بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de