یک روز پس از کاهش به تاریخ شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو تصمیم به تعطیل county parks بیش از شرق آخر هفته شهردار سیلوستر ترنر شنبه تغییر ذهن خود و اعلام کرد او در اختتامیه این شهر پارک ها به عنوان شروع در روز جمعه.

چه چیزی تغییر ذهن خود را? در 1:30 بعد از ظهر امروز گفت: هوستون در بخش بهداشت و درمان به نام با آخرین شماره: دو مرگ و میر بیشتر و اضافی 615 موارد مثبت coronavirus گزارش در میان ساکنان شهر — بزرگترین-بعد پرش تا کنون برای هوستون.

“است که یک پرش به بالا,” نقاب شهردار گفت: در 3 p. m. کنفرانس مطبوعاتی. “من تصمیم به گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی.” او توجه داشته باشید که در حدود نیمی از موارد ناشی از اسفند یک مورد دیگر از تاخیر در گزارش نتایج COVID-19 انجام شد.

“قبل از من گفت که مه بود و بسیار بسیار مهم ماه برای ما” ترنر گفت. “به منظور تقویت است که من در حال حاضر اطلاع داده که از این آخر هفته پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال رفتن به بسته برای تعطیلات آخر هفته است.”

این شهرستان در مجموع تعداد موارد مثبت در حال حاضر در 1,995 با 14 مرگ و میر. این دو آخرین میر درگیر یک مرد سفید در 80s که درگذشت در مارس 27 و یک ساله اسپانیایی زن در 70s که درگذشت در مارس 2, شهردار گفت. هر دو تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

یکی از چیزهایی است که ممکن است کمک به هر دو شهر و شهرستان در خاموش کردن پارک ها است و بد آب و هوا انتظار می رود آمار منطقه هوستون شروع امشب حدود 8 ساعت است. رعد و برق بالا باد و احتمال تگرگ تمام شده است هوا همراه با 1 تا 2 اینچ از باران.

“از ما 380 پارک های ما توانایی قفل کردن 100 از آنها با گیتس” گفت: Steve Wright, مدیر هوستون پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش. “آغاز خواهد شد که در غروب این شب است.” برخی از محبوب ترین پارک مانند هرمان و یادبود نیست دردار. پرسید که چگونه آنها در حال رفتن برای متوقف کردن مردم از رفتن در رایت گفت: وجود خواهد گشت پارک رنجرز به عنوان به خوبی به عنوان هوستون اداره پلیس به مطمئن شوید که ساکنان نقض نیست شهردار در آخرین سفارش.

پرسید: چه اتفاقی می افتد به مردم سرپیچی از دستور هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: “اگر ما با رعایت یک هشدار ما با پیروی اما اگر ما دوباره 30 دقیقه بعد و شما وجود دارد سپس شما نشان می دهد که شما واقعا مطابق و شما احتمالا دریافت استنادی.

“و اگر شما حاضر به ترک پس بدیهی است که شما به موضوع بازداشت. ما ترجیح می دهند به استفاده از قند است. با آب و هوا است که در آینده ما ترجیح می دهم که مردم در خانه بمانند در وهله اول”.

اکودو همچنین نشان داد نام وزارت کارآگاه است که همچنان در شرایط بحرانی در ونتیلاتور با کوروناویروس. رئیس پلیس گفت: افسر خانواده تا حد زیادی قدردانی از نگرانی و دعا برای افسر و می خواهم مردم بدانند که نام خود را.

رامون “ری” سروانتس, 57, یک, قتل, سرد مورد کارآگاه. همسر خود را لیز سروانتس نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و در انزوا در خانه اکودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im