نقاب بدبختی وجود دارد, ماسک, مشکلات, اما راه حل های بیش از حد

وقتی شما می شنوید کسی می گویند پوشیدن ماسک, درد, شما می خواهید به رول چشم خود را. برای شما شاید با پوشیدن یک ماسک به معنای واقعی کلمه درد است.

تعدادی از مشکلات هر دو جسمی و پزشکی, علت مردم به خجالتی و دور از ماسک های آنها در غیر این صورت پوشیدن برای ایمن ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. واکنش های آلرژیک دستگاه شنوایی است که درهم, ماسک, باند, مشکلات تنفسی و fogged, عینک تمام بازی را به خوبی تاسیس احساس ماسک هیستری.

آیا می دانید؟: ذغال سنگ در کمیسیون تصویب دستور ماسک

و: فورت مایرز نتواند به اتخاذ قطعنامه تشویق ماسک

Maskne

یک محرک صورت پوشش ممکن است به عقب به روز از شوالیه در زره است. آن را به نام maskne یک آکنه تشدید ثابت rub از مواد بر روی پوست.

فوتبال و هاکی بازیکنان آن را دریافت کنید. موتورسواران می توانید آن را انتخاب کنید تا در مسافت های طولانی سفر. حتی بد اتصالات کلاه از 15 قرن زره پوش می تواند باعث آن است.

فکر خود را به عنوان قوم و خویش به سر لانسلوت را نمی سهولت ناراحتی.

“این به طور خاص یک شکل از آکنه شناخته شده به عنوان آکنه اسلاید است که به خوبی شناخته شده پدیده ای است که در ارتباط با جوانان و نوجوانان که پوشیدن ماسک برای اهداف ورزشی و یا کلاه” توضیح داد: Brandon Kirsch, M. D., chief of dermatology برای NCH سیستم بهداشت و درمان در ناپل. “آن را تشدید مکانیسم های زیر بنایی است که منجر به آکنه.”

مشکل وقتی پیش می آید یا تجمع در منافذ پوست که منجر به رشد بیش از حد باکتری ها به طور معمول بر روی پوست و یا از باکتری های معرفی شده به منافذ از روسری. که شامل ماسک.

“لمس کردن ماسک قرار دادن آن در و و آن را خاموش و قرار دادن آن بر روی سطوح است که ممکن است آلوده به باکتری” تمام راه هایی برای تجمع باکتری است که ملتهب منافذ. آرایش زیر ماسک و ماسک است که تغییر و یا شسته شده و اغلب به اندازه کافی هستند و دیگر محیط های باکتریایی.

افرادی که استفاده از محصولات تخصصی خود را در پوست از جمله کرم های ضد پیری را پیدا انسداد ماسک تشدید هر چه اثر این محصولات داشته باشد.

افراد با پوست چرب هستند بیشتر در معرض خطر است. اما کسی آسیب پذیر است وی افزود: “من از دیدن یک مقدار قابل توجهی از آن است.”

برای برخی از مردم این ماسک یک محرک پوست باعث درماتیت تماسی قرمز بثورات خارش دار. یک واکنش آلرژیک به مواد در ماسک شما با پوشیدن ممکن است در گسل و یا ممکن است یک عفونت است.

راه حل های ممکن است متفاوت باشد برای هر یک از این. اما Kirsch وجود دارد گفت: برخی از اصول اساسی:

پوشیدن ماسک عاقلانه. “پوشیدن ماسک خود را در هر کجا که آن را مناسب و لازم است اما آن را خاموش هنگامی که شما به آن نیاز نیست,” او گفت:. “شما باید اجازه دهید پوست شما نفس بکشد.”

خود را تغییر دهید و آن را تمیز کنید. ماسک یکبار مصرف احتمالا باید یک عمر فقط یک یا دو روز Kirsch شناخته می گفت.

تمرین مراقب باشید مراقبت از پوست. “مردم نیاز به شستن صورت خود را با یک فرد غیر صابون پاک کننده یا آرام ارضا روی صورت, مرطوب کننده, پاک کننده” Kirsch گفت. “وجود دارد غیر صابون پاک کننده مانند Cetaphil و پس از آن وجود دارد به خصوص حاوی صابون پاک کننده برای صورت است که تمایل به بیشتر مرطوب کننده.

“پوشیدن یک مرطوب کننده خوب به سادگی حاوی پاک کننده صورت است که نه بیش از حد ضخیم است که از نظر ما غیر comedogenic (نه منافذ مسدود),” او گفت:. مرطوب کننده عمل می کند به عنوان یک مانع به ماسک اصطکاک و باکتری “نوع مانند یک کت در رنگ.”

کسانی که قرارداد maskne یا درماتیت ممکن است نیاز به یک متخصص پوست مراجعه کنید اما Kirsch وجود دارد گفت: مراحل, مردم می توانند در خانه.

