مستند نتایج در مترو شهرستانها دستیابی به 95% هوای پاک هدف

تیاو coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند منجر به دهلی و بمبئی و کلکته و بنگلور رسیدن به 95 درصد از آنها 2024 ملی هوای پاک برنامه (NCAP) اهداف کوتاه 74 روز با توجه به تجزیه و تحلیل.

در تلاش برای بهبود کیفیت هوا ملی هوای پاک برنامه پیشنهاد شد در سال 2019 با هدف کاهش ذرات ماده است که بیش از حد کوچک به فیلتر کردن بدن توسط 20-30 درصد تا سال 2024.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

محققان از Respirer زندگی علوم و کپی مورد تجزیه و تحلیل میانگین کیفیت هوا در طول چهار مرحله از ملی مستند در چهار شهرستانها. ساعت 2.5 PM 10, نیتروژن, دی اکسید کربن, مونواکسید ازن و بنزن بودند ردیابی برای نظارت بر اجرای برنامه. تمام داده ها از منابع کنترل کیفیت هوا توسط دولت کنترل آلودگی تخته تحت نظارت مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB).

Lockdown helps metro cities achieve 95% of clean air target
فعالیت های صنعتی است که منبع اصلی آلودگی هوا است. Pixabay

با توجه به مطالعه محدودیت در فعالیت های اقتصادی بین 25 مارس و ژوئن 8 دیدم آلودگی سطوح شاقول در سراسر کشور و ارائه شده محققان یک فرصت برای پیگیری پايه آلودگی سطوح.

این افت شدید در آلودگی هوا در این مستند می آموزد درس در هند آلودگی هوا مدیریت که نیاز به ثبت در دستیابی به این کشور را تمیز اهداف هوایی گفت: مطالعه است.

همچنین بخوانید: مردان بیشتر احتمال دارد به عنوان ‘درخشان’ از زنان: محققان

به گفته مدیر عامل شرکت Respirer زندگی علوم روناک یونسی Sutaria چهار شهرستانها بودند که مورد تجزیه و تحلیل مدیریت بهتر خود NCAP هدف با حدود 30 درصد با کلکته بهتر آن هدف بیش از 50 درصد است.

کارشناسان ادعا می کنند که مستند به آنها فرصتی برای درک زمینه آلودگی سطح عمده منابع آلودگی هوا — ساخت و ساز, آجر, کوره های وسایل نقلیه و فعالیت های صنعتی — متوقف شده با توجه به مستند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im