شهردار اعلام کرد گسترش تعداد تست سایت خواستار ادامه اقدامات پیشگیرانه

هوستون شهردار سیلوستر ترنر و شهر را بازیابی تزار ماروین Odum گرد هم آمدند پنج شنبه اعلام افزایش قابل توجهی در تعداد ثابت و تلفن همراه COVID-19 مراکز تست در حالی که همچنین با تاکید بر این که مردم را به انجام آن بخش در ادامه به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

Turner شروع کنفرانس مطبوعاتی در مد معمول خود با اعلام تعداد اضافی مرده با توجه به corornavirus – سه آوردن مجموع هوستون مرگ و میر 93 — و اضافی 88 جدید تایید موارد COVID-19 آوردن تعداد کل موارد مثبت به 4.227. در ضمن شهرستان هریس گزارش شده و در مجموع 69 مرگ و میر.

اگر چه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت مانند دیگر فرمانداران در سراسر ایالات متحده شده است سفارش و مرحله به مرحله در شل شدن محدودیت در کسب و کار مانند رستوران ها سالن مو و ورزشگاه به اقتصاد در حال حرکت دوباره نیست و همه متقاعد شده است این است که امن ترین مسیر را برای تگزاسی. شهردار خواست ساکنان باقی می ماند و با احتیاط خود را در برخوردهای اجتماعی.

“این ویروس هنوز هم در حال حاضر در جامعه ما هنوز هم رایج است و ما نیاز به ادامه به تعامل اجتماعی فاصله پوشیدن چهره ما پوشش. اعداد به عنوان یک گریم یادآوری و واقعیت است که COVID-19 است که هنوز هم در جامعه ما و باید همچنان به ترویج تمام چیزهایی که باید کمک به نگه داشتن ما تعداد نسبتا کم است.”

شهر برنامه ریزی برای یک مجموع از 24 ثابت و تلفن همراه, تست سایت در تمام مناطق شهرستان (به جز غرب در فاز اول) آن را به عنوان تلاش می کند به دادن اطلاعات محور اولویت به آسیب پذیر ترین در جمعیت Odum گفت. سایت و تغییر خواهد کرد بسته به نوع مشارکت آنها در آنها, مقامات گفت. این شهر همچنین قصد دارد به استخدام اضافی 300 تماس با ردیاب. هزینه برآورد شده از این همه تست و ردیابی است که حدود 56 میلیون مقامات شهرستان را گفت.

“این تلاش بزرگ است و آن نیاز به یک ارتش بزرگ از مردم است. ما صحبت کردیم در مورد بهداشت عمومی ارتش است که ما نیاز به ساخت” گفت: این شهر اقتدار بهداشت دکتر دیوید Persse. او گفت: این شهرستان احتمالا انجام یک کار عادلانه به استخدام افراد فوق العاده مورد نیاز برای انجام تماس های ردیابی هنگامی که یک مورد مثبت از COVID-19 شناسایی شده است در یک فرد ردیابی کردن تمام افراد دیگر این فرد ممکن است با آن مواجه شده اند.

Persse تاکید کرد که “مسئولیت فردی” بسیار مهم بود. “مهم نیست چقدر بزرگ ما را ارتش ما در حال رفتن به قادر به نشستن در مقابل خانه خود را و مطمئن شوید که شما به دنبال قوانین” او گفت:. “Byt انجام این کار, شما در حال حفاظت از افراد نزدیک به شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im