اکثر شهری سرخپوستان خوش بینانه از مشاغل بازگشت پست مستند: بررسی

Jobs
یک نظرسنجی جهانی یافت که سرخپوستان به ترتيب خوشبینانه ترین شغل بازگشت هنگامی که قفل برداشته شد. Pixabay

یک اکثریت شهری سرخپوستان امیدوار هستند که مشاغل از دست رفته باز خواهد گشت پس از بلند کردن اجسام از مستند محدودیت بر اساس یک نظرسنجی توسط ایپسوس.

در یک بیانیه ایپسوس گفت که جهانی بررسی نشان داد که سرخپوستان به ترتيب خوشبینانه ترین شغل بازگشت هنگامی که تمام این محدودیت برداشته شد.

دنبال NewsGram در Quora به تمام سوالات خود را پاسخ داده است.

“در تمام این 16 بازارهای تحت پوشش در این نظر سنجی سرخپوستان یافت شد خوشبینانه ترین شغل بازگشت هنگامی که تمام این محدودیت برداشته شد. حداقل 73 درصد شهری سرخپوستان (از کسانی که در نظرسنجی) نگه دارید و این دیدگاه است. آمریکا و استرالیا و برزیل نمایش داده می شود قطبی انداز” آن را گفت.

“ما شاهد برخی از بیت از وزوز در چند بخش که هستند تندرست از زیر سایه این بیماری همه گیر” گفت: Amit Adarkar مدیر عامل شرکت ایپسوس هند است.

jobs
بدبین ترین بازارهای در مورد شغل بازگشت شد فرانسه با 69 درصد از مردم امیدوار شغل بازگشت. Pixabay

همچنین بخوانید: LiqHub: می دانم همه چیز در مورد نوشیدنی خود را

بدبین ترین بازارهای در مورد بازگشت شد فرانسه با 69 درصد از مردم امیدوار شغل بازگشت پس از محدودیت ها برداشته و پس از اسپانیا (62 درصد) و کره جنوبی و آفریقای جنوبی (61 درصد).

“آنها انتظار نداریم که بازار کار برای نگاه کردن و کار از دست رفته در طول همه گیر نیست و به احتمال زیاد دوباره به ظهور” به ایپسوس بیانیه ای گفت:. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im