“وجود دارد مقدار زیادی خوب بیش از مقابله با درمان آکنه مانند سالیسیلیک اسید شستشوی صورت یک بار در روز” او ارائه شده است. “خوب وجود دارد بیش از حد رتینوئیدها (مشتقات ویتامین A). آداپالین (به بازار عرضه شده به عنوان Differin) یکی از آنها است.”

ماسک ناشی از مه

کسانی که عینک را پیدا خواهد کرد آنها را بخار به سرعت زمانی که پوشنده تغییرات محیط در یک ماسک به دلیل هوای گرم فرار رو به بالا و ایجاد تراکم. آن را فوری مه.

“پوشیدن یک ماسک راحت نیست حداقل نه من KN95 است” نوشت: سیندی گراسمن ناپل در پاسخ به یک درخواست برای ماسک مشکلات. “آنها مه عینک من و مرطوب در داخل به سرعت.”

اما او افزود: “با پوشیدن یک ماسک و یک ناراحتی جزئی برای نجات دیگر مردم زندگی می کند.”

این مسائل را می توان هم با توجه به م تاد Van Buskirk, یک ناپل پزشک در ناپلی راه است.

“وجود دارد یک antifog راه حل وجود دارد شما می توانید استفاده کنید. که احتمالا بهترین راه برای نگه داشتن عینک روشن,” او گفت:. سهام خود را از دست رفته است اما او می تواند سفارش های تجاری او به فروش می رساند و چندین فروشگاه های محلی حمل antifog اسپری. هر دو حمام و فراتر از و به خارج حمل Z’fogless ($6.99) و اسپری ضد مه Defogger ($7.99).

وجود دارد درمان های خانگی و همچنین: یک بیت از کرم اصلاح نوار صابون یا خمیر دندان به طور منظم هنگامیکه هر دو طرف لنز مجاز به خشک و سپس buffed به روشنی. مانده فراهم می کند یک محافظ سطح.

و یا فقط انتخاب کنید تا که بطری اسپری باران-X شما را به ماشین خود را به دفع آب بر روی شیشه جلو اتومبیل خود را. این همان چیزی را انجام دهد.

تنفس مسائل

یکی از مهمترین و اغلب شنیده بهانه اطراف برای پوشیدن یک ماسک آسم است. اما چه پوشنده لباس به احتمال زیاد دارای اضطراب است و یا برخی دیگر از احساسات و با توجه به ارزیابی از ادوارد Salerno, M. D.

سالرنو است pulmonologist در پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان در ناپل. او همچنین سر آن واحد مراقبت های ویژه.

“وجود دارد مقدار زیادی از جراحان که سابقه آسم که کار هشت ساعت در روز با یک ماسک و لازم نیست که هر گونه مسائل با آن” او اشاره کرد.

“من مقدار زیادی از بیماران مبتلا به آسم پایدار. آنها نه نفس. آنها نمی استفاده از استنشاقی. آنها می توانند با پوشیدن ماسک” و نه احساس هر گونه مشکل, او گفت:. “اگر من یک بیمار که دارای یک پایه از تنگی نفس و من قرار دادن ماسک بر روی آنها, آنها به احتمال زیاد به احساس بیشتر علامتی که با ماسک.”

اما آن را باعث آسم ؟ سالرنو نمی کنم.

“هنگامی که آسم به من می گوید” من نمی تواند پوشیدن یک ماسک و ريه نرمال است و من قصد دارم به آنها بگویید که شما می توانید با پوشیدن ماسک,’,” او گفت:.

“اگر آنها با داشتن آسم عود در آن زمان آنها و قرار دادن ماسک بر روی بله آنها در حال رفتن به احساس علامتی. اما پوشیدن یک ماسک را ندارد کسی که نمی شود به طور معمول علائم آسم را عود آسم.”

با راه: ابزار جدید محاسبه شانس در حال اجرا به COVID-فرد آلوده در ذغال سنگ لی شهرستان

و: آن را امن برای رفتن به سالن ورزش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

سالرنو می گوید که او را دیده یوتیوب فریاد مسابقات بین کارکنان فروشگاه و خشمگین مشتریان که ادعا می کنند آنها نمی توانند از ماسک به دلیل آسم.

“من با خودم فکر خود را از ریه ها به اندازه کافی خوب برای شما را به صدای بلند و فریاد. شما می توانید یک ماسک.’ من فکر می کنم مردم فقط با استفاده از آن به عنوان بهانه ای به پوشیدن ماسک.”

“نکته این است که اگر شما احساس ناراحت کننده با ماسک در پس همین حالا خودتان را در یک وضعیت که در آن شما باید به یک ماسک” او گفت:.

