طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا مربوط به مرگ زودرس

Researchers پیدا کرده اند و بیشتر شواهد نشان می دهد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا باعث مرگ زودرس در میان افراد مسن است.

مطالعه منتشر شده در مجله “علوم پیشرفت’ فراهم می کند جامع ترین شواهد تا به امروز از ارتباط علیتی بین طولانی مدت قرار گرفتن در معرض خوب ذرات معلق (PM2.5) آلودگی هوا و مرگ زودرس.

“ما مطالعه جدید شامل بزرگترین مجموعه از آمریکایی ها و استفاده های متعدد تحلیلی روش ها از جمله روش های آماری برای علی استنتاج” گفت: این مطالعه همکاری نویسنده شیائو وو از دانشگاه هاروارد در ایالات متحده است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“این مطالعه نشان می دهد که زمان ما استانداردهای PM2.5 غلظت نیست حفاظتی کافی و باید کاهش داد تا اطمینان حاصل شود که جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان امن هستند” وو اضافه شده است.

Study provides evidence on link between air pollution & early death
این مطالعه فراهم می کند جامع ترین شواهد تا به امروز از ارتباط علیتی بین آلودگی هوا و مرگ زودرس. Pixabay

برای مطالعه محققان نگاه در 16 سال’ ارزش داده ها از 68.5 میلیون مدیکر ثبت نام — 97 درصد از شهروندان ایالات متحده بیش از سن 65 — تنظیم برای عواملی مانند شاخص توده بدن, سیگاری, قومیت, درآمد و آموزش و پرورش.

آنها همسان شرکت کنندگان کد پستی با آلودگی هوا, اطلاعات جمع آوری شده از مکان در سراسر ایالات متحده است. در برآورد روزانه سطح PM2.5 آلودگی هوا برای هر کد پستی محققان همچنین در زمان به حساب کاربری داده های ماهواره ای زمین-استفاده از اطلاعات آب و متغیرها و عوامل دیگر.

آنها با استفاده از دو سنتی روشهای آماری و همچنین به عنوان دولت از هنر روش با هدف اذیت کردن علت و معلول است.

نتایج سازگار در سراسر پنج نوع مختلف از تجزیه و تحلیل ارائه آنچه که نویسندگان به نام “قوی ترین و تجدید شواهد به تاریخ” در ارتباط علیتی بین قرار گرفتن در معرض ذرات PM2.5 و مرگ و میر در میان مدیکر ثبت نام — حتی در سطوح پایین تر از زمان ما کیفیت هوا استاندارد 12 Ig/m3 (12 میکروگرم در هر متر مکعب) در سال است.

Study provides evidence on link between air pollution & early death
نویسندگان دریافتند که کاهش سالانه 10 Ig/m3 در PM2.5 آلودگی منجر به 6 درصد-7 درصد کاهش در خطر مرگ. Pixabay

همچنین بخوانید: مستند در نتیجه در مترو شهرستانها دستیابی به 95% هوای پاک هدف

نویسندگان دریافتند که کاهش سالانه 10 Ig/m3 در PM2.5 آلودگی منجر به 6 درصد-7 درصد کاهش در خطر مرگ.

نویسندگان شامل تجزیه و تحلیل اضافی متمرکز بر علیت که در آدرس انتقادات که سنتی روش های تحلیلی و کافی برای اطلاع رسانی به تجدید نظر از ملی هوا با کیفیت استاندارد.

به تجزیه و تحلیل جدید را فعال کنید, محققان, در, اثر, به تقلید از یک مطالعه تصادفی در نظر گرفته و استاندارد طلا در ارزیابی علیت — موجب تقویت پیدا کردن یک ارتباط بین آلودگی هوا و مرگ زودرس است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de