شهردار ترنر می گوید: نمی توان در یک عجله به معاشرت فقط هنوز

فرماندار تگزاس ساخته شده است که تصمیم خود را اجازه می دهد تا رستوران و مراکز خرید به باز کردن این جمعه اما شهردار سیلوستر ترنر روشن ساخته است در یک بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او نیست در هیچ عجله به عجله کردن و مورد مهم نیست که چقدر او می خواهد محلی برای بهبود اقتصاد مالی و ضرب و شتم آن را گرفته شده از COVID-19.

“برای خودم, من قصد دارم برای ادامه به بسیار محتاط” ترنر گفت. “فقط به خاطر چیزی باز می شود تا معنا نیست که شما باید برای رفتن وجود دارد.”

در یک روز دیگر است که در آن شهردار قرائت شد آخرین آمار از هوستون وزارت بهداشت — چهار مرگ و میر گزارش شده آوردن شهر COVID-19-مربوط به مرگ تعداد به 50 و 61 مورد جدید آوردن تعداد کل شناخته شده مثبت coronavirus موارد در هوستون به 3,419 — ترنر خواست جامعه برای حفظ اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و در ادامه به پوشیدن ماسک ،

دکتر دیوید Presse مقام های بهداشتی برای شهر تکرار شهردار اظهارات. “این بیماری می تواند ویرانگر اگر ما به آن یک فرصت است.” او نیز ساخته شده است که در حالی که تعداد مرگ و میر در این شهر نسبتا کوچک است و تعداد موارد مثبت است.

شهردار خواست مردم را به آزمایش می شود که آیا علامتی یا نه به طوری که آنها می توانید یک ایده بهتر از طیف وسیعی از بیماری همه گیر در منطقه هوستون.

در همین حال بیش در آماده هریس, سایت شهرستان گزارش شده و در مجموع 53 کشته و در مجموع
2,567 موارد مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

ایندکسر