او توصیه می کند افرادی که تنفس مسائل دور ماندن از شلوغ عمومی مناطق که در آن آنها را مجبور به پوشیدن ماسک. آنها همچنین باید به دنبال خروجی به خارج از منزل که در آن آنها می توانند از ماسک و گرفتن برخی از هوای تازه اگر آنها را به داخل خانه برای یک دوره از زمان.

سمعک در مقابل ماسک

گیرنده-در-کانال (RIC) سمعک و ماسک تسمه در جنگ هستند. سمعک اغلب پاپ وقتی که سیم است که متصل به آن در گوش گیرنده به بیش از گوش آمپلی فایر درهم می شود در ماسک حلقه.

تیم Dunnigan Aud. D. با پیشرفته شنوایی Technology Inc., ناپل با سایت در ناپل بونیتا اسپرینگز و خیابان ماریا گفت: او با دیدن “تقریبا روزانه” موارد آن است.

مردم با جزئی از دست دادن شنوایی, او گفت:, ممکن است متوجه آنها از دست داده ایم کمک تا زمانی که آنها به دور از سایت که در آن آنها در زمان ماسک کردن یک پارکینگ.

“وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. همانطور که شما در حال گرفتن ماسک خاموش نگه دارید و بر روی سمعک سیم. و یا خود را سمعک قبل از اینکه شما را با ماسک کردن و سپس شما می توانید آن را به عقب در” Dunnigan پیشنهاد شده است.

“چه اتفاق می افتد اغلب این است که مردم اشغال شده به چیزی صحبت کردن به کسی توجه نمی,” او گفت:. او refitted بیماران در درخواست خود با سمعک است که به طور کامل در گوش است. حتی اگر آن را ممکن است یکی از بهترین برای آنها آن را می خواهم “از آنجا که ما نمی دانیم چه زمانی این (همه گیر) به آخرین رفتن است.”

شرکت خود را ارائه می دهد یکی دیگر از جایگزین: یک تمساح کلیپ که متصل به یقه با y-تقسیم خط که دارای سمعک حدود 10 دلار سرمایه گذاری است. اگر سمعک می آید با این ماسک ها, آن است که هنوز هم برگزار می شود در بدن است. این یک انتخاب خوب برای بزرگسالان مبتلا به زوال شناختی و کودکان که نه ممکن است آگاه از سمعک خود.

آنیتا اشتون ناپل آمد تا با یکی دیگر مقرون به صرفه رفع آویزان بر روی او سمعک:” من سعی کردم یک پیشانی بند با دکمه های روی آن نگه دارید (ماسک) تسمه. اما بود که انجام آن برای من است.”

سپس او را کشف ماسک تسمه که گرفتن ماسک حلقه در پشت سر و یا گردن اما اجتناب از گوش. پلاستیکی تسمه خرده فروشی برای حدود $3 در منابع مختلف آنلاین.

“در حال حاضر من یک camper خوشحال. و من می شنوید!” او اعلام کرد.

هیچ یک از این راه حل کمک به فرد مبتلا به اختلال شنوایی که بستگی به خواندن لب به درک دیگران, چیزی که غیر ممکن است با ماسک Dunnigan گفت.

“اما یکی دیگر از کل داستان,” او اضافه شده است.

هریت Howard Heithaus را پوشش می دهد هنر و سرگرمی و همچنین جامعه دیگر موضوعات برای ناپل اخبار روزانه/naplesnews.com. رسیدن به او را در 239-213-6091.

بیشتر: ماسک صورت لوازم جانبی در سراسر Instagram—اما آنها ارزش خرید را دارد ؟

درمان ‘COVID دست’

افرادی که با پول معامله. افرادی که مسئولیت رسیدگی به افراد دیگر کالا. مادران و پدران به سادگی در تلاش برای مقابله با رختشویی نیازهای یک نوزاد. همه آنها را در بر داشت شستن دست نیاز به ساقه coronavirus اپیدمی تبدیل پوست آنها ترک خورده و خشک است.

براندون Kirsch, M. D., ارشد, از پوست در NCH سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید: او از دیدن موارد بیشتر از دست درماتیت از افزایش استفاده از صابون و ضد عفونی کننده دست.

“مرطوب مرطوب و مرطوب” او توصیه می شود. “(با استفاده از) بسیار ضخیم و نرم کننده. شما نمی خواهید چیزی نازک مانند یک لوسیون. شما می خواهید چیزی ضخیم مانند یک کرم در این مورد چیزی مثل وازلین یا Aquaphor خوب است.

“انسداد مفید است, بنابراین اگر شما یک نرم کننده و ضخیم در دست های خود را و سپس شما با قرار دادن پنبه دستکش بیش از آنها را برای یک ساعت آن دام را در خاک و کمک به افزایش نفوذ.”

داروخانه ها مانند CVS, Walgreens و خارج حمل آنها را برای $5.19 یک جفت; کمی شناخته شده از منابع است که آنها را برای $2.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net