ساخت موسیقی: پشت صحنه داستان Houston Symphony سازهای

ما اغلب موفق به انجام در طول COVID-19 بحران است. بسیاری از ما دگرگون و از کار در این دفتر به کار از خانه. ما تنظیم به ماندن در منزل به جای ناهار خوری به عنوان اغلب. ما حتی آموخته فن آوری های جدید را به ماندن متصل. همان چیزی که می رود برای گروه هنرهای نمایشی که در را به شدت به چالش به ماندن متصل با مخاطبان خود را و پیدا کردن راه هایی برای ارائه سرگرمی.

یکی از این گروه سمفونیک شیکاگو که نهاد هفتگی عملکرد برنامه به نام “اتاق نشیمن سری.” در حال وقوع در شب جمعه و بصورت زنده به طور مستقیم از ارکستر اعضای خانه ساعته رسیتال داده اند مخاطبان این شانس را برای دریافت به دانستن داستان هر نوازنده است.

جالب تر از اینکه ما رو بدست بدانید که برخی از این داستان ها از دستگاه های خود را — که خود را فریبنده پس زمینه. که هوستون مطبوعات به تعجب…اگر ما در حال گرفتن تنها چند به صورت مختصر backstories بین عملکرد انتخاب چه داستان ما نمی دانید ؟ خوش شانس برای ما بازیکنان آماده بودند به نشت چای همه چیز در مورد جالب تاریخ از ابزار خود را.

For Robin Kesselman, it's all about that bass.گسترش

برای رابین Kesselman, it’s all about that bass.

عکس از کلر McAdams, عکاسی

رابین Kesselman: اصلی بم

بیننده را وادار به شنیدن Kesselman را تلاوت در روز جمعه نسخه ای از اتاق نشیمن سری. در آن او خواهد شد بازی دو باس است که بر خلاف بسیاری دیگر از سازهای زهی است که به سختی از دو دهه ،

او یک دانشجوی موسیقی در لس آنجلس هنگامی که او با ارائه این فرصت را به خرید یک بم ساخته شده توسط Dan Hachez یکی از برتر آمریکایی باس luthiers.

“ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس فرستاده معلم من در مورد کسی که در منطقه بود که فروش خود را Hachez بم. این فوق العاده نادر وضعیت به این معتبر ابزار به فروش می رسد چرا که آنها معمولا جمع آوری شده است. من تعقیب آن را در آن روز. من پریدند در شهرستان لا اتوبوس باس کشیده و آن را بازگشت به مدرسه. این اسب شاخدار است که کاهش یافته است به دامان من و این ساز من را به این روز,” او گفت:.

Kesselman ذکر دلیل این نوع double basses آرزو دارد خود را فوق العاده ای پابرجايي وضوح و کیفیت صدا. علاوه بر سازهای زهی ویژه با کیفیت به آنها. بیشتر آنها بهتر است آنها را انجام دهد. پس Kesselman باس نسبتا جدید این فرصتی بود برای هر دو بازیکن و ابزار به رشد با هم.

“آن راه اندازی شد و کار به عنوان یک سرگرمی ساز و سپس آن را نشسته در گنجه به مدت هفت سال. آن را با نام تجاری جدید. نکته جالب در مورد یک ابزار جدید است که چوب است که هنوز هم در حال تغییر پس از آن طول می کشد در اثر انگشت بازیکن است. اگر شما در یک محل خاص در رشته و نزدیک به پل شروع به باز کردن در آن محل و آن طول می کشد در آن کیفیت. آن طول می کشد در X-factor, هری پاتر گرز-ساخت افسون,” او گفت:. “حتی زمانی که من بازی سازهای دیگر با همان ساز و همه آنها با امضای مختلف به آنها. معدن است که تا کنون مورد علاقه من از خود ساخته است. آن را از خواب بیدار و متوجه شد صدای خود را به عنوان من توسعه یافته روش و آموخته است که چگونه به بازی در سطح حرفه ای. ما آموخته است که چگونه به بازی باس با هم. این ویژه همکاری است.”

