لوپیناویر, HCQ غلظت کافی برای مبارزه با Covid-19: محققان

Researchers در حال حاضر کشف شده است که غلظت این دو دارو — لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین (HCQ) — در ریه ها از Covid-19 بیماران کافی نیست برای مبارزه با ویروس.

لوپیناویر مواد مخدر است در برابر HIV در حالی که هیدروکسی کلروکین (HCQ) استفاده می شود برای درمان مالاریا و روماتیسم. هر دو دارو در نظر گرفته بودند به عنوان عوامل بالقوه در مبارزه با کروناویروس (SARS-CoV-2).

“مطالعات قبلی نشان داده اند که مهار مواد مخدر سوخت و ساز بدن با التهاب سيستميک ما تا به حال منطق به بررسی اثر التهاب در لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین پلاسما” گفت: نویسنده مطالعه Catia Marzolini از دانشگاه بازل در سوئیس.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

تیم تحقیقاتی شامل 92 نفر در گل میخ خود و prospectively نظارت لوپیناویر پلاسما در Covid-19 بيمار. برای یافته های منتشر شده در مجله عوامل ضد میکروبی و شیمی درمانی یک Covid-19 بیمار همگروهی تاسیس و نظارت بر محدوده تشخیصی معنی و درمان های بالقوه برای coronavirusاز جمله خارج از برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر.

Researchers discover why lopinavir, HCQ don't work on Covid-19
این مطالعه نشان داد که لوپیناویر پلاسما بيشتر از دو تا سه برابر بالاتر از به طور معمول مشاهده شده در بیماران مبتلا به HIV. (اسکلتی فرمول لوپیناویر). Wikimedia Commons

این مطالعه نشان داد که لوپیناویر پلاسما بيشتر از دو تا سه برابر بالاتر از به طور معمول مشاهده شده در بیماران مبتلا به HIV.

به گفته محققان سطوح هیدروکسی کلروکین بودند با محدوده نرمال است. ارتباط معنیداری بین التهاب نشانگر سطح در خون و لوپیناویر پلاسما.

زمانی که التهاب مسدود شده بود با اينترلوکين-6 بازدارنده توکلیزوماب, لوپیناویر پلاسما به طور قابل توجهی پایین تر از آنهایی که در بیماران بدون Tozulizumab درمان است.

این نتایج به وضوح نشان می دهد که مواد مخدر سوخت و ساز بدن آنزیم (سیتوکروم P450 3A) در حال مهار توسط التهاب سيستميک.

“احتیاط توصیه هنگام تجویز CYP3A4 بسترهای مانند لوپیناویر/ریتوناویر و یا هر داروی دیگر با شاخص درمانی باریک به Covid-19 بیماران به دلیل خطر افزایش مواد مخدر در سطح و مرتبط با سمیت” نویسندگان اعلام کرد.

Researchers discover why lopinavir, HCQ don't work on Covid-19
ساختار شیمیایی از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: با استفاده از رولز رویس برای اجاره در دبی

مهمتر از لوپیناویر و هیدروکسی کلروکین غلظت پلاسما گروه های مورد مطالعه محاسبه شده مربوط به غلظت در ریه محفظه – این آناتومیک سایت SARS-CoV-2 عفونت است.

نتایج به شدت نشان می دهد که بعید است که هر دو دارو رسیدن به غلظت کافی برای مهار تکثیر ویروس در ریه است.

در جولای 5, سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که آن را قطع هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر اسلحه برای همبستگی در دادگاه با استناد به کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de