“من هرگز به فروش این باس تا زمانی که من زندگی می کنند. این بخشی از من است. اما من به دنبال ابزارهای بیشتر برای اضافه کردن به زرادخانه من,” او گفت: با توجه به این واقعیت است که او صاحب تنها یک ابزار است.

بخشی از دلیل او خواهم برای اضافه کردن به مجموعه خود را از کنترباس است که در بخش حمل و نقل.

“من تمرین زیادی است و نیاز به انجام است که به احساس راحتی در مرحله و به توسعه مهارت های خود را. من کشیدن باس من و از این سالن برای هر سرویس. بسیاری از دیگر بازیکنان باس دو کنترباس: یکی برای نگه داشتن در سالن و یکی برای صفحه اصلی,” او گفت:. “آن را می پوشند بر روی دستگاه. شما در حال رفتن به هم زدن آن را در یک قاب درب یک بار در در حالی که. به همین دلیل کسانی که کنترباس شبیه جهنم – آنها زندگی کرده ام برخی از زندگی است.”

The story behind these instruments is the symphonic version of a soap opera.گسترش

داستان پشت این ابزار سمفونیک نسخه از اپرا صابون.

عکس از کلر McAdams, عکاسی

Brinton Averil Smith, اصلی, ویولن سل

بر خلاف Kesselman را از اسمیت تا به حال به جستجو برای ابزار خود را که نیاز به مقدار زیادی از زمان و پول است.

“هنگامی که شما جستجو برای یک ویولن سل, شما نمی توانید فقط به یک فروشگاه بروید و خرید یک. شما مجبور به صرف زمان با آن است. شما باید برای رفتن به خارج از شهر بروید و به تمام مغازه های مختلف و سعی کنید آنها را و سپس شما پرواز آنها را به خانه. شما خرید یک صندلی اضافی در هواپیما, بازی آن را برای یک یا دو هفته و تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به نگه داشتن آن و یا ارسال آن را به عقب,” او گفت:. “ما به مدت تقریبا دو سال جستجو برای ویولن سل. یک زمان وجود دارد دختر من فکر کردم هیچ چیز دیگری در شهر نیویورک از ویولن سل مغازه ها.”

هنگامی که او در بر داشت cello او می خواست به بازی فروشنده نمی دانم این ساز. اگر فروشندگان نمی توانید نام ساز آنها معمولا به آن یک پتو برچسب “یک 1700s, ایتالیایی, ویولن سل” که قطره قیمت به طور قابل توجهی. به عبارت دیگر از آن می شود قیمت یک خانه و یک عمارت.

به طور طبیعی او می خواست به دانستن سن و ساز ویولن سل. معلوم می شود که نیاز به او را به یک قاره سفر اگر او می خواست پاسخ.

“من آن را خریدم در سال 2009 و ما شروع یک روند طولانی برای دیدن اگر ما می تواند پیدا کردن که در آن ساخته شده با استفاده از تاریخ شماری درختی. با اندازه گیری فاصله از حلقه ها در ویولن سل و مقایسه آن سال بیش از سال به چیزی از شناخته شده شما می توانید سرنخ. چوب جوانترین حلقه تشکیل شد در 1692 بنابراین ویولن سل بود احتمالا ساخته شده در 1700s” اسمیت شرح داده شده است. “هنگامی که Houston Symphony بود در تور در بروکسل من بود قادر به گرفتن یک قطار به لندن و چارلز Beare, ‘پاپ, ویلنسل های ساخت,’ مقایسه آن در کنار هم. او مصمم بود آن را ساخته شده توسط ماکارونی ساده بین 1710 – 1720.”

این آمد و به عنوان یک خبر خوب به اسمیت. عصر طلایی ویولن سل-ساخت بود که در ایتالیا از 1600s به نیمه اول 1700s.

“شما نمی توانید فکر می کنم از بسیاری از مناطق دیگر از فن آوری که در آن ارتفاع رسیده بود در 1700s و ما شده اند قادر به تکثیر آن است. اما این چیزی است که برای سازهای زهی. این ابزار در واقع بهتر در طول زمان,” او گفت:.

با تمام خوبی استفاده می شود و ابزار و حتی ابزار نیاز به یک تنظیم خوب و یا گاه به گاه تعمیر. پس از همه, اگر نوازندگان برای یک زندگی آنها نیاز به مطمئن شوید که ظروف خود را در نوک شکل بالا. وقتی که می آید به تعمیر کار اسمیت نمایشگاه مراقبت شدید در مورد کسی که او را اجازه می دهد تا به کار خود ویولن سل. این همه مورد اعتماد است.

“این تقریبا مانند رفتن به یک دکتر است. وجود دارد بسیاری از پزشکان وجود دارد و احتمالا بیشتر پزشکان خوب از پزشکان به شما اعتماد کرد, اما هنگامی که شما یک رابطه شخصی و کسی که شما می دانید به شما کمک خواهد کرد تبدیل شدن آنها به شریک زندگی خود را در راه. مردم من سپردن برای تعمیر کار مردم من می دانم که چون من به مدرسه رفتم با آنها. من باید شناخته شده به آنها را برای مدت زمان طولانی و مردم من می دانم در نیویورک هستند. این بدان معناست که یک بار در سال, من در نظر گرفتن ویولن سل به شهر.”

گفته شده است که غیبت باعث می شود قلب رشد fonder اما برای اسمیت او نمی خواهم به غیر از ویولن سل خود را برای بیش از حد طولانی است.

“در 11 سال پس از من تا به حال این, ویولن سل, من شده است به غیر از آن را برای روز کمتر از من بوده ام به غیر از همسر یا دختر. ما تقریبا هرگز از هم جدا,” او گفت:.

Mark Nuccio's persuit of the perfect clarinet never stops. He said, "I’m still looking for something more special than I had yesterday. When you stop getting better, that means you’re getting worse."گسترش

علامت Nuccio را persuit کامل کلارینت هرگز متوقف نمی شود. او گفت: “من هنوز هم به دنبال چیزی خاص تر از من بود دیروز. هنگامی که شما را متوقف بهتر است که به معنی شما در حال بدتر شدن است.”

عکس آنتونی Rathbun

علامت Nuccio اصلی کلارینت

Nuccio است و بر خلاف Kesselman و اسمیت. در حالی که او هنوز هم در مغازه ها برای ابزار خود او نیز نقش موثری در طراحی آن است.

یکی از عمده کلارینت توزيع است فرانسه مبتنی بر بوفه Crampon که انتخاب پنج هنرمندان آمریکایی به طراحی اولین آمریکایی ابزار زمانی که آنها شاخه به ایالات متحده است. Nuccio یکی از کسانی که چند انتخاب.

“آنها باید مهندسین و acousticians [که مشغول به کار در کلارینت] و ما تصفیه شده آن است. ما به آنها گفت: آنچه با آن اشتباه بود و حق با آن…تمام راه را از فلز به هیئت مدیره طراحی به شکل کلید” Nuccio گفت.

روی کلارینت ساخته شده از سیاه بلک وود و چوب منبع ارتعاش. نزدیک چوب سرچشمه از مرکز از درخت سخت تر است و سخت تر از لرزش. کسانی که فقط عناصر فیزیکی. بیشتر ظریف بخشی از ساخت و سازهای پس از آن اتفاق می افتد زمانی که آنها به پایان رسید ،

“بیایید می گویند که برش سوراخ در محل اشتباه و یا سمباده آن را در راه غلط آن را تحت تاثیر زمین. ایده این است برای دریافت کامل قطعه ای از چوب است که به پایان رسید — احتمالا قبل از ناهار — در پاریس و نه پس از” Nuccio گفت: ارجاع این کشور میل برای شراب.

حتی پس از پیدا کردن کامل کلارینت, آن را تلاش است که بسیاری از بازیکنان حرفه ای را از طریق چند بار در زندگی حرفه ای خود را.

“بر خلاف ویولن که در آن چوب می شود بهتر است که آن بازی یک کلارینت جمع آوری میعان در داخل از آن به عنوان آن را ایفا کرده است. آن را به swabbed ، شما می توانید تصور کنید که اگر شما در حال انجام است که 30 بار در هر تمرین و یا کنسرت را نابود شکل هیئت مدیره در طول زمان و در برخی از نقطه آن را تغییر شکل می کند و بازی به عنوان خوب,” او گفت:. “شما باید به جای کلارینت هر شش تا هشت سال است. ما ممکن است بازی شش تا هشت ساعت در روز است. هر بار که ما بکشد که گرد و خاک از طریق ما در حال کوتاه شدن زندگی ساز است. ما می تواند به توقف آن را انجام می دهند چرا که تراکم شمع حفره ها و یادداشت ها بیرون نمی همان اگر ما آن را از چپ به تنهایی.”

یک قسمت او نیست جایگزین است که منادی. Nuccio منادی است که بیش از 100 سال است.

“این همه سفارشی به من و چگونه من می خواهم به صدا. که قطعه ما یک تعمیر در کشور که کاهش هیئت مدیره طراحی و قادر به تمرکز بر صدا است که کمک می کند تا با زمین و طرح,” او گفت:.

نی داخل منادی این است که یک داستان متفاوت است. Nuccio صاحب یک خانه در استیمبت اسپرینگز کلرادو و ارتفاع تغییر از هوستون باعث تفاوت در عملکرد نی. برای تنظیم او shaves نی به ضخامت که مناسب محیط جدید.

“نی آمده در نقاط قوت متفاوت است. آنها باید سنگین تر در سطح دریا از هوا نازک تر. هیچ چیز من بازی در تگزاس کار می کند در کلرادو به این دلیل که هوا بسیار رقیق و نازک. من صدای یک چهارم گریدر اگر من همان اندازه نی. آن را محدودتر هم پایین” او اضافه شده است.

The instruments may look alike, but its the small details that make a world of difference.گسترش

این ابزار ممکن است نگاه به طور یکسان اما آن جزئیات کوچک است که یک دنیا تفاوت.

عکس کامرون Bertuzzi

بیش از حد طولانی نمی بخوانید
اخلاقی از داستان است که هر ابزار دیده می شود در ارکستر شدید منحصر به فرد از یکی از واقع فقط در کنار آن — حتی اگر آنها نگاه دقیقا یکسان است. فداکاری و توجه است که می رود به انتخاب و مراقبت از این ابزار این است که یک سطح از پیچیدگی بسیاری هرگز تجربه در جاهای دیگر.

“به درک آنچه می رود به آن را من برابر آن را به یک بازیکن بیس بال گرفتن یک خفاش در حول آن دور و گرفتن یک متفاوت است. آنها همان نگاه اما آنها متفاوت است. چوب همراه از بخش های مختلف درخت و یک واکنش متفاوت. کسی که هومر-hitter وظیفه را که نوع احساس به همان شیوه ما را با ابزار” Nuccio اضافه شده است. “همین دلیل است که اگر شما گوش دادن به ده کلارینت حرفه ای بازیکنان می شنوید با کیفیت های متفاوت, حتی اگر آنها در حال بازی ، در یکی از امتحانات ابتدائی وجود دارد 410 متقاضیان و شما تعجب که چگونه آنها آن را محدود کردن به یک. این چیزهای کوچک است که کسانی از ما که برنده آن شغل را به تشخیص خودمان است.”

Kesselman می افزاید: “هر یک از این ابزار به کل جهان از retentiveness و طاقچه های ظریف. به عنوان وسواسی که هر ورزشکار است که در مورد انواع پیچ که در چوب اسکی روی خود, آن را برای نوازندگان…فقط در مقیاس های مختلف.”

Houston Symphony اتاق نشیمن سری طول می کشد محل در 8 بعد از ظهر در روزهای جمعه در ماه ژوئن. این هفته ویژگی های رابین Kesselman در دو باس با مهمان Allegra لیلی در چنگ. هفته آینده امکانات متی Roitstein در رابطه جنسی با اعضای خانواده خود است. برای اطلاعات و یا خرید بلیط بازدید houstonsymphony.org. $10. بازدید این سازمان در صفحات رسانه های اجتماعی و یا houstonsymphony.org/listenathome به صورت رایگان و روزانه به روز رسانی محتوا از جمله نوازنده انجمن وبلاگ آرشیوی صوتی و تصویری اجرای برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im